بیشتر سرمایه‌گذاران انتظار دارند قیمت اتریوم در پایان ۲۰۲۰ بالای ۵۰۰ دلار باشد

بیشتر سرمایه‌گذاران انتظار دارند قیمت اتریوم در پایان ۲۰۲۰ بالای ۵۰۰ دلار باشد

علیرغم سقوط اخیر و با توجه به روند احیای ۱۵ درصدی قیمت این ارز دیجیتال، اتریوم همچنان ۱۵ درصد با قیمت اوج ۴۹۰ دلاری خود در سال ۲۰۲۰ فاصله دارد. این در حالی است که بیشتر سرمایه‌گذاران انتظار رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به بالای ۵۰۰ دلار را دارند.

به گزارش کریپتواسلیت، برخی از مفسران بازار معتقدند که این اصلاح قیمت اتریوم نشانه‌ای از احتمال بازگشت روند نزولی ارز شماره دو بازار است.

با این حال، بسیاری از سرمایه‌گذاران نسبت به آینده اتریوم امیدوارند. یکی از فعالان و تحلیل‌گران مشهور ارزهای دیجیتال، نظرسنجی‌ای را در ارتباط با آینده اتریوم در سال ۲۰۲۰ ترتیب داده است. نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران امیدوارند قیمت اتریوم به ۵۰۰ دلار تا پایان سال ۲۰۲۰ برسد.

کریس برنیسکی (Chris Burniske)، تحلیل‌گر آرک اینوست (Ark Invest)، اخیرا در توییتی از دنبال‌کنندگان خود پرسید: «قیمت اتریوم تا پایان سال ۲۰۲۰ به کجا می‌رسد؟»

از بین ۴,۰۰۰ نفری که در این نظرسنجی شرکت کردند، در حدود ۹.۵ درصد معتقد بودند قیمت اتریوم در پایان سال جاری میلادی زیر ۲۵۰ دلار می‌رسد. ۲۶.۶٪ هم اعلام کردند که قیمت اتریوم در این مدت بین ۲۵۰ تا ۵۰۰ دلار خواهد بود. ۳۸.۵٪ معتقد بودند که قیمت اتریوم ۵۰۰ تا ۷۵۰ دلار خواهد بود و ۲۵.۴٪ مابقی نیز جایگاه اتریوم را روی نمودارها در بالای ۷۵۰ دلار می‌دیدند.

نتیجه نظرسنجی برنیسکی
نتیجه نظرسنجی برنیسکی

اگر قیمت بخواهد به ۵۰۰ دلار برسد، باید جهشی ۴۰ درصدی را تا پایان سال تجربه کند. این در حالی بود که بسیاری از دنبال‌کنندگان برنیسکی اعلام کردند قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به بیش از ۱۲,۵۰۰ دلار می‌رسد. این نکته را نیز باید به یاد داشت که برنیسکی خود یکی از طرفداران پروپاقرص صعود اتریوم و بیت کوین است.

او پیش‌تر اعلام کرده بود که در آینده‌ای نزدیک، احتمال رسیدن ارزش بازار اتریوم به ۱ تریلیون دلار وجود دارد. وی از تأثیرات شبکه‌ای که به‌واسطه انفجار حوزه دیفای ایجاد شده است، به‌عنوان عامل این اتفاق یاد کرده بود. او در این باره می‌نویسد:

اتریوم هنوز راه زیادی برای طی‌کردن دارد. انتظار افزایش به‌واسطه این رویکرد را داشته باشید. با توجه به پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین در چرخه خود و بدون در نظر گرفتن ارزش شبکه کوچک‌تر و اقتصاد درون زنجیره‌ای قوی‌تر، شدیدا معتقدم که قیمت اتریوم نسبت به بیت کوین به بالاترین میزان خود در تاریخ برسد.

برنیسکی در ادامه افزود که پیش‌بینی‌اش برای قیمت بیت کوین، ۵۰,۰۰۰ دلار است. اگر قیمت بیت کوین به ۵۰,۰۰۰ دلار برسد، ارزش بازار آن نیز از ۱ تریلیون دلار بیشتر می‌شود.

اینکه قیمت اتریوم تا پایان امسال به ۵۰۰ دلار برسد، تا حد زیادی به قیمت بیت کوین، به‌عنوان ارز شماره یک بازار، بستگی دارد. بسیاری دیگر از تحلیل‌گران نیز دیدگاه صعودی در ارتباط با قیمت ارزهای دیجیتال در آینده دارند.

مایک مک‌گلون (Mike McGlon)، از تحلیل‌گران بلومبرگ، در توییتی ضمن بیان این مسئله که قیمت طلا و بیت کوین افزایش خواهند داشت، نوشت:

[قیمت] طلا در محدوده ۱,۹۰۰ دلار و قیمت بیت کوین در محدوده حمایتی پرقدرت ۱۰,۰۰۰ دلار قرار دارد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
حسین پوریوسف
حسین پوریوسف
3 سال قبل

بااین حساب فکر میکنید قیمت اتر به ۱۳-۱۴ملیون برسه تا آخربرج۷