کمک مالی دولت آمریکا به محققان بلاک چین برای ساخت سیستم جامع علمی

کمک مالی دولت آمریکا به محققان بلاک چین برای ساخت سیستم جامع علمی

دولت آمریکا کمک هزینه‌ای را برای ساخت یک پلتفرم دفتر کل توزیع شده اختصاص خواهد داد که توسط محققان دانشگاه کالیفرنیا در سن دییگو توسعه داده می‌شود.

سوبهاشینی شیونیانوم (Subhashini Sivagnanam) محقق و مهندس نرم افزار، از بنیاد ملی علوم ۸۱۸,۴۳۳ دلار به منظور توسعه زنجیره علوم باز (OSC) که یک دفتر کل توزیع شده است، دریافت کرد. بر اساس گزارش وب سایت بنیاد ملی علوم، این بلاک چین به محققان کمک خواهد کرد تا به طور موثر و آزادانه به اطلاعات جمع آوری شده از آزمایش های علمی دیگری دسترسی داشته باشند و یا آن‌ها را تایید کنند.

بنیاد ملی علوم، یک سازمان علمی با قدمت بسیار زیاد است که به عنوان یکی از مجراهای اصلی برای ابتکارات تحقیقاتی در ایالات متحده به منظور دسترسی به منابع فدرال خدمت می‌کند. این سازمان دولتی به تامین مالی تعدادی از پروژه‌های بلاک چین در سال‌های گذشته اقدام کرده است، از جمله پروژه‌هایی که بر جنبه‌های مختلف مکانیسم‌های انگیزشی برای ارز دیجیتال و کاربردهای بلاک چین تمرکز داشته‌اند.

همچنین بخوانید:دانشگاه استنفورد مرکز تحقیقاتی بلاک چین می‌سازد

کمک مالی دولت آمریکا به محققان بلاک چین برای ساخت سیستم جامع علمی

بنیاد علمی علوم ایالات متحده

گزارشات نشان می‌دهد که این پروژه شامل یک پلتفرم مبتنی بر زیر ساخت‌های مجازی وب است که برای استفاده از تکنولوژی دفتر کل توزیع شده توسعه داده می‌شود. با استفاده از این فناوری محققین می‌توانند داده‌های مهم را برای یکدیگر ارائه دهند و همچنین مجموعه داده‌ها را تایید کنند. علاوه بر این آن‌ها می‌توانند این اطلاعات را در طول زمان به‌روز کنند.

به سادگی می‌توان گفت که این شبکه یک فهرست زنده و دیجیتال از مجموعه تلاش‌ها محققان تشکیل می دهد که با توسعه و افزودن اطلاعاتِ بیشتر، رشد خواهد کرد. بر این اساس محققان قادر خواهند بود به داده‌هایی که در حال تحقیق بر روی آن هستند، اعتماد کنند.

طبق گزارش، این کمک هزینه مالی از تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۸ تا تاریخ ۳۱ اوت سال ۲۰۲۱ قابل استفاده خواهد بود.

منبع: coindesk
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.