کمیسیون بورس آمریکا به دنبال جذب منابع تحقیقاتی مرتبط با بلاک چین!

کمیسیون بورس آمریکا به دنبال جذب منابع تحقیقاتی مرتبط با بلاک چین!

بر اساس بیانیه ای که در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۱۱ بهمن) از طرف کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) منتشر شد، این آژانس در جستجوی منابع ارائه دهنده داده های بلاک چین و تجزیه و تحلیل آن ها است.

بر اساس این بیانیه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در حال تلاش برای پیدا کردن کسب و کارهایی است که قادر به ارائه داده های بلاک چین در جهت حمایت از نظارت ریسک و اقدامات اجرایی تطبیقی از سوی SEC هستند و همچنین می توانند به این کمیسیون در مورد دارایی های دیجیتال اطلاعات بدهند. ماه گذشته، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اعلام کرد که بررسی ارزهای دیجیتال یکی از اولویت های اصلی آن در سال جاری است.

در این بیانیه، آژانس SEC نسبت به منابع بالقوه داده های مربوط به محبوب ترین دفاتر کل بلاک چین تمایل نشان داده است. طبق بیانیه مذکور، این شرکت ها برای سهولت بررسی علاوه بر ارائه اطلاعات مورد نظر، ملزم به تجزیه داده های ارائه شده نیز هستند.

علاوه بر این، یک مرور کلی از فرایند استخراج اطلاعات، تبدیل، و تایید نیز از این شرکت ها درخواست شده است. این سازمان از شرکت های داوطلب خواسته است که «توانایی خود برای درک داده های موجود»، از جمله شناسایی صاحبان آدرس کیف پول های ارز دیجیتال را نیز مشخص کنند.

کمیسیون بورس آمریکا به دنبال جذب منابع تحقیقاتی مرتبط با بلاک چین!

اطلاعیه رسمی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

بر اساس این بیانیه، شرکت های داوطلب می توانند پاسخ خود را تا تاریخ ۱۴ فوریه از طریق ایمیل اعلام کنند و در آن خلاصه ای از توانایی های خود برای تحقق موارد خواسته شده را ذکر کنند.

در آگوست ۲۰۱۸، لیلیتا اینفانته، یکی از نمایندگان اداره مبارزه با مواد مخدر در ایالات متحده (DEA)، اشاره کرد که ارزهای دیجیتال حریم خصوصی-محور ناشناس تر از بیت کوین هستند، اما این آژانس همچنان راه هایی برای ردیابی آن ها دارد. وی اظهار داشت:

بلاک چین در واقع ابزارهای بسیار زیادی را برای شناسایی افراد در اختیار ما قرار می دهد. من در واقع می خواهم که آن ها به استفاده از ارزهای دیجیتال ادامه بدهند.

اسکات کوپر، مدیر عامل شرکت اندرسن هورویتز نیز در اوایل ماه جولای اظهار داشت که بیت کوین «بهترین دوست اجرای قانون است»، زیرا توانایی رهگیری معامله های غیر قانونی در بلاک چین را دارد.

منبع: cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه