برنامه بیت کوین گُلد برای راه اندازی شبکه در روز ۲۲ آبان (۱۲نوامبر)

برنامه بیت کوین گُلد برای راه اندازی شبکه در روز ۲۲ آبان (۱۲نوامبر)

فورکی که بیت کوین گُلد(BTG) نام گرفته، از زمانیکه طرح های خود برای منشعب نمودن شبکه بیت کوین و تغییر الگوریتم توافق این ارز را اعلام کرده، کاملا اسرار آمیز بنظر می رسد.
به گفته این تیم این انشعاب سازی در روز ۲۵ اکتبر( ۳ آبان) روی خواهد داد  و قرار بر این بوده که این شبکه از ۱ نوامبر(۱۰ آبان) آغاز بکار کند. اما توسعه دهندگان بیت کوین گُلد این پروژه را تا به امروز به پایان نرسانده اند و آنها عنوان داشتند که این شبکه در روز ۱۲ نوامبر ۲۰۱۷(۲۲ آبان ۱۳۹۶) در ساعت ۲ بعد از ظهر بوقت جهانی(۱۰:۳۰ شب به وقت تهران) راه اندازی خواهد شد.

برنامه بیت کوین گُلد برای راه اندازی شبکه در روز 22 آبان (12نوامبر)

شبکه اصلی بیت کوین گُلد چند روز دیگر راه اندازی خواهد شد

به گفته سخنگوی “انجمن بیت کوین گُلد” این تیم قصد دارد شبکه بیت کوین گُلد را در روز یکشنبه راه اندازی کند.
تیم بیت کوین گُلد عنوان داشته که یک سرویس گره ای کامل برای دانلود آماده سازی خواهد کرد و بلاکچین بیت کوین گُلد رسما آغاز بکار خواهد نمود. کاربران می توانند بلاک ها را استخراج کنند و استخرهایی از سرتاسر جهان این اعلان تیم بیت کوین گُلد را تایید کرده اند.

تیم بیت کوین گُلد با شرح جزییات این موضوع عنوان داشته:

“کیف پول ها و صرافی ها (به محض اینکه آنها آماده شوند) می توانند به پردازش واریز ها و برداشت ها و مبادلات بپردازند. این اوج سختی کار در این ماه است که منجر به تغییرات و پیشرفت های بسیاری خواهد شد
ما از جوامع سرتاسر جهان بسیار سپاسگزاریم که به شبکه های آزمایشی ما کمک کردند و علاوه بر این صبورانه روند ماینینگ خود را مورد آزمایش قرار دادند.

تغییر در پایگاه کدها و وبسایت غیر رسمی بیت کوین گُلد

پروتکل جدیدی به پایگاه کدهای بیت کوین گُلد اضافه شده که شامل تغییر در الگوریتم Equihash PoW، الگوریتم Replay Protection و الگوریتم تنظیم دشواری (DAA) و فرمت آدرس جدید می باشد.

علاوه بر این تیم بیت کوین گُلد عنوان داشته که از همه “توسعه دهندگان سرویس” که در ساخت اکوسیستم بیت کوین گُلد به آنها کمک کرده اند، بسیار سپاسگذار است. این تیم قصد دارد مستندات استخراج خود را بروز رسانی کند، بنابراین بیت کوین گُلد می تواند به آسانی توسط هر فردی استخراج شود و همچنین به توسعه دهندگان سرویس با اطلاعات تکنیکی بیشتر کمک نماید. لیست
همچنین سایت بیت کوین گُلد نیز یک صفحه از وبسایت غیر رسمی خود را به شرح اسامی سایت ها و تیم هایی که با آنها ارتباطی ندارند هستند اختصاص داده است.

ده صرافی در حال پیش خرید و پیش فروش بیت کوین گُلد هستند

جامعه ارزهای رمزگذاری شده هنوز به این فورک و توکن های مربوط به آن به دیده شک و تردید نگاه می کند و استخراج اولین بلاک بیت کوین گُلد همچنان موضوعی بحث برانگیز محسوب می شود. علاوه بر این تا آنجاییکه به فراهم آورندگان کیف پول ها و صرافی ها مربوط است، معامله گران چندانی وجود ندارد که به حمایت این فورک خاص بپردازند. بر اساس اطلاعات Coinmarketcap، در حال حاضر تعداد ده صرافی به پیش خرید و پیش فروش بیت کوین گُلد می پردازند.
بیت فینِکس(Bitfinex)، هیت بی تی سی(Hitbtc)، کوین نِست(Coinnest)، بینانس(Binance)، یوبیت(Yobit)، گِیت(Gate.io) و تعدادی دیگر از جمله این صرافیها می باشند. پیش خرید و پیش فروش بیت کوین گُلد با قیمتی معادل ۱۶۰ تا ۲۶۰ دلار به ازای هر بیت کوین در این پلتفرم های مبادلاتی خاص صورت می گیرد.

 

 

به نظرتان در ۲۲ آبان چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا شما هم به این فورک و فعالیت های آن مشکوک هستید یا به دیده مثبت یه آن نگاه می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید

 

 

منبع: news.bitcoin
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
علی غویثی
علی غویثی
۶ سال قبل

سلام لطفا در مورد استخراج بیت کوین گلد بفرماید با چه روش ماین کنیم

آقای بیت
آقای بیت
۶ سال قبل

من بسیار خوشبین هستم .