با بهترین میم کوین های انفجاری سال ۲۰۲۴ آشنا شوید!

با بهترین میم کوین های انفجاری سال ۲۰۲۴ آشنا شوید!

بازار ارزهای دیجیتال از اوایل سال ۲۰۲۴ شروع قدرتمندی داشت و همانند اغلب بازارهای صعودی که تا امروز تجربه کرده‌ایم، میم کوین‌ها در کنار پروژه‌های اصلی در صدر اخبار قرار گرفته‌ و همچنان رشد خیره‌کننده یا به‌اصطلاح «انفجاری» تجربه کرده‌اند.

این دارایی‌های دیجیتال بامزه، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان را به خود جلب کرده‌اند؛ بااین‌حال نوسانات قیمت آن‌ها در کنار ماهیتی میم‌محور همچنان موردبحث و مناقشه میان این افراد است. با همه این تفاسیر، جهش‌های قیمت این میم کوین‌ های انفجاری و جوامع پرجنب‌و‌جوش و دوآتیشه آن‌ها چیزی نیست که بتوان نادیده گرفت.

اگر به‌دنبال شناسایی میم کوین‌های انفجاری سال ۲۰۲۴ هستید، میم کوین‌های انفجاری برتر در سال ۲۰۲۴ را از فهرست این مقاله زیر نظر داشته باشید.

میم کوین انفجاری چیست؟

میم کوین انفجاری، ارزهای دیجیتالی مبتنی بر میم‌ها هستند که در گذشته شاهد رشد قیمت خیره‌کننده‌ای در بازه زمانی کوتاه مدت بوده‌اند یا پتانسیل چنین رشد‌هایی دارند.

میم کوین‌هایی با محوریت سگ‌ها بر روی بلاک چین اتریوم در دوره‌های صعودی قبلی بازار در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ تسلط بالایی بر بازار داشتند. اما اکنون به‌نظر می‌رسد که دوره بعدی بر میم کوین‌هایی در اکوسیستم‌های دیگر مبتنی بر بلاک‌چین، به‌ویژه اکوسیستم سولانا و اکوسیستم تون متمرکز خواهد بود. می‌دانیم که اکوسیستم سولانا به دلیل توان پردازش بالا و هزینه‌های پایین تراکنش شناخته شده است و از سال ۲۰۲۳ به بعد رشد سریع مقبولیت در فضای میم کوین‌ها تجربه کرده است. با‌این تفاسیر بهتر است در این سال به پتانسیل و ریسک‌های میم کوین های سولانا توجه ویژه‌ای کرد.

میم کوین انفجاری چیست؟
میم کوین‌هایی با محوریت سگ‌ها بر روی بلاک چین اتریوم، در دوره‌های صعودی قبلی بازار در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ تسلط بالایی بر بازار داشتند.

دلیل رشد میم کوین‌های انفجاری چیست؟

میم کوین‌ها اغلب به‌علت ماهیت جوک‌های اینترنتی خود در دوره‌های صعودی اینگونه به محبوبیت می‌رسند. چندین عامل کلیدی برای توجیه تبدیل این جوک‌های ساده اینترنتی به پدیده‌های سرمایه‌گذاری وجود دارد:

  1. رشد قارچگونه: میم‌ها همانند ویروس‌ها با هدف رشد و تکثیر سریع طراحی شده‌اند. این موضوع باعث می‌شود که میم کوین‌ها سرمایه‌گذاری‌هایی جذاب و ملموس برای جامعه اینترنت باشند.
  2. نفوذ شبکه‌های اجتماعی: پلتفرم‌هایی مانند توییتر و ردیت نه‌تنها بازدید میم کوین‌ها را افزایش می‌دهند، بلکه تأثیر قابل‌توجهی نیز بر ارزش آن‌ها دارند.
  3. مشارکت جامعه: میم کوین‌ها حس منحصربه‌فردی از اجتماع را در بین سرمایه گذاران ایجاد می‌کنند. این حس اغلب ارزش آن‌ها را از طریق ترویج و تعامل دسته‌جمعی افزایش می‌دهد.

بهترین میم کوین های انفجاری در سال ۲۰۲۴

با توجه به تغییرات مداوم و ترندهای نوظهور در بازار ارزهای دیجیتال، شاید بتوان گفت که میم کوین‌ها در حال حاضر تسلط مناسبی بر بازار پیدا کرده‌ و جامعه کریپتو دلیل حضور این ارزها را در بازار درک کرده است.

این پروژه‌ها نه‌تنها باعث افزایش هیجانات یا به‌اصطلاح «هایپ» می‌شوند، بلکه می‌توانند به‌همراه خود سودهای هنگفتی را نیز برای سرمایه‌گذاران به ارمغان بیاورند. در ادامه به‌سراغ فهرست ۱۰ میم کوین انفجاری برتر که پتانسیل افزایش غلبه در این بخش از صنعت ارزهای دیجیتال را دارند، می‌رویم. اما…

بونک (Bonk)

بونک Bonk، میم کوین اصلی سولانا و با محوریت سگ‌ها است. بونک درواقع نسخه‌ای مشابه دوج کوین است که در ۲۵ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی به‌عنوان راهی برای پاداش‌دادن به شرکت‌کنندگان فعال و احیای اکوسیستم سولانا از طریق ایردراپ‌ها و مشارکت در جامعه راه‌اندازی شد.

میم کوین بونک BONK
نمایی از وب سایت بونک (Bonk)

یکی از جنبه‌های کلیدی محبوبیت بونک، اکوسیستم جامع ویژگی‌های آن است که شامل بونک سواپ (BonkSwap)، یک صرافی غیرمتمرکز، بونک دکس (BonkDex)، ارائه‌دهنده خدمات دیفای مثل وام‌دهی و وام‌گیری و بونک والت (BonkVault)، یک کیف پول غیرامانی برای ذخیره دارایی‌های دیجیتال است. این ویژگی‌ها کاربرد و ارزش توکن بونک را افزایش داده و آن را به گزینه‌ای جذاب برای سرمایه‌گذاران و کاربران تبدیل می‌کنند.

قیمت بونک پس از اعلام ایردراپ‌های رایگان برای دارندگان گوشی سولانا با نام ساگا (SAGA) در دسامبر ۲۰۲۳، به بالاترین حد خود یعنی ۰٫۰۰۰۰۳۴۱۹ دلار رسید. جنون ناشی از آن باعث فروش گوشی ساگا در فروشگاه‌ها شد و رشد قوی قیمت بونک را رقم زد.

وِن (Wen)

ون WEN، میم کوین دیگر سولانا است که اخیراً سروصدای زیادی در بازار ارزهای دیجیتال به پا کرده است. توکن وِن به‌عنوان ادای احترامی در فرهنگ جامعه ارزهای دیجیتال به این سوال است که «چه زمانی؟ یا بلاخره کِی؟». این سوال در مورد عرضه توکن‌ها یا ویژگی‌های جدید در بین جامعهٔ یک ارز دیجیتال مطرح می‌شود. ون که توسط خالق ناشناس صرافی ژوپیتر (Jupiter)، وِرمیو (Weremeow) توسعه یافته، از ان‌اف‌تی هم الهام گرفته شده است.

میم کوین وِن WEN
نمایی از وب سایت وِن (Wen)

ویژگی کلیدی وِن رویکرد توزیع استراتژیک آن است که نقش مهمی در محبوبیت آن داشته است. حدود ۷۰ درصد از عرضه ثابت یک تریلیونی توکن، به‌شکل ایردراپ به کاربران واجد شرایط ژوپیتر اعطا شده است که حداقل به‌میزان ۵ دلار در بازهٔ بین ژولای ۲۰۲۳ تا ژانویه ۲۰۲۴ در این صرافی ترید کرده‌اند. این ایردراپ انبوه باعث شد ون در بیش از یک میلیون کیف پول توزیع شود که دسترسی به آن را به‌طور قابل‌توجهی گسترش داد و جامعه قابل‌توجهی را در اطراف آن ایجاد کرد.

عملکرد بازار ون چشمگیر بوده و افزایش قابل‌توجهی در میزان ارزش بازار را کمی پس از عرضه تجربه کرده است. این شامل افزایش قابل‌توجه حجم بازار تا نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار بود. بااین‌حال، مانند بسیاری از میم کوین‌ها، وِن نیز در مدت زمانی کوتاه، نوسانات قابل‌توجهی را تجربه کرده است.

داگ‌ویف‌هَت (WIF)

داگ‌ویف‌هَت WIF نیز همچون بونک، یکی دیگر از میم کوین‌های محبوب سگ‌محور در بلاک‌چین سولانا است که در اکتبر ۲۰۲۳ راه‌اندازی شد. این سکه یک تم منحصربه‌فرد از یک سگ شیبای خیلی بامزه با کلاه بافتنی صورتی ساخته است که با فرهنگ میم رایج در دنیای ارزهای دیجیتال همخوانی بسیار بالایی دارد.

داگ ویف هت با آواتارهای پیکسلی از سگ‌هایی که کلاه‌هایی شیک به سر دارند، هدف ایجاد یک پلتفرم سرگرم‌کننده و جذاب حول محور فرهنگ میم را دنبال می‌کند. چشم‌انداز و ردومپ پروژه از ایجاد یک شبکه اجتماعی مبتنی بر میم و یک بازار ان‌اف‌تی دارد. کاربران می‌توانند ان‌اف‌تی‌های منحصربه‌فرد سگ‌های پیکسلی با کلاه‌ها و لوازم جانبی مختلف را خریداری و معامله کنند. این پلتفرم، وعده اشتراک‌گذاری میم‌ها در آن، تعامل با جامعه و امتیازارت مختلف با مالکیت ان‌اف‌تی‌ها را می‌دهد.

میم کوین داگ‌ویف‌هت WIF
نمایی از وب سایت داگ‌ویف‌هَت (WIF)

از نظر عملکرد بازار، داگ‌ویف‌هت نوسانات قابل‌توجهی را تجربه کرده که مشخصه بسیاری از میم کوین‌هاست. پس از لیست‌شدن در صرافی‌های بزرگی مانند کوکوین (KuCoin) و بایننس (Binance)، افزایش قابل‌توجهی در ارزش بازار آن مشاهده شد. این لیست‌شدن‌ها باعث جهش نزدیک به ۵۰ درصدی قیمت آن تنها در یک روز و به حدود ۳/۴ دلار شد، اگرچه که هنوز هم پایین‌تر از سقف قیمتی تاریخی خود در ۴/۸۱۴ دلاری آن است.

مایرو (MYRO)

میم کوین دیگری با محوریت تصاویر سگ‌ها روی شبکه سولانا، مایرو MYRO است نام خود را از سگ راج گوکال (Raj Gokal)، یکی از بنیان‌گذاران سولانا گرفته است. این پروژه به‌منظور ادای احترام به گوکال و سگش و برآورده‌کردن هرچه بیشتر تقاضا برای میم کوین‌ها ایجاد شده است.

پس از راه‌اندازی پروژه در اکتبر ۲۰۲۳، قیمت میم کوین مایرو در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۴ به بالاترین حد خود یعنی ۰٫۲۶۰۷ دلار رسید، اگرچه از آن زمان، قیمت این توکن کاهش یافته است.

میم کوین مایرو MYRO
نمایی از وب سایت مایرو (MYRO)

یکی از ویژگی‌های کلیدی مایرو، ربات خرید آن در تلگرام است که برای کمک به جامعه سولانا طراحی شده است. این ربات امکان تعامل متقابل و فرصت‌های مشارکتی را برای پروژه‌های سولانا را از طریق کانال «مایرو ترندینگ» (MYRO Trending) فراهم می‌کند. درآمد حاصل از این فعالیت‌ها نیز به خزانه مایرو واریز می‌شود.

پپه (Pepe)

میم مشهور پپه دِ فراگ (Pepe the Frog)، دوزیست شوخ‌طبع اینترنت، با توکن پپه PEPE وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. با جامعه‌ای وفادار و حضور روزافزون در بازار، پپ به بازیگری برجسته در فضای میم کوین تبدیل شده است.

با بهترین میم کوین های انفجاری سال ۲۰۲۴ آشنا شوید!
نمایی از وب سایت پپه (Pepe)

PEPE به‌عنوان یک توکن ERC-20 بر بلاک‌چین اتریوم فعالیت می‌کند. این امر امکان سازگاری گسترده‌تر با صرافی‌ها و ادغام بالقوه با برنامه‌های دیفای را فراهم می‌کند. همچنین پپه از حداکثر میزان عرضه‌ بالایی برخوردار است که می‌تواند بر ارزش بلندمدت آن تأثیر بگذارد. بااین‌حال، سیستم بازتوزیعی را پیاده‌سازی کرده که دارندگان بلندمدت را با بخشی از کارمزد معاملات پاداش می‌دهد. موفقیت آتی پپه به باقی‌ماندن در فرهنگ میم‌های اینترنتی و جذب جامعه‌ای متعهد بستگی دارد.

بوک آف میم (BOME)

یکی از شگفت‌انگیزترین عملکردها از آنِ یک میم کوین تازه‌وارد به‌نام بوک آف میم BOME است. این میم کوین سولانا در تنها یک هفته پس از ایجاد بیش از ۱,۰۰۰ درصد رشد کرد و از نظر حجم بازار هم‌اکنون هفتمین میم کوین بزرگ بازار است.

میم کوین بوک آو میم BOME
نمایی از وب سایت بوک آف میم (BOME)

سموید کوین (SAMO)

سموید کوین SAMO، میم کوین سگ‌محوری دیگر با نمادی از نژاد سگ دوست‌داشتنی و پشمالوی سموید بر بستر سولانا است. سموید کوین که با رویکردی اجتماع‌محور راه‌اندازی شده، با بهره‌گیری از جذابیت سگ هم‌نام خود، برای پرورش جامعه‌ای پویا و درگیر محبوبیت و طرفداران وفاداری کسب کرده است.

مشابه سایر میم کوین‌ها، سموید کوین نیز مدل اقتصاد توکنی ضدتورمی را با هدف تشویق به نگهداری و عدم فروش کوتاه‌مدت در خود گنچانده است. از طریق مکانیسم‌هایی مانند بازتوزیع کارمزد معاملات و سوزاندن توکن، دارندگان برای وفاداری خود پاداش می‌گیرند و بدین ترتیب سرمایه‌گذاری بلندمدت را ترجیح می‌دهند.

میم کوین سامویید کوین SAMO
نمایی از وب سایت سموید کوین (SAMO)

سموید کوین در ابتکارات و مشارکت‌های خیریه مختلفی درگیر بوده و از پلتفرم خود برای حمایت از اهدافی مانند رفاه حیوانات، توسعه جامعه و کمک‌های بشردوستانه بهره برده است.

میم کوین (MEME)

میم کوین MEME، به لطف نام و جایگاهی که دارد توانایی این را دارد که یکی از میم کوین‌های بعدی ترند با تسلط بالا بر این بخش از بازار ارزهای دیجیتال باشد. این پروژه به لطف پلتفرم متاورسی میم‌لند (Memeland) که متعلق به یک استودیوی سرمایه‌گذاری بر روی وب ۳.۰ و مرتبط با تیم ناین‌گَگ (9GAG) بوده، بر بستر اتریوم شکل گرفته است.

میم کوین میم کوین MEME
نمایی از وب سایت میم کوین (MEME)

ناین گَگ درواقع یک پلتفرم آنلاین و شبکه اجتماعی است که به کاربرانش اجازه می‌دهد محتوای تولیدشده توسط کاربر یا سایر محتواها از وب‌سایت‌های خارجی شبکه‌های اجتماعی را آپلود و به اشتراک بگذارند.

کاربرد میم کوین به محبوبیت روزافزون آن کمک کرده است. در نتیجه، MEME رشد پایداری داشته و در ماه فوریه بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است. انتظار می‌رود این روند با افزایش کاربران میم‌لند ادامه یابد.

بورک (BORK)

بورک BORK، میم کوینی است که تیم پروژه آن ادعا می‌کند که رقیب واقعی بونک (Bonk)، یکی از میم کوین‌های پیشرو در بازار است. این پروژه از تصویر سگی بانمک به‌نام گیب‌ دِ داگ (Gabe the Dog)، یک میم محبوب اینترنتی در سال ۲۰۱۳ الهام گرفته است. این پروژه توسط جامعه هدایت شده و بر روی بلاک‌چین سولانا مدیریت می‌شود.

میم کوین بورک BORK
نمایی از وب سایت بورک (BORK)

با توجه به مقادیر زیاد طرفداران و بازدیدها از این پروژه، BORK پتانسیل گردهم‌آوردن علاقه‌مندان به میم را دارد. هدف این پروژه نیز تبدیل‌شدن به یکی از برترین میم کوین‌ها در بلاک‌چین سولانا است.

توشی (TOSHI)

توشی TOSHI یکی از آن میم کوین‌هایی است که هدفش انجام کارها به شیوه‌ای متفاوت است! درحالی‌که بیشتر میم کوین‌ها برتر بازار از سگ‌ها الهام گرفته‌اند، توشی به یکی از اولین میم کوین‌های گربه‌محور تبدیل شده است.

میم کوین توشی TOSHI
نمایی از وب سایت توشی (TOSHI)

لوگوی توشی از چهره گربه محبوب برایان آرمسترانگ مدیرعامل کوین بیس الهام گرفته که. این موضوع به محبوبیت و رشد توکن در بازار کمک می‌کند. این پروژه بر روی بلاک چین بیس اجرایی شده است.

ماگا (TRUMP)

ماگا TRUMP در سال ۲۰۲۳ به‌عنوان پروژه‌ای برای بزرگداشت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور فقید آمریکا بر روی بلاک چین اتریوم ایجاد شد. شعار سیاسی «آمریکا را دوباره باعظمت کنیم» که توسط ترامپ محبوب شد، با خلاصه‌شده این عبارت یعنی MAGA، نماد این توکن است.

میم کوین ماگا MAGA
نمایی از وب سایت ماگا (TRUMP)

با پذیرش ارزهای دیجیتال توسط ترامپ پیش از انتخابات آمریکا، این پروژه ممکن است برای عملکردی درخشان در سال ۲۰۲۴ آماده باشد.

پپه فورک (PORK)

پپه در سال ۲۰۲۳ بسیار موفق بود و باعث شد کارمزدهای اتریوم در آن زمان به‌شدت افزایش یابد. پپه فورک PORK بر روی همان بلاک‌چین پپه کوین یعنی اتریوم ایجاد شده است و برخلاف پپه، قروباغه‌ی میم کوین پپه فورک با رنگ صورتی نشان داده می‌شود.

میم کوین پپه فورک PORK
نمایی از وب سایت پپه فورک (PORK)

سوالات متداول

کدام میم کوین به ۱ دلار خواهد رسید؟

جواب این سوال را به‌طور قعی نمی‌توان گفت؛ بااین‌حال دوج کوین (DOGE) همچنان در چرخه های مختلف بازار انعطاف‌پذیری بالایی نشان داده و مشارکت جامعه آن نیز بالا باقی مانده است. حمایت ایلان ماسک و افراد مشهور از آن نیز به پتانسیل رشد این میم کوین می‌افزایند.

برترین میم کوین‌های سال ۲۰۲۴ کدامند؟

بوک آو میم (BOME)، پپه (PEPE)، داگ ویف وات (WIF) و میم کوین‌های دیگری که در این مقاله معرفی شده‌اند، پتانسیل رشد محبوبیت و افزایش قیمت دارند.

آیا کوین پپه می‌تواند به ۱ دلار برسد؟

با توجه به عدم توانایی پپه کوین برای رسیدن به ارزش بازاری معادل ۴۲۱ تریلیون دلار، این امر غیرممکن به‌نظر می‌رسد.

جمع‌بندی

با ورود بازار ارزهای دیجیتال به سال ۲۰۲۴، شاید بتوان اینگونه گفت که میم کوین‌ها برای رشد و مقبولیت قابل‌توجهی آماده شده‌اند.میم کوین‌های انفجاری در این مقاله نیز ویژگی‌های منحصربه‌فردی را به سرمایه‌گذاران ارائه می دهند.

باید توجه داشته باشیم که درعین‌حال که میم کوین‌ها چشم‌اندازهای مثبتی را به سرمایه‌گذاران نشان می‌دهند، خطرات و ریسک‌های قابل‌توجهی را نیز به همراه دارند. درک دینامیک بازار ارزهای دیجیتال و مقررات‌پذیری پروژه‌ها در این بخش از صنعت بسیار مهم است.

این دارایی ها می‌توانند بسیار پرنوسان باشند، بنابراین سرمایه‌گذاران هنگام انتخاب میم کوین‌ها به‌عنوان بخشی از سبد سرمایه‌گذاری خود، باید تحقیقات کامل انجام دهند و احتیاط کنند.

به‌طورخلاصه، ظهور میم کوین‌ها فرصتی هیجان‌انگیز و درعین‌حال چالش‌برانگیز را برای سرمایه‌گذاران به ارمغان می آورد. با ادامه روند تکامل بازار ارزهای دیجیتال، برای کسانی که به‌دنبال عمیق‌شدن در این بخش منحصربه‌فرد از دنیای کریپتو هستند، ضروری است که به برترین میم کوین‌ها و پتانسیل رشد آنها توجه داشته باشند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

2 دیدگاه
کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 هفته قبل

این ارزهایی که خوندم شت کوین بودند شما گفتید میم کوین ؟؟؟؟
بهترین میم کوین در حال حاضر بیبی دوج است BabyDoge

کاربر تازه‌وارد
کاربر تازه‌وارد
2 هفته قبل

سلام بنظر من میم کوین Yooshi یوشی منفجر میشه و همه نظرات رو به خودش جلب خواهد کرد بخرید بخرید بخرید که الان وقتشه