atlasarzdigital

بیت کوین، اتریوم، لایتکوین: تحلیل قیمت

بیت کوین، اتریوم، لایتکوین: تحلیل قیمت
این تحلیل مربوط به گذشته بوده و در حال حاضر قابل اتکا نمی باشد ، جهت مطالعه تحلیل های روز ، به بخش «تحلیل هفتگی» مراجعه نمایید .

بدون وجود هیچ خبر تازه ای رشد بازار متوقف شده است. این سکون را می توان ادامه رکود هفته پیشین تلقی نمود. ارزهای رمزگذاری اصلی به سطح پایداری دست یافته اند که طی مقالات پیشین بدان اشاره شد. خریداران هنوز بدلیل نوسانات نرخ اقدام به مدیریت افزایش قیمت ننموده اند. واکنش نسبت به خبرهای منفی کره جنوبی با توجه به ممنوعیت (ICO)ها در این کشور به قدر کافی مفید فایده واقع شده است.

افزایش حجم معاملات از طریق ازرهای رمزگذاری شده بدین مفهوم است که روند صعودی نرخ ممکن است ادامه یابد حتی اگر در قیمت های فعلی تغییری حاصل نگردد. در حال حاضر بیت کوین و اتریوم و بازار سایر معاملات نسبت به نیمه اول سپتامبر در سطح بسیار نازل تری(trading volumes) قرار دارند.

 

بیتکوین/دلار (BTC/USD)

 • بیت کوین سطح پایدار خود را در محدوده بالای 4400 دلار تثبیت نموده و دلالان اگر قصد دارند به حداکثر سود دست یابند قطعا لازم است بر این طریق عمل نمایند.
 • به نظر می رسد نزدیکترین سطح پشتیبان بین 4000 تا 4100 دلار باشد. از این رو با وجود چنین محدوده ای لازم است خرید با اهداف کوتاه مدت صورت گیرد.
 • باید اندکی بردباری بخرج داد تا نرخ به زیر 4000 دلار برسد سپس آنرا در محدوده 3000 تا 4000 دلار تثبیت نمود. بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران بر این باورند که نباید انتظار داشت که نرخ بیت کوین در آینده نزدیک از رشد برخوردار باشد.

 

اتریوم/دلار (ETH/USD)

در اینجا چیزی وجود دارد که با اتریوم به وقوع می پیوندد

 • اتریوم تنها قادر بود به سطح متوسط پایدار 315 دلار دست یابد و به کندی به سوی سطح پایدار قدرتمندتر 280 دلار حرکت نماید. خرید بر پایه حدس و گمان در حدود این قیمت احتمالا نتایجی را برای تجار به بار خواهد آورد.
 • بار دیگر بر این نکته تاکید می کنیم که چنانچه نرخ پایین تر از 280 دلار باشد و بمدت طولانی در این محدوده باقی بماند، ممکن است پیش از اینکه مجددا شاهد بازگشت به حداکثر نرخ باشیم، دوره ای را بدین طریق سپری نماییم. سطوح پشتیبان هدفمند بعدی عبارتند از: ارقام گرد – 200 تا 250 دلار.
 • سطح پایدار بعدی در محدوده 340 دلار قرار دارد و این رویکرد دیگری نسبت به آن است که به عنوان آغاز موج جدیدی از رشد نرخ اتریوم تلقی می شود. از این رو فروش آن با سوددهی همراه نخواهد بود چرا که انتظار می رود از سیر نزولی برخوردار باشد.

 

لایت کوین/دلار (LTC-USD)

افرادیکه روی بازگشت سریع لیتکوین پس از سقوط آن در سپتامبر حساب کرده اند، چندان مسرور نخواهند شد، چرا که لایتکوین/دلار هنوز به نرخ 51 دلار معامله می شود.

 • لایتکوین به نرخ 55 و حتی 57 دلار دست یافت که سطح بسیار پایداری محسوب می گردد. این احتمال وجود دارد که این سطح به قوت خویش باقی بماند و حتی در این مورد حرکت رو به بالایی نیز داشته باشد.
 • لیتکوین با توجه به حجم سرمایه گذاری به رتبه پنجم دست یافته است اما موج جدید رشد قیمت دش کوین(Dash) ممکن است نرخ “نقره دیجیتال”(digital silver) را مجددا به این رتبه نازل دهد.
 • هنوز هم احتمال حرکت در محدوده 42 تا 55 دلار وجود دارد. توصیه می شود هنگام خرید به نرخ 45 دلار محتاطانه عمل شود.

 

 

 

تحلیل ارائه داده شده شده نظر شخصی نویسنده می باشد و به هیچ عنوان پیشنهاد یا توصیه ای برای انجام یا عدم انجام معاملات ندارد، معاملات ارز های دیجیتال همواره با ریسک همراه بوده و خواننده باید با جمع آوری اطلاعات و مدیریت ریسک نسبت به انجام معاملات ارز اقدام کند.

 

 

 

منبع: cointelegraph

دیدگاه کاربران

avatar
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه بیت کوین، اتریوم، لایتکوین: تحلیل قیمت ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
 • گزارش خطا
 • انتقادات و پیشنهادات
 • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.