بورس نزدک شاخص‌های قیمت بیت کوین و اتریوم را اضافه خواهد کرد

بورس نزدک شاخص‌های قیمت بیت کوین و اتریوم را اضافه خواهد کرد

نزدک در بروزرسانی سایتش در تاریخ ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن)، اعلام کرد که دو شاخص جدید برای قیمت ارزهای دیجیتال اتریوم و بیت کوین اضافه خواهد کرد.

این شاخص که تحت عنوان شاخص نقدینگی بیت کوین (BLX) و شاخص نقدینگی اتریوم (ELX) معرفی شده، بروزرسانی قیمت را به صورت لحظه‌ای در بازه‌های زمانی ۳۰ ثانیه‌ای برای مشتریانی ارائه می‌دهد که از سرویس داده شاخص جهانی (GIDS) استفاده می‌کنند.

در واقع شاخص‌های BLX و ELX محصولات شرکت داده‌ آمریکایی بازار دارایی‌های دیجیتال و بلاک چین بریو نیو کوین (Brave New Coin) است.

در سایت نزدک در این باره آمده است:

شاخص‌های BLX و ELX هر کدام برای ارائه قیمت‌های لحظه‌ای یا مرجعی برای نرخ بهای ۱ بیت کوین و ۱ اتریوم در برابر دلار طراحی شده‌ که بر پایه نقدینگی بازارهایشان است.

بورس نزدک شاخص‌های قیمت بیت کوین و اتریوم را اضافه خواهد کرد

نزدک در ادامه توضیح داد:

روش محاسبه هر دو شاخص با قواعد کلیدی سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار مورد ارزیابی و بررسی دقیق قرار گرفته است.

نزدک به نقش فعال خود در زمینه دستیابی به محصولات و خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال که به طور ویژه از سال گذشته آغاز شده، ادامه می‌دهد.

در ماه سپتامبر سال گذشته نزدک پس از مواجهه با تقاضای شدید، شروع به اضافه کردن مجموعه داده‌های ارزهای دیجیتال به دنباله تجزیه و تحلیل‌های بازارش کرد. پس از آن بورس نزدک اعلام کرد که قراردادهای آتی بیت کوین را در نیمه اول سال ۲۰۱۹ به بازار خود اضافه خواهد کرد.

در ماه ژانویه ادنا فریدمن، مدیر بورس نزدک، عقیده‌اش را درباره بیت کوین اعلام کرد که به نظرش بیت کوین به یکی از ارزهای بزرگ جهانی در آینده تبدیل خواهد شد.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه