وضعیت بازار: کاهش مجدد قیمت‌ها، بررسی روند قیمت بیت کوین، اتریوم و آلت کوین‌ها

وضعیت بازار: کاهش مجدد قیمت‌ها، بررسی روند قیمت بیت کوین، اتریوم و آلت کوین‌ها

قیمت بیت کوین با عبور از حمایت ۲۴,۰۰۰ دلاری خود، روندی کاهشی را آغاز کرد. در ادامه حتی حمایت ۲۳,۵۰۰ دلاری نیز از دست رفت و حالا بیت کوین که ۲ درصد قیمت خود را طی شبانه‌روز گذشته از دست داده است، می‌کوشد حداقل حمایت ۲۳,۲۰۰ دلاری خود را حفظ کند.
به گزارش کریپتو نیوز، امروز اکثر آلت کوین‌های بازار به پیروی از بزرگان خود روندی نزولی داشتند. اتریوم با از دست‌دادن حمایت ۱,۸۵۰ دلاری روز خود را آغاز کرد. ایکس‌آرپی (XRP) همچنان در سطح ۰.۳۷۰ دلاری به‌سر می‌برد. کاردانو هم حمایت ۰.۵۵ دلاری خود را از دست داده است.

قیمت بیت کوین

پس از ازدست‌رفتن حمایت ۲۴,۰۰۰ دلاری، روند کاهشی باز هم ادامه یافت. در ادامه سطوح ۲۳,۶۰۰ دلاری و ۲۳,۵۰۰ دلاری نیز از دست رفت. حتی در بازه‌ای قیمت به ۲۳,۲۰۰ دلار نیز رسید؛ اما موافقان افزایش قیمت بیت کوین یا به‌اصطلاح گاوهای بازار بیت کوین دیگر این کاهش را تاب نیاورده و از قیمت حمایت کردند. اگر روند قیمت صعودی باشد، سطح ۲۳,۶۰۰ دلار این‌بار در نقش یک مقاومت ظاهر خواهد شد. همچنین مقاومت بعدی در سطح ۲۴,۰۰۰ دلار است که عبور از آن می‌تواند به‌منزله افزایش شتاب صعودی تلقی شود.
اگر بازیابی قیمت‌ها رخ نداده و روند قیمت نزولی باشد، کاهش به زیر حمایت ۲۳,۲۰۰ دلاری محتمل است. حمایت کلیدی بعدی در ۲۲,۸۰۰ دلار بوده و ازدست‌رفتن آن می‌تواند باعث کاهش تا سطح ۲۲,۵۰۰ دلار شود.

وضعیت بازار: کاهش مجدد قیمت‌ها، بررسی روند قیمت بیت کوین، اتریوم و آلت کوین‌ها
کل سرمایه بازار در نمای ساعتی

قیمت اتریوم

اتریوم نیز سطح ۱,۹۰۰ دلار را از دست داد و به زیر حمایت‌های خود در ۱,۸۵۰ دلار و ۱,۸۲۰ دلار سقوط کرد. اگر موافقان کاهش قیمت اتریوم یا به‌اصطلاح خرس‌های بازار اتریوم فعال باشند، ممکن است حمایت ۱,۸۲۰ دلاری نیز از دست رفته و قیمت به ۱,۷۸۰ دلار برسد و حتی روند نزولی بیش از این نیز ادامه یابد.
اما اگر روند قیمت اتریوم صعودی شود، در سطح ۱,۸۸۰ دلار مقاومتی پیش رو خواهد بود. مقاومت کلیدی بعدی در سطح ۱,۹۲۰ دلار بوده و عبور از آن می‌تواند جانی تازه به روند افزایش قیمت ببخشد.

قیمت آلت کوین‌ها

کاردانو نتوانست بالای حمایت ۰.۵۵ دلاری خود برای مدتی طولانی باقی بماند. قیمت در حال حاضر به سطح ۰.۵۳۲ دلار رسیده و امکان رسیدن به محدوده ۰.۵۲ دلار نیز محتمل است.

بی‌ان‌بی (BNB) با کاهشی ۳ درصدی در قیمت، حال حمایت ۳۱۲ دلاری خود را نیز از دست داده است. اگر روند نزولی ادامه‌دار باشد، قیمت در اولین گام با سطح حمایتی ۳۰۰ دلار مواجه شده شده و امکان رسیدن به سطح ۲۸۸ دلار نیز میسر است.

قیمت سولانا با کاهشی ۶ درصدی حمایت ۴۲ دلاری خود را از دست داد. گاوهای بازار سولانا تمام تلاش خود را برای محافظت از سطح ۴۰ دلاری قیمت به‌کار گرفته‌اند. ازدست‌رفتن این سطوح حمایتی، امکان رسیدن قیمت به ۳۸ دلار را قوی‌تر می‌کند.

دوج کوین با کاهشی ۵ درصدی در قیمت خود، حالا به زیر سطح ۰.۰۸۲۰ دلار رسیده است. اکنون قیمت در سطح ۰.۰۸۰ دلار در حال تثبیت است و کاهش بیشتر قیمت امکان رسیدن به ۰.۰۷۸۲ دلار را تقویت می‌کند.

حمایت ایکس‌آرپی (XRP) در ۰.۳۶۲ دلار همچنان معتبر است. اگر گاوهای بازار این ارز دیجیتال نتوانند به‌خوبی از این سطح حمایتی محافظت کنند، امکان رسیدن به سطح ۰.۳۵ دلار نیز وجود دارد.

امروز اکثر آلت‌ کوین‌های بازار نموداری سرخ رنگ را به‌جا گذاشته‌اند. از میان آن‌ها قیمت پالیگان تا محدوده حمایت ۰.۸۸ دلاری کاهش داشته است. با این حال، در این وضعیت قیمت ارز دیجیتال سلسیوس افزایشی ۱۵ درصدی را ثبت کرده است.

خلاصه امر آن‌که قیمت بیت کوین روندی کاهشی به خود گرفته است و پایین‌تر از سطح ۲۴,۰۰۰ دلار معامله می‌شود. اگر موج بازیابی قیمت‌ها قدرتمند نباشد، امکان سقوط قیمت به زیر سطوح ۲۳,۲۰۰ دلار و ۲۳,۰۰۰ دلار نیز وجود دارد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

6 دیدگاه
باران
باران
1 سال و 6 ماه قبل

خدایا خودت کمکمون کن...

z.f
z.f
1 سال و 6 ماه قبل

بیت وقتی همه رو لیکویید کرد برمیگرده لعنتی

رضا تریدر
رضا تریدر
1 سال و 6 ماه قبل

سلام.
بعد عمری من ۱۰۰۰تا شیبا خریدم
اونم نصفش رو از خانمم گرفتم.
نمیدونم فدرال از کجا فهمیده که نصفش مال خانمم هستش.
تا صفرش نکنه بیخیال نمیشه.. من دو روزه شبها میرم خونه مامانم از ترس زنم.
من قول میدم اگه برگرده به قیمت قبلیش دیگه از این کارا نمیکنم قول قول.
دوستان تریدیر به نظرتون بفروشم یا نگه دارم..
ممنون میشم یه راهنمایی بفر مایید

محسن
محسن
1 سال و 6 ماه قبل

مگه چنده که هزارتا گرفتی

حسن مرادزاده
حسن مرادزاده
1 سال و 6 ماه قبل

😀😀

ملي
ملي
1 سال و 6 ماه قبل

سلام بیت کوین تا دوشنبه 24میرسه