مشاور املاک ۲۸ ساله‌ای که به نام «کوین دَدی» معروف شد

مشاور املاک ۲۸ ساله‌ای که به نام «کوین دَدی» معروف شد

آریا بهمن یار، پس از کسب سود زیاد از سرمایه گذاری در بیت کوین، حرفه پر درآمد معاملات املاک تجاری را کنار گذاشته است. او در مورد بیت کوین رپ می خواند و ویدیوهای خود را در یوتیوب منتشر می کند.

این رپر جوان اهل سانفرانسیسکو است، و در موسیقی خود از بیت کوین الهام می گیرد.

ممکن است موسیقی او برای کسانی که با حوزه ارزهای دیجیتال آشنایی ندارند، خوشایند نباشد.

او پس از کسب سود فراوان از راه سرمایه گذاری در بیت کوین شغل خود را رها کرده، و هم اکنون با درآمدی که از راه سرمایه گذاری زودهنگام در حوزه ارزهای دیجیتال به دست آورده، زندگی می کنند.

او فعلا این کار را به صورت تفریحی انجام می دهد، اما قصد دارد از طریق کاراکتری که برای خود ساخته، فرهنگ ارز دیجیتال را به یک جریان اصلی تبدیل کند.

آهنگ اول این میلیونر جوان، در مورد یک ترید بد است که چندان سودآور نبوده است. او تمام انرژی منفی خود را در ساخت این آهنگ گذاشته و یک نوع پارودی از نوارهای مدیتیشن را با این مضمون به مخاطب عرضه کرده است: (بیت) را دم، و (کوین) را بازدم کن.

مشاور املاک 28 ساله‌ای که به نام «کوین دَدی» معروف شد

و اما او چگونه از راه بیت کوین به ثروت رسید؟

آریا می گوید که اولین بار شیفته غیر متمرکز بودن بیت کوین شده است.

در سال ۲۰۱۳ آریا تازه از دانشگاه جرج واشینگتن فارغ التحصیل شده و در جستجوی کار بود. او به توصیه یک دوست جدید، تمام پس انداز خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرد، و از آن روز به بعد مدام قیمت بیت کوین را چک می کرد.

خانواده آریا با تصمیم او موافق نبودند، و سعی داشتند نظر او را از این «پول اینترنتی جادویی» برگردانند.

اما او به راه خود ادامه داد و بیت کوین هایش را نفروخت!

او مدتی را به انجام کارهای مختلف گذراند، در حوزه سرگرمی، توسعه کسب و کار، داروسازی، و معاملات املاک تجاری کار کرد. تا اینکه در سال ۲۰۱۷ کوله پشتی اش را برداشت، و به اروپا رفت. از این رو، چهار ماه از قیمت بیت کوین بی اطلاع بود.

او در ماه اکتبر تصمیم گرفت به خانواده و بستگان خود در نروژ سر بزند. در آنجا، یکی از خویشاوندان آریا از او در مورد بیت کوین پرسید. آریا هم برای پاسخ به این سوال، تلفن همراهش را از جیبش در آورد تا اپلیکیشن یک صرافی را به او نشان بدهد و ناگهان متوجه شد که قیمت بیت کوین طی یک بازه زمانی چهار ماهه دو برابر شده و به ۶ هزار دلار رسیده است. او همان موقع تصمیم گرفت وسایلش را جمع کند، و به خانه برگردد.

او هم اکنون، مشهور است، بیشتر وقت خود را به سفر می گذارند تا در کنفرانس های مختلف سخنرانی کند.

آریا همچنان همان ماشین قدیمی خود را سوار می شود و در خرج کردن صرفه جویی می کند، اما به قول خودش بیشتر از قبل به رستوران می رود.

او برای کسانی که در حوزه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند، تنها یک توصیه دارد و آن هم این است:

فقط نگه دارید! (just hold)

منبع: businessinsider
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
ss5
ss5
6 سال قبل

حالا این آقا شانس آورده تو یک دوره ای خرید که پولش دوبرابر شده. حالا اگر ضرر کرده بود دیگه توی تیتر نبود. مییومد تو کامنتها مینوشت : Just Sell

افسانه جمال زاده
افسانه جمال زاده
6 سال قبل

بیشتر شبیه یه فرد 40 ساله معمولی ست، تا یه جوان 28 ساله میلیونر! ?