۳ میم کوین با احتمال سودهای میلیونی

۳ میم کوین با احتمال سودهای میلیونی

میم کوین ها (Meme Coinارزهای دیجیتال ساخته شده بر اساس میم های اینترنتی هستند که طرفداران بسیاری را در بازار کریپتوکارنسی به خود جلب کرده است.

دوج کوین، شیبا و فلوکی اینو از میم کوین های معروفی هستند که سودهای بسیاری را به سرمایه گذاران خود هدیه دادند.

در بازار رمز ارزها هیجانات بسیار بالاست. معامله گران بر اساس اخبار و حواشی بعضی از ارزهای را معامله میکنند. برای مثال دوج کوین با توییت ها و حمایت های ایلان ماسک معروف شد و رشد بسیار زیادی را تجربه کرد.

به طور کلی میم کوین ها، حواشی و هیجان های بسیاری را در معاملات خود تجربه میکنند. از این رو سودهای کلانی را به سرمایه گذاران خود تقدیم می کنند.

سرمایه گذاری در میم کوین ها

خرید و فروش میم کوین ها نیاز به دانش مالی خاصی ندارد چرا که رشد آنها بر اساس هیجان و اخبار صورت می گیرد اما بایستی با نکات معامله میم کوین ها آشنا باشید تا بتوانید از این دسته از ارزهای دیجیتال سود کسب کنید.

مهمترین نکته در خرید ارزهای دیجیتال، چینش سبد سرمایه گذاری است. شما باید بدانید چه میزان از هر رمز ارز برای سبد خود سرمایه گذاری کنید.

 برای مثال در صورتی که ۱۰ میلیون تومان سرمایه دارید و قصد دارید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید، خرید ۱۰ میلیون از یک ارز یا یک میم کوین اقدام اشتباهی است.

اهمیت این امر آنجاست که تقسیم سبد سرمایه گذاری به چند بخش، و سرمایه گذاری در ارزهای مختلف با پتانسیل های متفاوت؛ باعث می شود ریسک ضرر شما به حداقل برسد و سرمایه گذاری امنی داشته باشید.

در ادامه با ۳ میم کوین انفجاری آشنا می شویم و مزایای هر یک را بررسی می کنیم:

۱.میم کوین بونک BONK

ارز بونک اولین میم کوین بر اساس میم سگ است که بر روی شبکه ی سولانا ایجاد شده است. این ارز دیجیتال در ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲ عرضه شده است و تا به امروز بیش از ۱۲۰ برابر رشد کرده است.

 همچنین ارز دیجیتال BONK بونک توانست در صدر پر سودترین ارزهای سال ۲۰۲۳ نیز قرار بگیرد. اما آیا روند خود را در سال ۲۰۲۴ نیز ادامه خواهد داد؟

با توجه به اصلاح قیمتی این ارز شاید بتوان بخشی از سبد سرمایه گذاری خود را به این میم کوین اختصاص داد.

از مزیت های سرمایه گذاری در بونک bonk میتوان به فعالیت آن در nft ها پرداخت. این ارز به عنوان روش پرداختی برای خرید و فروش nft ها در شبکه و بلاکچین سولانا استفاده می شود.

برای معامله این ارز بایستی بهترین صرافی را برای خرید و فروش بونک انتخاب کنید. خرید بونک از اوکی اکسچنج، به عنوان یکی از امن ترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی، در دسترس کاربران است.

همچنین در نظر داشته باشید امکان مشاهده قیمت BONK در اوکی اکسچنج به صورت لحظه ای نیز وجود دارد و شما میتوانید به بررسی نمودار و چارت قیمتی آن اقدام کنید.

3 میم کوین با احتمال سودهای میلیونی

۲.میم کوین BOB

یکی دیگر از میم کوین هایی که توانسته طرفداران بسیاری را به خود جلب کند، توکن باب BOB است.  این ارز که با شباهت خود به میم کوین پپه و میم اینترنتی PEPE THE FROG، معروف شده است؛ در حوزه هوش مصنوعی فعالیت میکند.

ارز باب دارای یک هوش مصنوعی است که در توئیتر یک حساب کاربری به نام Bob is here to explain دارد و کاربران توییتر میتوانند با درخواست از این هوش مصنوعی، نظر باب را در مورد هر توئیتی که ایجاد می شود بدانند.

ارز دیجیتال BOB هنوز در صرافی بایننس لیست نشده است و حجم معاملات آن حدود ۲۰ میلیون دلار است. در نظر داشته باشید چنانچه که قصد سرمایه گذاری در ارز را دارید، حتما بخش کمی از سرمایه خود را درگیر کنید.

در حال حاضر میم کوین باب، در رتبه ۲۴۰۰ بازار کریپتوکارنسی قرار دارد.  در صورت ورود حجم سرمایه قابل توجه، ارز BOB میتواند رشد بسیاری داشته باشد.

توجه داشته باشید در صورتی که تمایل به سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتال باب را دارید، حتما از قبل به بررسی آینده آن بپردازید.

میم کوین باب نیز در صرافی اوکی اکسچنج لیست شده است و کاربران ایرانی میتوانند اقدام به خرید و فروش ارز BOB با کمترین کارمزد داشته باشند.

3 میم کوین با احتمال سودهای میلیونی

۳.میم کوین WIF

ارز دیجیتال داگ ویف هت (dog wif hat) که با نماد ویف WIF معامله می شود. رمز ارز WIF نوعی میم کوین (Memecoin) است که بر روی شبکه سولانا قرار دارد (SOL) است که در اوایل سال ۲۰۲۳ عرضه شد.

هدف این توکن  فراهم آوردن امکانات جدید و بهبود تجربه کاربری در شبکه سولانا است. توکن WIF دارای شبکه بلاکچین قدرتمندی است که به رشد آن کمک چشمگیری میکند

این ارز توانسته حجم زیادی از سرمایه را به خود جلب کند و در رتبه ی ۲۲۶ بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرد. همچنین ارزش بازار ارز WIF بیش از ۳۷۰ میلیون شده است.

میم کوین ویف در یک ماه گذشته بیش از ۴۵۰ درصد رشد قیمت داشته است و توانسته ارزش خود را ۴.۵ برابر کند.

خرید ارز WIF از صرافی ارز دیجیتال اوکی اکسچنج نیز در دسترسس کاربران است و امکان مشاهده قیمت لحظه ای wif به دلار و تومان میسر است.

3 میم کوین با احتمال سودهای میلیونی

جمع بندی

در این مقاله به صورت خلاصه با میم کوین ها آشنا شدیم. میم کوین ها که دسته ای از ارزهای دیجیتال هستند، نیاز به رعایت نکات مهمی قبل از سرمایه گذاری دارند. همچنین به معرفی ۳ میم کوین پرطرفدار پرداختیم.

در صرافی اوکی اکسچنج، امکان خرید ارز دیجیتال با کمترین کارمزد فراهم شده است و شما میتوانید میم کوین های wif، bob و bonk را از این صرافی امن ایرانی خریداری کنید.

توجه داشته باشید شما میتوانید قیمت ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای به دلار و تومان در صرافی اوکی اکسچنج مشاهده کنید.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه