atlasarzdigital

معامله‌گر 21 ساله بیت کوین به جرم پولشویی دستگیر شد !

معامله‌گر 21 ساله بیت کوین به جرم پولشویی دستگیر شد !

معامله‌گر 21 ساله آمریکایی بیت کوین به اتهام چندین فقره انتقال غیرقانونی پول و پولشویی دستگیر شد.

بر اساس اطلاعیه دادگستری کالیفرنیا، پس از دستگیری این فرد وقتی که قصد فرار به مکزیک را داشت، روز جمعه قرار بازداشت جاکوب کامپوس در ارتباط با اتهاماتش بدون وثیقه صادر شد. طبق گزارش دادستان این پرونده، جاکوب کامپوس از ژانویه 2015 تا آوریل 2016، از طریق سرویس صرافی بیت کوین خود، حدود 750،000 دلار بیت کوین را به 900 نفر در ایالات متحده فروخته است.

در این سند آمده است که این فرد صرافی خود را به عنوان یک نهاد فرستنده پول مجاز ثبت نکرده و عمداً در انجام اقدامات ضد پول‌شویی کوتاهی کرده است. به همین ترتیب، وی به چند فقره انتقال پول غیرقانونی و پول‌شویی متهم شد.

 

معامله‌گر 21 ساله بیت کوین به جرم پولشویی دستگیر شد !

علاوه بر این، دادستان‌ها اظهار داشتند که وی به منظور تأمین مالی صرافی بیت کوین غیرقانونی خود، مرتکب 28 فقره پولشویی بین‌المللی شده است. بر اساس این گزارش جاکوب از فوریه 2015 تا فوریه 2016، به‌منظور خرید بیت کوین حداقل 900,000 دلار را طی 30 تراکنش از حساب بانکی خود در آمریکا به صرافی ارزهای دیجیتال واقع در هنگ کنگ بیتفینکس ارسال کرده است.

گفته می‌شود که این انتقال‌ها برای جلوگیری از فرایند تأیید هویت انجام شده است و این فرد پس از بسته شدن حسابش در صرافی کوین بیس، به صرافی بیتفینکس مراجعه کرده است.

نمونه‌ای دیگر از پی‌گیری جرم در بیت کوین

این خبر بار دیگر حقیقت امکان پی‌گیری جرائم مرتبط با ارزهای دیجیتال را اثبات می‌کند. ژاپن و ایالات متحده با داشتن زیرساخت‌های مناسب ضد پول‌شویی به خوبی خود را با خطرات این حوزه سازگار کرده‌اند.

 

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه معامله‌گر 21 ساله بیت کوین به جرم پولشویی دستگیر شد ! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x