نماینده‌ی کنگره‌ی آمریکا برای جذب سرمایه ساخت دیوار مرزی مکزیک بلاک چین را پیشنهاد کرد !

نماینده‌ی کنگره‌ی آمریکا برای جذب سرمایه ساخت دیوار مرزی مکزیک بلاک چین را پیشنهاد کرد !

وارن دیویدسون (Warren Davidson)، نماینده‌ی جمهوری‌خواه اوهایو در مصاحبه با NPR در ۱۲ دسامبر، روش جمع‌آوری سرمایه با بلاک چین را برای ساخت دیوار در مرز مکزیک و آمریکا پیشنهاد کرد.

دیویدسون که پیش از این به خاطر ابتکارهایش در حوزه‌ی کریپتو شناخته شده بود، در نشست خبری با میهمان برنامه استیو اینسکیپ (Steve Inskeep) پیرامون تهدید اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تعطیلی دولت در صورت عدم پرداخت هزینه‌ی ساخت دیوار مرزی، به بحث پرداخت.

او در این خصوص اعلام کرد که یک توافق منصفانه در قالب ابتکارهایش پیشنهاد داده و آن « یک آجر بخر، یک دیوار بساز» نامیده می‌شود. این توافق از کمک‌های مردمی برای ساختن دیوار استفاده می‌کند.

نماینده‌ی کنگره‌ی آمریکا برای جذب سرمایه ساخت دیوار مرزی مکزیک بلاک چین را پیشنهاد کرد !

به گزارش خبرنگاران در روز چهارشنبه، دیویدسون ضمن تشریح اینکه چگونه برنامه‌ی ساخت دیوار عمومی کار می‌کند، دست به دامان بلاک چین و توکن‌هایی به نام سکه‌های دیوار (wall coins) شد:

شما می‌توانید اینکار را با یک سایت سرمایه‌پذیری جمعی و یا با بلاک چین و سکه‌های دیوار انجام دهید. از این طریق سرمایه‌ی مورد نیاز جمع‌آوری شده و صادقانه بگویم اگر این کار به درستی در بخش خزانه‌‌داری انجام شود حتی می‌توانیم پزوی مکزیک (واحد پول مکزیک) هم بپذیریم.

دیویدسون به این مسئله که آیا طرح سرمایه‌پذیری دیوار مبتنی بر بلاک چین در مجمع رسمی‌ای مطرح شده و یا خیر اشاره‌ای نکرده است. او به وضع قوانین مربوط به ارزهای دیجیتال شهرت دارد و بارها بر روی این مساله تاکید کرده که عرضه‌ی اولیه‌ی سکه (ICO) به قانون‌گذاری انحصاری و برنامه‌ریزی برای معرفی لایحه‌‌ای که به آنها مجوز معافیت از قوانین اوراق بهادار را بدهد، دارد.

علاوه بر این در پاییز امسال، نماینده‌ی اوهایو میزبان میزگرد ارزهای دیجیتال با حضور بیش از ۴۵ نماینده از شرکت‌های اصلی وال استریت و کارآفرینان ارزهای دیجیتال بود. این نشست در خصوص چالش‌های مربوط به وضع قوانین ارزهای دیجیتال برگزار شد. دیویدسون اخیرا از برنامه‌ی خود در خصوص پیش‌نویس لایحه‌‌ای که به طور واضح ارزهای دیجیتال و ICOها را قانون‌گذاری می‌کند، پرده برداشت. این لایحه، یک کلاس دارایی برای ارزها و دارایی‌های دیجیتال ایجاد کرده و از قرار گرفتن آنها در دسته‌ی اوراق بهادار جلوگیری می‌کند.

در ماه نوامبر، اوهایو اولین ایالتی اعلام شد که پرداخت مالیات با بیت‌کوین را از کسب و کارها می‌پذیرد. این اقدام با چشم‌انداز پذیرش پرداخت‌ها با بیت کوین از اشخاص صورت گرفت.

منبع: Cointelegraph

 

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
ارشمیدس
ارشمیدس
۵ سال قبل

ادمین محترم به سرکار خانم صنعتی اطلاع بدید که این جمله رو بهتر ترجمه کنند و بنویسند. اعتماد توزیع شده بر اقشار .... این چه جمله ای هست آخه!!!

پروانه سادات صنعتی
پروانه سادات صنعتی
۵ سال قبل
پاسخ  ارشمیدس

سلام و عرض ادب.
این جمله‌ای که در پروفایل نویسندگی بنده نوشته شده از کتاب اقتصاد بلاک چین تالیف دکتر روح الله کهن نژاد بوده و ترجمه نیست.
با تشکر