غیررسمی: صرافی بایننس به دنبال افزودن معاملات مارجین

غیررسمی: صرافی بایننس به دنبال افزودن معاملات مارجین

با وجود تغییراتی که در رابط برنامه نویسی (API) عمومی صرافی مطرح ارزهای دیجیتال بایننس مشاهده شده، به نظر می‌رسد که این صرافی به دنبال راه‌اندازی معاملات مارجین است.

یکی از کاربران ردیت در روز ۲۰ مارس (۲۹ اسفند) توجه همه را به تغییراتی که در بروزرسانی API بایننس در هفته گذشته رخ داده بود، جلب کرد.

او به این نکته اشاره داشت که پاسخ دریافتی از API عمومی با مستندات رسمی که در شرکت در گیت‌هاب منتشر کرده، مطابقت ندارد. به عبارت دقیق‌تر API هم‌اکنون دو متغیر بولین اضافی را نیز در بر می‌گیرد. لازم به اشاره است که متغیر بولین در واقع تنها پارامترهای صحیح و غلط را می‌تواند قبول کند.

نام اولین متغیر اضافه شده «isSpotTradingAllowed» و نام دومی «isMarginTradingAllowed» است. نام متغیرها برای توضیح آنکه بایننس در میانه پیاده‌سازی معاملات مارجین در این صرافی است، کافی به نظر می‌رسد.

در زمان نگارش این خبر، داده‌های برگشتی از API نشان می‌دهد که برای ۴۸۲ جفت‌ارز معاملاتی متغیر isSpotTradingAllowed در حالت «صحیح» یا همان فعال و متغیر isMarginTradingAllowed در حالت «غلط» یا همان غیرفعال قرار گرفته است.

غیررسمی: صرافی بایننس به دنبال افزودن معاملات مارجین

قبلا در وایت پیپر بایننس آمده بود که معاملات مارجین پس از معاملات فوری و قبل از معاملات آتی بر روی این صرافی پیاده‌سازی خواهد شد. همانطور که یکی از کاربران ردیت در دیدگاهی به این موضوع اشاره کرد، تنها خبر جدید اضافه شدن کد این نوع معاملات به API بوده است.

دیگر صرافی‌های ارز دیجیتال این قابلیت را پیش از این ارائه می‌دادند.

در ماه فوریه، صرافی واقع در مالت اوککس (OKEx)، ۴ جفت ارز جدید به معاملات مارجین خود با اهرم ۱۰۰ برابر اضافه کرد. در ماه دسامبر سال گذشته نیز صرافی هنگ‌کنگی بیتفینکس امکان معامله مارجین تتر در برابر دلار را فراهم کرد.

منبع: cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه