بیت کوین، اتریوم، لایتکوین: تحلیل قیمت

بیت کوین، اتریوم، لایتکوین: تحلیل قیمت
این تحلیل مربوط به گذشته بوده و در حال حاضر قابل اتکا نمی باشد ، جهت مطالعه تحلیل های روز ، به بخش «تحلیل هفتگی» مراجعه نمایید .

بدون وجود هیچ خبر تازه ای رشد بازار متوقف شده است. این سکون را می توان ادامه رکود هفته پیشین تلقی نمود. ارزهای رمزگذاری اصلی به سطح پایداری دست یافته اند که طی مقالات پیشین بدان اشاره شد. خریداران هنوز بدلیل نوسانات نرخ اقدام به مدیریت افزایش قیمت ننموده اند. واکنش نسبت به خبرهای منفی کره جنوبی با توجه به ممنوعیت (ICO)ها در این کشور به قدر کافی مفید فایده واقع شده است.

افزایش حجم معاملات از طریق ازرهای رمزگذاری شده بدین مفهوم است که روند صعودی نرخ ممکن است ادامه یابد حتی اگر در قیمت های فعلی تغییری حاصل نگردد. در حال حاضر بیت کوین و اتریوم و بازار سایر معاملات نسبت به نیمه اول سپتامبر در سطح بسیار نازل تری(trading volumes) قرار دارند.

 

بیتکوین/دلار (BTC/USD)

  • بیت کوین سطح پایدار خود را در محدوده بالای ۴۴۰۰ دلار تثبیت نموده و دلالان اگر قصد دارند به حداکثر سود دست یابند قطعا لازم است بر این طریق عمل نمایند.
  • به نظر می رسد نزدیکترین سطح پشتیبان بین ۴۰۰۰ تا ۴۱۰۰ دلار باشد. از این رو با وجود چنین محدوده ای لازم است خرید با اهداف کوتاه مدت صورت گیرد.
  • باید اندکی بردباری بخرج داد تا نرخ به زیر ۴۰۰۰ دلار برسد سپس آنرا در محدوده ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار تثبیت نمود. بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران بر این باورند که نباید انتظار داشت که نرخ بیت کوین در آینده نزدیک از رشد برخوردار باشد.

 

اتریوم/دلار (ETH/USD)

در اینجا چیزی وجود دارد که با اتریوم به وقوع می پیوندد

  • اتریوم تنها قادر بود به سطح متوسط پایدار ۳۱۵ دلار دست یابد و به کندی به سوی سطح پایدار قدرتمندتر ۲۸۰ دلار حرکت نماید. خرید بر پایه حدس و گمان در حدود این قیمت احتمالا نتایجی را برای تجار به بار خواهد آورد.
  • بار دیگر بر این نکته تاکید می کنیم که چنانچه نرخ پایین تر از ۲۸۰ دلار باشد و بمدت طولانی در این محدوده باقی بماند، ممکن است پیش از اینکه مجددا شاهد بازگشت به حداکثر نرخ باشیم، دوره ای را بدین طریق سپری نماییم. سطوح پشتیبان هدفمند بعدی عبارتند از: ارقام گرد – ۲۰۰ تا ۲۵۰ دلار.
  • سطح پایدار بعدی در محدوده ۳۴۰ دلار قرار دارد و این رویکرد دیگری نسبت به آن است که به عنوان آغاز موج جدیدی از رشد نرخ اتریوم تلقی می شود. از این رو فروش آن با سوددهی همراه نخواهد بود چرا که انتظار می رود از سیر نزولی برخوردار باشد.

 

لایت کوین/دلار (LTC-USD)

افرادیکه روی بازگشت سریع لیتکوین پس از سقوط آن در سپتامبر حساب کرده اند، چندان مسرور نخواهند شد، چرا که لایتکوین/دلار هنوز به نرخ ۵۱ دلار معامله می شود.

  • لایتکوین به نرخ ۵۵ و حتی ۵۷ دلار دست یافت که سطح بسیار پایداری محسوب می گردد. این احتمال وجود دارد که این سطح به قوت خویش باقی بماند و حتی در این مورد حرکت رو به بالایی نیز داشته باشد.
  • لیتکوین با توجه به حجم سرمایه گذاری به رتبه پنجم دست یافته است اما موج جدید رشد قیمت دش کوین(Dash) ممکن است نرخ “نقره دیجیتال”(digital silver) را مجددا به این رتبه نازل دهد.
  • هنوز هم احتمال حرکت در محدوده ۴۲ تا ۵۵ دلار وجود دارد. توصیه می شود هنگام خرید به نرخ ۴۵ دلار محتاطانه عمل شود.

 

 

 

تحلیل ارائه داده شده شده نظر شخصی نویسنده می باشد و به هیچ عنوان پیشنهاد یا توصیه ای برای انجام یا عدم انجام معاملات ندارد، معاملات ارز های دیجیتال همواره با ریسک همراه بوده و خواننده باید با جمع آوری اطلاعات و مدیریت ریسک نسبت به انجام معاملات ارز اقدام کند.

 

 

 

منبع: cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه