بایننس کوین مارکت کپ را می‌خرد

بایننس کوین مارکت کپ را می‌خرد

خبرگزاری بلاک فاش کرده است که صرافی بزرگ بایننس در مراحل پایانی مذاکرات خود برای خرید کوین مارکت کپ، بزرگ‌ترین پایگاه اطلاع‌رسانی قیمت ارزهای دیجیتال، است. طبق شایعات، مبلغ این معامله بیش از ۴۰۰ میلیون دلار برآورد شده است.

به گزارش کریپتو نیوز، بازدید بسیار بالای وب‌سایت کوین مارکت کپ یکی از دلایل این خرید است. انتظار می‌رود قرار‌داد انتقال سهام در این هفته، عمومی شود.

شرکترده جهانیتعداد بازدید در ماه فوریه (بهمن)تغییرات نسبت به ماه ژانویه (دی)بیشتر کشور بازدید کننده
CoinMarketCap۱,۷۳۳۳۷.۱ میلیون+۹.۱۱%۱۴.۳۸% - آمریکا
CoinGecko۸,۴۳۲۸.۳۵ میلیون+۵.۷%۱۰.۴۷% - روسیه
Cryptocompare۱۹,۴۵۳۳.۲ میلیون+۳.۲%۱۴.۴۱%- آمریکا
Coinpaprika۶۸,۸۴۸۹۴۰,۰۰۰+۶.۸%۳۲.۱۸% - لهستان
Messari۲۲۶,۵۲۰۲۱۰,۰۰۰-۴.۵۴%۳۵.۷۲% - آمریکا

به گزارش سیمیلار وب (Similarweb) که داده‌های مربوط به ترافیک وبسایت‌ها را منتشر می‌کند، بایننس در ماه فوریه، حدود ۲۴ میلیون باز‌دید داشته است. در همین دوره‌ی زمانی، تعداد باز‌دید‌های کوین مارکت کپ به ۳۷ میلیون رسیده است.

به گفته‌ی کرانچ بیس (Crunchbase)، کوین مارکت کپ در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد و مقر آن در دووِر (Dover) مرکز ایالت دلاور (Delaware) آمریکا واقع شده است.

چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر‌عامل بایننس در ماه ژانویه (دی) فاش کرده بود که بایننس در حال مذاکره برای دو خرید مهم است که تاثیر قابل توجهی بر فعالیت‌های این صرافی خواهند گذاشت.

در میان دیگر سرمایه‌گذاری‌ها، بایننس دسامبر گذشته (اذر ۱۳۹۷)، سرمایه‌گذاری استراتژیکی روی FTX که پلتفرمی برای بازارهای مشتقه ارز دیجیتال به شمار می‌رود، انجام داد. جدول زیر سرمایه‌گذاری‌های اخیر بایننس را نشان می‌دهد.

تاریخشرکتحوزه فعالیترده‌بندیمعاملات روزانهمقررقم معامله
سپتامبر ۲۰۱۹
شهریور ۱۳۹۸
JEXپلتفرم معاملات مشتقهرتبه ۴۸ در معاملات آنی و رتبه ۲۹۶ در معاملات آتی۱۶۸.۲ میلیون دلار معاملات آنی و ۴۷۷,۳۲۰ دلار معاملات آتیسنگاپورنامشخص
نوامبر ۲۰۱۹
آبان ۱۳۹۸
WazirXصرافی ارزهای دیجیتال۱۵۱۷۹۶,۳۷۰ دلارهندوستانبین پنج تا ده میلیون دلار
دسامبر ۲۰۱۹
آذر ۱۳۹۸
DappReviewپلتفرم پایگاه داده برای نرم‌افزارهای غیرمتمرکز۲۰,۷۵۴نداردچیننامشخص

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

9 دیدگاه
امیر
امیر
4 سال قبل

فعلا برید ببینید که هنوز بایننس نیومده ارز دستمال توالت رو توی کوین مارکت کپ گذاشته شده دقیقا بالای بیت کوین که بازار کریپتو رو به گند کامل کشیده باشه .. :)))) فاتحه خوندن به همه چی این چینی ها...

مهدی
مهدی
4 سال قبل

دستکاری قیمتها به اوج خودش میرسه البته میشه ماهیگیری کرد

امین
امین
4 سال قبل

قیمتها را هماهنگ شده کنیم

منتظری
منتظری
4 سال قبل

این اتفاق اصلا خوب نیست و نباید بیوفته

Parsa Jafari
Parsa Jafari
4 سال قبل
پاسخ  منتظری

چرا نباید بیوفته؟ این باعث میشه قیمت بایننس بره بالا ، دست بایننس بازتره توی ارائه ارز های بیشتر و اعتبار بهتر
حرفی اگر میزنید با دلیل بزنید، واسه چی یه حرفی رو نسنجیده میزنید؟

امیر
امیر
4 سال قبل
پاسخ  Parsa Jafari

برادر من شما از روی منفعت خودت که روی بایننس سرمایه گذاری کردی داری این حرفو میزنی . بازار مارکت کپ برای مردم همه کشورها و سبک های متفاوت از سکه ها هست نه فقط برای سلیقه چانگ پنگ ژائو چینی خفاش خور. که اگر اون رو در دست بگیره باعث فساد میشه و بالانس قیمت ها رو انگولک میکنه و بازار انحصاری میشه همونطور که تا العان کرده و با لیکوئید و کلاهبرداری از مردم و سکه ها بالا اومده. بایننس با بنیانگذار دیجی بایت جرد تیت .مدیر عامل ساتوشی ویژن . گریک رایت . ورت کوین . پوندی ایکس .ویاکوین .دایموند و ده ها سکه دیگه که دستشو خوندن جروبحث و جدال داشته و به طور حتم خیلی از سکه هایی که برای خودش رقیب میبینه رو با دستکاری یا حذف زمین میزنه و مارکت کپ تبدیل میشه به سوپ خفاش کپ

mrیییی
mrیییی
4 سال قبل
پاسخ  Parsa Jafari

رفرش زده دیسلایگ گرده

Future
Future
4 سال قبل
پاسخ  Parsa Jafari

قدرت نباید دست یه شخص یا شرکت و دولت باشه
این کار باعث ایجاد فساد میشه میتونه تغییرات ایجاد کنه تو بازار

منتظری
منتظری
4 سال قبل
پاسخ  Parsa Jafari

بایننس کوین اشغالترین سکه هست / و مدیر بایننس هم کلاهبردار ./ اگر مارکت کپ رو تصاحب کنه . از همه سکه ها دوباره باج خواهی میکنه . این چینی کثیف رو هنوز نشناختی پس