مردی که تمام زندگی خود را فروخته تا در بیت کوین سرمایه گذاری کند!

مردی که تمام زندگی خود را فروخته تا در بیت کوین سرمایه گذاری کند!

سرمایه گذاران همیشه می گویند هرگز بیش از بضاعتت سرمایه گذاری نکن، اما برخلاف این موضوع دیدی تایووتو ۳۹ ساله تصمیمی عجیب گرفته است . او همه چیز خود و خانواده اش را فروخته است و تمام سرمایه زندگی خود را تبدیل به بیت کوین کرده است. در حال حاضر او در یک اردوگاه افراد بی خانمان با ثروت کوچکی از بیت کوین زندگی می کند و برای رسیدن به قله های ثروت لحظه شماری می کند.

تو دیوانه ای

تایووتو واقعا تمام زندگی خود را بر اعتقاد خود نسبت به بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. او نه تنها خانه و اتومبیل بلکه همه چیزش را از جمله دوچرخه، موتورسیکلت و حتی لباس و کفشش را برای خرید بیت کوین فروخته است. تایووتو حتی اسباب بازی های کودکانش را فروخت است.

او اکنون در یک اردوگاه در شهر ونلوی هلند، برای افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین و ثروتمند شدن لحظه شماری می کند. او در این باره گفت:

“مردم می گویند، تو دیوانه ای. اما ما یک خانواده ماجراجو هستیم و در لحظه زندگی می کنیم. اگر هیچ وقت ریسک نکنی، زندگی خسته کننده است. “

انقلاب بلاک چین

تایووتو معتقد است که بیت کوین، ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین که اساس آن ها است، آینده جهان را خواهند ساخت و اکنون در حال انقلاب و تحول در پول و بانکداری هستند. او گفت :

“اینترنت یک انقلاب در اطلاعات بود. من معتقدم که بلاک چین و ارزهای دیجیتال انقلابی در نظام پولی هستند. در پنج سال آینده همه خواهند گفت:’ ما این رشد را پیش بینی می کردیم.’ من اکنون این تغییر را می دهم. “

همچنین تماشا کنید: آینده اینترنت

اولین بار نیست

تایوتو سابقه زیادی در ریسک کردن دارد. این اولین بار نیست که او همه زندگی اش را فروخته است. در تابستان ۲۰۱۷، تایووتو و همسرش وسایل خانه خود را برای سفر به دور دنیا فروختند. این زوج با سه دختر خود نه ماه در آسیا و استرالیا سفر کردند.

یادگیری در طول سفر

تایووتو اظهار داشت که در سفرش با ارزهای دیجیال آشنا شده است و همچنین با سرمایه گذاران و کاربران این حوزه مقالات داشته است.

در بالی، او یک تاجر ارزهای سنتی را دیده است که پس از ۱۷ سال از کار قبلی خود دست کشیده است و به سراغ ارزهای دیجیتال رفته است. و در سواحل نوسا در کوئینزلند با یک تاجر بیت کوین ساکن دبی هم صحبت شده است. تایووتو توضیح می دهد:

“آن ها تجربه زیادی در تجارت دارند. من هنوز در این حوزه کم تجربه هستم.”

خود تایووتو از سال ۲۰۱۰ با دنیای ارزهای دیجیتال آشنا شده است. در سال ۲۰۱۰ زمانی که هر بیت کوین کمتر از یک یورو بود، او با دوستش وارد فضای استخراج بیت کوین می شوند اما در سال ۲۰۱۳ تمام بیت کوین های خود را می فروشد.

“من کارآفرین هستم، بنابراین وقتی اولین بار درمورد بیت کوین شنیدم، گفتم: بیایید این کار را انجام دهیم.”

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
Reza amiri
Reza amiri
۵ سال قبل

مث من

رضا
رضا
۵ سال قبل

خدا می دونه رو چند تومن خریده و رو چند تومن فروخته
شاید ضرر زیادی کرده باشه

محمدرضا عزیزی
محمدرضا عزیزی
۵ سال قبل

الان ملیاردر شد دیگه.دمش گرم