قهرمان المپیک از سرمایه‌گذاری در صرافی کوین بیس پرده برداشت

قهرمان المپیک از سرمایه‌گذاری در صرافی کوین بیس پرده برداشت

سرینا جیمکا ویلیامز (Serena Jameka Williams)، ستاره‌ی جهانی تنیس زنان، در اینستاگرام خود نوشت که در تاریخ ۱۷ آوریل ۲۰۱۴، صندوق سرمایه‌گذاری خودش را با نام سرنا ونچرز (Serena Ventures) راه‌اندازی و در بیش از ۳۰ شرکت، از جمله صرافی بزرگ کوین بیس، سرمایه گذاری کرد.

بنا بر گزارش رسمی وب‌سایت سرنا ونچرز، ارزش بازار این سبد سهام بیش از ۱۲ میلیارد دلار بوده و ۶۰ درصد از سهام این سبد مربوط به شرکت‌های مختلف است. در این وب‌سایت همچنین نوشته شده است که تمرکز این صندوق، روی شرکت‌های نوپا بوده و هدف، آن است تا شرکت‌های مشمول این سبد سهام به همکاری تشویق شده و فرصت‌های همکاری گسترش یابند.

قهرمان المپیک از سرمایه‌گذاری در صرافی کوین بیس پرده برداشت

سرینا جیمکا ویلیامز، ستاره‌ی جهانی تنیس زنان

طبق وب‌سایت مرجع ویکی‌پدیا، ویلیامز، برنده‌ی چهار مدال طلای المپیک بوده و انجمن تنیس زنان، او را در رده‌ی اول مسابقات انفرادی در هشت رویداد مختلف قرار داده است. علاوه بر آن، در ماه آگوست سال گذشته، یک نشریه‌ی خبری تجاری، ارزش دارایی‌های او را حدود ۱۸۰ میلیون دلار تخمین زد.

به گزارش هفته‌ی گذشته‌ی سایت خبرگزاری کوین تلگراف، رویترز اعلام کرد که سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال و استارتاپ های بلاک چین، احتمالاً در سال ۲۰۱۹ به بالاترین میزان خود خواهد رسید.

همچنین، طبق گزارش به دست آمده از سوی IDC Government Insights، انتظار می‌رود که مخارج بلاک چین دولت فدرال ایالات متحده آمریکا، تا سال ۲۰۲۰، از ۱۰.۷ میلیون دلار به ۱۲۳.۵ میلیون دلار برسد، بدین معنا که نسبت به سال ۲۰۱۷، بیش از ۱۰۰۰ درصد افزایش خواهد یافت.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه