پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند

پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند

اصلاح قیمت بیت کوین در حال تسریع است، اما جهش آن از میانگین متحرک ۵۰ روزه می‌تواند نوید حرکت رو به بالای آلت کوین‌ها را از سطوح پایین‌تر حمایتی بدهد.

‌طی چند روز گذشته بیت کوین در حال اصلاح قیمتی بوده است و این ریزش معامله‌گران را نسبت به این موضوع کنجکاو کرده است که آیا این یک بازگشت (پولبک) جزئی است، یا شروع یک نزول عمیق‌تر. مسئله این است که تقریباً هیچ شخصی گوی جادویی پیشگویی ندارد و تحلیل‌گران تنها می‌توانند به سطوح حمایت حیاتی بر اساس داده‌ها و شواهد گذشته قیمت اشاره کنند.

با این حال در فاز نزولی قیمت، ترس و نگرانی معامله‌گران از ادامه ریزش احتمالی، باعث کاهش قیمت می‌شود. این سناریو مشابه رشد تدریجی قیمت به‌علت ترس از جا ماندن (FOMO) معامله‌گران و ورود به معاملات خرید است. بیت کوین در ماه مارس سال‌های گذشته از نظر تاریخی عملکرد ضعیفی از خود نشان داده است. این امر شاید نشان‌دهنده این باشد که معامله‌گران فصلی ترجیح به حضور در حاشیه بازار داشته باشند تا اینکه با ریزش قیمت به بازار ورود پیدا کنند. این کمبود تقاضا ممکن است یکی از دلایل کاهش اضافه ارزش (Premium) سپرده بیت کوین شرکت گری‌اسکیل باشد.

با این حال همه داده‌ها و شاخص‌ها نزولی نیستند. در ۲۶ فوریه (۸ اسفند)، لکس موسکوفسکی (Lex Moskovski)، مدیر‌عامل شرکت سرمایه‌گذاری موسکوفسکی، به چرخش مثبت موقعیت‌ ماینرهای بیت کوین در این تاریخ برای اولین بار از ۲۷ دسامبر (۷ دی) اشاره کرده است. علاوه بر این کی جونگ یو مدیر عامل شرکت کریپتوکوانت (CryptoQuant)، با اشاره به جریان خروجی سرمایه از صرافی کوین‌بیس (Coinbase) گفته است که مؤسسات هنوز در سطوح پایین‌تر در حال انباشت موقعیت‌های خود هستند.

این داده‌ها قاطع و نهایی نبوده و تصویر واضحی از برتری خریداران یا فروشندگان ارائه نمی‌دهد. با این تفاسیر نمودارهای ۵ ارز دیجیتال برتر را که ممکن است طی چند روز آینده عملکرد خوبی از خود نشان دهند، مطالعه ‌می‌کنیم.

بیت کوین (BTC)

قیمت بیت کوین حمایت میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) خود را در ۴۷,۴۴۱ دلار نقض کرده است که این امر می‌تواند نشانه‌ای مبنی بر اصلاح عمیق‌تر قیمت باشد. حمایت کلیدی بعدی قیمت میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۴۱,۰۶۶ دلار است. قیمت از ۹ اکتبر (۱۸ مهر) در زیر این سطح بسته نشده است. بنابراین این حمایت از اعتبار بالایی برخوردار است.

پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

احتمال دفاع پرقدرت خریداران از حمایت کلیدی میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) وجود دارد. جهش قیمت از این حمایت به سمت بالا و حرکت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه، نشان‌دهنده این است که احساسات صعودی بازار همچنان دست‌نخورده باقی مانده و دید معامله‌گران ورود به بازار در ریزش‌ها است.

به‌هرحال شیب افقی میانگین‌های متحرک و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در زیر ناحیه میانی خود از کاهش غلبه خریداران در بازار هشدار می‌دهد. اگر خرس‌های بازار قیمت را به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه هدایت کنند، عرضه بر تقاضا پیشی خواهد گرفت و معامله‌گران به‌سرعت سود معاملات خود را ذخیره خواهند کرد. این امر در نهایت می‌تواند به کاهش قیمت تا حمایت ۳۸,۰۰۰ دلار منجر شود. شکست قیمت به زیر این حمایت، تأثیر منفی بسزایی بر قیمت خواهد گذاشت و حمایت‌های بعدی قیمت در مسیر نزول مانند ۳۲,۰۰۰ دلار و در زیر آن ۲۸,۸۵۰ دلار مدنظر قرار خواهد گرفت.

پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب نزولی میانگین متحرک نمایی ۲۰ دوره در تایم فریم چهارساعته و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه منفی خود نشان از برتری نسبی فروشندگان دارد.

با توجه به اینکه قیمت از نزدیکی این میانگین جهش داشته است، گاوهای بازار برای هدایت قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ دوره تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت، این امر نشان از جریان انباشت تهاجمی به دست این افراد دارد. قیمت نیز ممکن است تا میانگین متحرک ساده ۵۰ دوره و در بالای آن تا ۵۲,۰۰۰ دلار به بالا کشیده شود.

در طرف مقابل در صورت نقض حمایت ۴۱,۹۵۹.۶۳ دلار، اصلاح عمیق‌تر قیمت موردنظر خواهد بود.

بایننس کوین (BNB)

قیمت بایننس کوین از تاریخ ۲۰ فوریه (۲ اسفند) وارد فاز اصلاح شده است. این حرکت نشان از ذخیره سود معاملات پس از حرکت صعودی قیمت در ۱۹ فوریه (۱ اسفند) دارد. اما سرعت ریزش قیمت از ۲۵ فوریه (۷ اسفند) تدریجی بوده است. این امر نشان از این دارد که معامله‌گران دچار ترس و واهمه نشده‌اند.

پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

قیمت در وضعیت فعلی تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۹۴ دلار به پایین آمده است. در این سطح احتمال ورود دوباره خریداران وجود خواهد داشت. با توجه به اینکه قیمت از این حمایت جهش کرده و در تلاش برای تثبیت در بالای خط روند نزولی است، احتمال جذب دوباره خریداران کوتاه مدت به بازار وجود خواهد داشت که این امر می‌تواند قیمت را تا ۲۸۰ دلار و در بالای آن تا ۳۰۰ دلار حرکت دهد.

شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه افقی شده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای ناحیه میانی خود قرار گرفته است. این امر نشان‌دهنده تعادل میان عرضه و تقاضا است. به هر حال اگر فروشندگان قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه ببرند، می‌توان گفت که عرضه بر تقاضا پیشی گرفته است. در چنین شرایطی احتمال اصلاح قیمت تا ۱۶۷.۳۶۹۱ دلار و در زیر آن تا ۱۱۸ دلار وجود خواهد داشت.

پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

نمودار چهارساعته نشان‌دهنده شکل‌گیری الگوی مثلث نزولی در قیمت است. با شکست و تثبیت قیمت در زیر سطح ۱۸۹ دلار می‌توان گفت که سقف قیمت تأیید شده است و می‌تواند تا ۱۱۸ دلار نیز به پایین کشیده شود.

با توجه به اینکه خریداران از حمایت ۱۸۹ دلار دفاع کرده‌اند، این امر نشان‌دهنده دست‌نخورده ماندن احساسات مثبت بازار است، زیرا خریداران با ریزش قیمت تا حمایت‌های کلیدی دست‌به‌کار می‌شوند. شکست (بریک اوت) قیمت به بالای خط روند نزولی سناریوی ریزش قیمت را رد خواهد کرد و توانایی بالا بردن قیمت را تا ۲۸۰ دلار را دارد.

پولکادات (DOT)

قیمت پولکادات در حال اصلاح در طول روند صعودی خود است. فتیله بلند شمع قیمت در ۲۳ و ۲۶ فوریه (۵ و ۸ اسفند) نشان از دفاع خریداران از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۳۰.۴۹ دلار دارد. از طرفی فتیله بلند شمع قیمت پس از جهش در ۲۷ فوریه (۹ اسفند) از کاهش تقاضا در سطوح بالاتر هشدار می‌دهد.

پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) افقی شده و شاخص قدرت نسبی (RSI) تا ناحیه میانی خود به پایین کشیده شده است. این عوامل نشان از تضعیف شتاب (مومنتوم) صعودی قیمت دارند. به‌هرحال در طول موج اخیر صعودی، قیمت به‌مراتب در میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه حمایت شده است.

اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به سمت بالا جهش کند و به دست خریداران به بالای سطح ۳۵.۶۶۱۸ دلار هدایت شود، احتمال دیده شدن دوباره سقف تاریخی قیمت در ۴۲.۲۸۴۸ دلار وجود خواهد داشت. بریک اوت قیمت به بالای این مقاومت می‌تواند آن را تا ۵۰ دلار نیز هدایت کند.

این دیدگاه صعودی با ریزش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۲۵.۷۸۱۷ دلار منتفی خواهد شد. در چنین شرایطی احتمال ریزش بیشتر قیمت تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در ۲۲.۳۳ دلار وجود خواهد داشت.

پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

نمودار چهارساعته نشان از نوسان قیمت در یک مثلث متقارن دارد. اگر فروشندگان قیمت را به زیر ضلع پایین این الگو هدایت کنند، احتمال ریزش تا ۲۵.۷۸۱۷ دلار و هدف الگو در ۱۸.۷۰ دلار وجود خواهد داشت.

شیب نزولی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه منفی خود نشان از برتری فروشندگان در کوتاه مدت دارد، اما اگر قیمت از سطوح فعلی به سمت بالا جهش کند، خریداران به‌منظور هدایت قیمت به بالای الگو مثلث تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت احتمال حرکت رو به بالای قیمت تا ۴۲.۲۸۴۸ دلار وجود خواهد داشت.

نِم (NEM)

خریداران در ۲۶ فوریه (۸ اسفند) از قیمت نِم در حمایت میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۴۷۵ دلار حمایت کرده‌اند. این امر نشان‌دهنده این است که احساسات بازار همچنان مثبت باقی مانده است و دید معامله‌گران ورود در ریزش‌ها است. خریداران در وضعیت فعلی در تلاش برای ادامه روند صعودی قیمت هستند.

پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب صعودی میانگین‌های متحرک و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای سطح ۶۳ نشان از برتری خریداران در بازار دارد. اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای ۰.۵۰۵۱ دلار شوند، احتمال رشد قیمت تا ۰.۷۶۳۷ دلار وجود خواهد داشت. شکست قیمت به بالای این مقاومت توانایی باز کردن مسیر را به‌منظور رشد تا ۰.۹۶۰۷ دلار خواهد داشت.

در طرف مقابل اگر قیمت از سطح ۰.۵۰۵۱ دلار به سمت پایین چرخش کند، احتمال نوسانات محدود قیمت قبل از سرگیری روند صعودی و به مدت چند روز وجود خواهد داشت. شکست (بریک اوت) و تثبیت قیمت در زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه از اصلاح عمیق‌تر قیمت هشدار می‌دهد.

پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

نمودار چهارساعته نشان از خروج قیمت از محدوده ۰.۴۳۹ الی ۰.۶۳ دلار دارد. شیب هر دو میانگین متحرک به‌تدریج در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای ناحیه میانی خود قرار گرفته است. این امر نشان از برتری جزئی خریداران در بازار دارد.

اگر گاوهای بازار موفق به تثبیت قیمت در بالای سطح ۰.۶۳ دلار شوند، احتمال ادامه رشد آن تا ۰.۷۶۳ دلار و در بالای آن تا ۰.۸۲۱ دلار وجود خواهد داشت. در طرف مقابل اگر قیمت به زیر میانگین‌های متحرک برود، احتمال ریزش آن تا حمایت ۰.۴۳۹ دلار وجود خواهد داشت. در صورت نقض این حمایت نیز احتمال گسترش اصلاح تا ۰.۳۴۶ دلار و در زیر آن تا ۰.۲۷۷ دلار وجود خواهد داشت.

آیوتا (MIOTA)

قیمت آیوتا پس از حرکت تا سقف ۱.۵۵۴۷۷۵ دلاری در ۱۹ فوریه (۱ اسفند)، وارد فاز اصلاح شده است. با وجود بازگشت (پولبک) سریع قیمت، نکته مثبت این است که خریداران طی چند روز گذشته با موفقیت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱.۰۹ دلار دفاع کرده‌اند.

پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه افقی شده و شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در بالای ناحیه میانی خود نوسان می‌کند. مجموعه این عوامل تعادل میان عرضه و تقاضا را نشان می‌دهد و طی چند روز گذشته تثبیت برتری هر یک از این دو گروه نیز ناکام مانده است. این تعادل با حرکت و تثبیت قیمت در بالای مقاومت ۱.۳۰ دلار به‌نفع خریداران خواهد چرخید. در چنین شرایطی احتمال رشد آن تا ۱.۵۵۴۷۷۵ دلار وجود خواهد داشت.

در طرف مقابل اگر فروشندگان قیمت را به زیر ۰.۹۰ دلار هدایت کنند، ادامه ریزش تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ – خط قرمز در تصویر) در ۰.۷۴ دلار ممکن خواهد بود.

پنج ارز دیجیتالی که معامله‌گران در این هفته باید زیر نظر بگیرند
برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

نمودار چهارساعته قیمت نشان از شکل‌گیری الگوی مثلث متقارن دارد که در اغلب موارد تحت عنوان الگوی ادامه‌دهنده دسته‌بندی می‌شود. شیب هر دو میانگین متحرک به تدریج در حال چرخش به سمت پایین است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه منفی خود قرار گرفته است. این عوامل برتری فروشندگان را نشان می‌دهد.

قیمت به زیر ضلع پایین الگو حرکت کرده است اما خریداران در تلاش برای بازگشت آن به داخل الگو هستند. در صورت موفقیت، این حرکت نشان از جریان خرید در سطوح پایین‌تر خواهد بود. خریداران با تثبیت قیمت در بالای الگو در بازار برتری کسب خواهند کرد. به‌هرحال اگر قیمت از سطوح فعلی به سمت پایین چرخش کند، هشدار اصلاح عمیق‌تر قیمت صادر می‌شود.

اشتراک
اطلاع از
guest
78 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
آکتونیوم
آکتونیوم
7 ماه پیش

آقا ارز ACM رو بخرید قیمت الانش مفته ضمنا از دیروز تا الان ۸۰% داده قیمت الان 0.023 به همین روزا در کانال دو دلار میبینیدش

2579
2579
7 ماه پیش

با سلام خدمت دوستان و هموطنان عزیزم
به نظر شما با ممنوعیت خرید و فروش رمز ارزها توسط دولت بی تدبیر و ناامید ، تکلیف ما چیه ؟

جواد
جواد
7 ماه پیش

میشه یکی به من بگه درصد روز جدید از چه ساعتی شروع میشه؟
یعنی آخرین قیمت ارز رو در چه ساعتی در نظر می گیرند که درصد تغییرات رو حساب کنن؟

رضا
رضا
7 ماه پیش
پاسخ  جواد

انگاری که از ۲۴ ساعت گذشتش در نظر میگیره!

Younes
Younes
7 ماه پیش
پاسخ  جواد

روز بعد اونا به وقت خودمون میشه ۳:۳۰ صبح

Hossein
Hossein
7 ماه پیش

روزی می اید که کاردانو جای اتریوم رو می گیره .

123456
123456
7 ماه پیش
پاسخ  Hossein

مطمعنم اون روز میاد چون سرعت طزریق پول به کاردانو ۱۰۰ برابر بقیه ارزهاست ولی ماهم موهامون سفید میشه

میثاقم
میثاقم
7 ماه پیش
پاسخ  123456

تزریق، شما اول ادبیات رو یاد بگیر لازم نیست از تکنولوژی بلاک چین مطلع بشی

ه.شهاب
ه.شهاب
7 ماه پیش
پاسخ  123456

طزریق؟!

Homeland
امین
7 ماه پیش

با سلام و وقت بخیر ، دوستان بهترین برنامه ایرانی ‌صرافی انلاین خرید و فروش ارز برای گوشی کدوم یکی هست ؟؟؟
من رمزینیکس رو نصب کردم همینطوری از کامنت ها سرچ تو گوگل به نظر شما بهترینش با کارمزد کم کدومه؟

Maryyy
Maryyy
7 ماه پیش

با سلام ببخشید من 700 میلیون تومن دارم، نیازی هم فعلا بهش ندارم. می خواستم کم کم توی رمز ارز ها سرمایه گذاری کنم. فقط از حضور شما دوستان چند سوال داشتم که ممنون میشم اگر محبت کنید و دانه به دانه پاسخشان را بدهید. با تشکر فراوان ۱)اگر بخواهم در بیتکوین یا سایر رمزارز ها سرمایه گذاری کنم، ابتدا دقیقا باید چکار کنم؟ ابتدا باید برای صرافی آنلاین اقدام به احراز هویت بشم؟ یا اول کیف بلاکچین درست کنم؟؟ اینو بی زحمت توضیح میدهید. ۲) آیا بجز این سایتِ بلاکچین (blockchain.com) ، سایت دیگه یا سایت بهتری وجود داره؟؟؟ اصلا نیازی به بلاکچین هست یا کیف دیگه ای رو پیشنهاد می دهید؟ و آیا تمامی کیف پول ها آن ۱۲ کلمه که در صورت فراموشی رمز حساب را باز می گردانند دارند یا خیر؟ ۳)کدام یک از برنامه ها بهتره نرم افزار موبایلی یا تحت وب ها؟… منظور از بکاپ گرفتن از کیف پول چیه؟ آیا تنها مربوط به بلاکچین و غیره است؟ ممنون میشم این هم اندکی توضیح دهید. ۴) من چطوری باید این مبلغ ریالی خودم رو به بیتکوین تبدیل کنم؟ (باید مثلا به صراف کارت به کارت کنم؟ کارت به کارت محدود هست مقدارش خب چطور مبلغ ریالی زیادی رو برایش بفرستم؟؟ حالا فرستادم مثلا ۱۰۰۰ دلار رو برایم فعال کردند. بعد چطور توی صرافی انلاین بیتکوین بخرم؟ چطور منتقل به کیف پولم که همون بلاکچین یا کیف پولی که قبلا در گزینه ۲ معرفی کردید بفرستم؟ ؟ “آی دی” بلاکچینم رو بدم که برام بیتکوین سند کنند؟ البته فکر کنم درستش “آدرس” بلاکچین باشد فرقی بین این دو مورد هست یا نه؟ ۵) آیا آدرس در هر تراکنش تغییر می کند؟ یا برای هر ارسال ثابت می ماند؟ ۶) اگر صرافی بلاکچین نداشته باشه و یک سایت دیگه ای رو استفاده کنه، مشکلی پیش می آید؟ ۷) مبلغ متعارف که صراف برای تبدیل باید ببرد چقدر هست؟ ۸) بعدش مثلا اگر بیتکوین در آینده نه چندان دور ۷۰۰۰۰ دلار شد، و من خواستم سود حاصله را دریافت کنم. این سود به دست آمده رو چطوری و از کجا میشه دریافت کرد؟ این را توضیح بدید ممنون می شوم. اصلا میشه یا باید فعلا صبر کنیم تا تحریم های ظالمانه برداشته بشه؟ ۹) در انتها مثلا اگر گوشی خودم را تعویض کنم یا برنامه را آن‌اینستال کنم و دوباره نصب کنم آیا مشکلی پیش می آید؟ ۱۰) در کدام موارد مذکور بالا(ثبت نام، استفاده، انتقال و دریافت بیت کوین یا دلار چه در صرافی ها و کیف پول خارجی مثلا: بلاکچین، تراست والت ) باید قندشکنم وصل باشد؟ آیا قندشکن های موجود در گوگل پلی با اسم های فلان وی پی ان و بهمان وی پی ان که مثل نقل ریخته امن هستند یا باید دنبال قندشکن خاصی بود؟ تا امنیت کیف پولم به خطر نیفتد؟ ۱۱) اگر بخواهم به دوستم مقداری بیت کوین بفرستم چطور می شود؟ آیا بعد از تراکنش شماره ی پیگیری به من می دهد که تحویل شخص مقابل بدهم تا از روند انتقال مطمئن شود و بالعکس؟؟ تا سندی باشد برای انتقال وجه؟ و عموما چه مقدار زمان می برد تا انتقال صورت بگیرد؟ ۱۲) یک سوال هم از نظر ارزش بیتکوین، عموما کدام ارز را توصیه می کنید و این ارز ها با چه عواملی تغییر می کنند؟ کم ارزش شدن یا با ارزش شدن دلار؟ و برای درک ارزش دلار کدام عبارت انگلیسی را باید چک کنم؟ ۱۳) خواهش می کنم در صورت امکان راهنمایی ام کنید و اینکه بینی و بین الله بین صرافی های موجود خود شما کدام را توصیه می کنید، که از همه نظر بهتر باشد با عرض پوزش از رک گویی ام. ۱۴) کدام رمز ارز ها را که در آینده احتمالا سودآوری بیشتری دارد را پیشنهاد یا بیشتر توصیه می کنید؟ چون می خواهم کمترین میزان کارمزد با بهترین صرفه را داشته باشند… و تمام مسئولیت با من است پس لطفا نگران مسئولیت و ضرر وارده احتمالی نباشید. اگه دانه به دانه محبت کنید و توضیح بدهید خیلی ممنون میشوم با عذرخواهی فراوان از زیادی سوالات و تشکر دوباره بابت محبت هایتان که یک ملت را از سردرگمی نجات می دید. 🙂 با تشکر

محمد رضائی نیارکی
محمد رضائی نیارکی
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

ناموسا همه رو خودت نشستی نوشتی؟
شما بشین.خونه پولتو خرج کن تمرکزتم بزار سر نویسندگی موفقیتت بیشتره😁

Dog,father
1370
7 ماه پیش

🤣🤣🤣🤣

Maryyy
Maryyy
7 ماه پیش

سلام … خخخخخ بله خودم نوشتم
ممنون داداش، فکر خوبیه هاااا. دستت طلا. واقعا کلی خندیدم

وحید
وحید
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

ما اصلا حال نداریم اینهمه مطلب رو بخونيم شما توقع جواب داری؟

Maryyy
Maryyy
7 ماه پیش
پاسخ  وحید

خخخخخ حق داری حق داری. تا حالا این قدر قانع نشده بودم.

Mohammad hosein mardani
Mohammad hosein mardani
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

از اون ۷۰۰ میلیون دو تومنش بزا کنار تحلیل و کلا همه چی راجع ب این ارزها یادت میدن …

Maryyy
Maryyy
7 ماه پیش

ممنون از همه دوستان که اهمیت دادند و راهنمایی کردند… دست همگی درد نکنه. ببخشید نمیشه به همه جواب بدم. ان شاء الله همگی سود کنید. من باز هم ممنون. خوشحالم که کمی خوشحال شدید.

armin021
armin021
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

شما فقط یک کار بکن دوره های آموزشی صفر تا صد ارزهای دیجیتال مال یکی از اساتید بخر تا سرت کلاه نره و پولت از بین نره و بفهمی چیکار کنی ….. اینجا همه جور آدم هست

Saeid
Saeid
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

ماری خدا بگم چکارت کنه چقد نوشتی

علیرضا
علیرضا
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

هرکی بخواد هرجوابی بده بازم نمیتونه اونطور که باید شما رو توجیح و راهنمایی کنه شما لطف کنین حتما از جای مطمئن یا پکیج آموزشی تهیه کنین یا از یوتیوب میتونین آموزش ببینین
باور کنین با کمک و راهنمایی بخواین جلو برین بهتون قول میدم خیلی ضرر میکنین و زده میشین

محسن علیدادی
محسن علیدادی
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

دوست عزیز سلام.با این همه حجم زیاد از سوال و نداشتن اطلاعات کافی وارد شدن به این دنیای ارزها واقعا ریسکش خیلی بالاست هرآن ممکنه کل سرمایتون از دست بره .البته اینو نگفتم بترسونم در مقابل هم میتونه سود ده باشد.ولی داشتن دانش و اطلاعات کافی کمک میکنه.بحر حال فوت و فن هایی داره که زمان میبره و حتما یاد هم خواهی گرفت.برای شروع حتما مشاوره کن.در خدمتون هستم

رضا
رضا
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

شما که اینقدر سوال تو ذهنت هست ومیخوای ۷۰۰ میلیون سرمایه بذاری بهترین کار اینه که بری یه دوره کلاس بگذرونی در غیر اینصورت با یه اشتباه خیلی ضرر میکنی

0919
0919
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

سلام شما یه دوره آموزشی برید چشم بسته سرمایتون هیچ نکنید اینجا هم تعریف نگاه نکنید حتما با یه متخصص در این زمینه مشورت کنید ارز دیجیتال صعود ناگهانیش نگاه نکنید بعضی ارزها قیمتشون افت میکنه به جای صعود

mrlp
mrlp
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

سلام دوست عزیز ، این نوشته های شما من رو یاد ۴ سال پیش خودم میندازه که قرار بود نزدیک ۱میلیارد بیارن تو بازار ارز دیجیتال ، ولی متاسفانه ، بخاطر همین سوالات و شک بیش از حد نشد که نشد ، نه شک من ، شک دوستی که قرار بود بیاد ، خلاصه نیامد و الان داره حسرت روزهای قبل رو میخوره ، شما منتظر من و بقیه دوستات نباش ، و راه رو خودت ادامه بده ، فقط با دانش و آگاهی وارد شو ، نترس ،
اینجا هم نمیشه به بعضی از سوالاتت جواب داد.
امیدوارم وارد بشی با چشم و گوش باز و سال بعد موفقیتت رو ببینم

هادی محمدی
هادی محمدی
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

ناظر تایید کن زحمت کشیدم 1 ساعت جواب دادمااااااااااااااا

ابراهیم ز
ابز
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

داداش پولتو دست نزن فعلا اول برو یه کلاس ۱هفته ای بعد اموزش ببین بعدش خرید کن

جنگی نژاد
جنگی نژاد
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

خانم ماری اینایی که نوشتی باید آموزش ببینی حداقل 6 ماه آموزش نیاز داری عزیز

Ali
Ali
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

شمه 700 میلیون دارین زورتون میاد 2 میلیونشو یک پکیج آموزشی بگیرید. بعدش همینجور شخمی میایین تو بازار و حداقل 350 میلیونتون میپره.
برو تو سایت اطلس همچیو یاد بگیر. یا برو اینستاشون باهاش آشنا شو. فعلا بهترین آموزشو داره

یـاری
یـاری
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

شما بیشتر دارید ، یک اطلاعات جامع و کلی رو درخواست میکنید ، اول اینکه شما برای خرید باید صرافی ایرانی رو احراز هویت کنین و بعد از خرید ، ادرس یک پول بدید این کیف پول سکوی های معاملاتی میتونین بدید یا کیف پول شخصی . برای خرید و فروش هم در سکوی معاملاتی انجام بدید ، ولی قسط هولد کردن دارید که ، کیف پول اتومیک مثلا ، 12 کلمه در صورت فراموشی ، بازیابی نمیشه و در مورد الت کوین ها ، کوین های که کارایی دارند ، اینده خوبی دارند .

امیررضا
امیررضا
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

دوست عزیز اولا عجله نکن دوما از این 700 میلیون 2 میلیون خرج کن تو دوره ها شرکت کن همه چیز رو بهت یاد میدند بعد آگاهانه وارد بازار شو این مدلی بخوای بیای مارکت ارز دیجیتال همه پولت از دستت میره

رضا رضاپور
رضا رضاپور
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

از هر نماد حدودا ۵۰۰ هزار ت بگیر مثلا ۴۰ تا نماد .بقیه پولتو نگه دار هر کدام که زیاد اصلاح کرد تو یک مدت دو ماهه کم کم سر مایه گذاری کن

0938261
0938261
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

سلام شما یه کلاس ارز دیجیتال ثبت نام کن یه مقدار هزینه کن چند ماه فرصت بزار روی اموزش پیش یه استاد کار بلد همه سوالاتت جواب داده میشه و حرفه ایی میشی

رقی حسینی
رقی حسینی
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

با سلام یک دوره اموزش ترید کردن وتحلیل تکنیکال وفاندا منتال بخرید همه رو بهتون یاد میده قیمتشم دوسه تومنه

رقی حسینی
رقی حسینی
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

وحداقل یه ماه طول میکشه یاد بگیرین

علی
علی
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

سعی کن با قند شکن بری بجنگه تحریم های ظالمانه فقط احراز هویت نکن که لو نری .یک مقداری مغز کویین از سرافی الاف کویین بخر بنداز سر ادرس کیف پولیت یا میتونی با نخ اویرون کنی به کیف سامسونتت .خداییش گیر اوردی همه رو ؟ زحمت یک سرچ ساده تو گوگل رو هم به خودت ندادی .اگه واقعا جدی نوشتی اینا رو پولتو بزار تو بورس تا خیالت راحت راحت باشه.2 سال بعد هم بیا سودشو از لب کوزه بگیر.

Shahram
شهرام
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

شماکه ماشالا ۷۰۰میلیون داری حدود ۲میلیون هزینه کن و از داخل همین سایت پکیج آموزشی ارز دیجیتال و بخر و یادبگیر و بیخود منتظر جواب سوالات توسط کسانی که معلوم نیست جواباشونو از کجاشون در میارن نباش.

غلام رضا چاریزاده
غلام رضا چاریزاده
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

بده دیت ادم کاربلد برات کار کنه خودت کار نکنی که

saeidamn
saeidamn
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

من اگه این سوالها جوابشون را تک به تک میدانستم صاحب حداقل نصف ارزهای دیجیتال میشدم

ناشناس
ناشناس
7 ماه پیش

سلام این کاردانو که راجبش صحبت میکنید چی هس و اینکه چه سودی میشه ازش برد میشه راهنمای کنید منم استفاده کنم

وحید
وحید
7 ماه پیش
پاسخ  ناشناس

یک آدم متخصص وکاردان هست که همه کاری تخصص داره. شما بهش کار میگید اون بهتون پول میده. با همین بهش میگن کاردانو

علی
علی
7 ماه پیش
پاسخ  وحید

دمت گرم ….ترکیدم

Mohammad hosein mardani
Mohammad hosein mardani
7 ماه پیش
پاسخ  ناشناس

مزخرفترین ارزی هست ک دیدم.والا سه روز پیش من bnb هامو چنجش کردم با ۱۰ درصد ضرر برگشتم ب همون bnb

siavashnam
siavashnam
7 ماه پیش
پاسخ  ناشناس

اون از قبل پامپ شده الان نهایتا به دو دلار برسه شایدم بره رو 1 دنبال یه ارز با ارزشی باش که زیر قیمت واقعیشه مثلا 1inch یا cake یا xtz یا توکن های جدید ولی با احتیاط بخر

Fx trader
Fx trader
7 ماه پیش

تکنیکال باینانس عالیه برا خرید الان

Maryyy
Maryyy
7 ماه پیش
پاسخ  Fx trader

داداش کدام والت رو توصیه می کنید؟ ایرانی و خارجی … یکی تراست والت رو پیشنهاد کرد ولی گفت کارمزدش خیلی بالاست درسته؟ کلا کدام از همه نظر بهتره؟ ایرانی و خارجی هر دو رو بگید ممنونم

کسری
کسری
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

نه کارمزد هیچ فرقی نداره تو کیف پولا، همشون یه مقدار ناچیزیه
تراست والت نصب کن سمت اتمیک نرو، از رو تجربه بهت میگم
والت ایرانی هم نداریم

siavashnam
siavashnam
7 ماه پیش
پاسخ  Maryyy

دنبال ایرانی نباش SAFEPAL نصب کن برای انتقال از باینانس هم شبکه BSC استفاده کن

رضا نوید پور
رضا نوید پور
7 ماه پیش

با سلام دوستان میشه از این 5 تا ارز که گفتین .. بگین که میتونیم تو کدوم یکی ورود کنیم یا هنوز نه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

احسان
احسان
7 ماه پیش

دوستان adaچطور اونو زیر نظر داشته باشیم

حسن ریفی
حسن ریفی
7 ماه پیش
پاسخ  احسان

فقط reef امروز ۱۱.۱۲.۹۹ قیمت ۰.۰۳

Mr.poria
Mr.poria
7 ماه پیش

آخ گفتیاااااا ی روز قیمت الان ریف رویا میشه قول میدم بهتون👌🏻

فرزاد
فرزاد
7 ماه پیش

کاردانو رو برای 2021 همین سایت معرفی کردند که من هم گرفتم و برام سود خوبی داشته و ممنونم از این سایت با اخبار و تحلیل های
بسیار عالی… باز هم سپاسگذارم و خسته نباشید دوستان.

فرامرز
فرامرز
7 ماه پیش

سه تا ارز میگم آیندتون رو بهشت میکنه
به جان عزیزم خیلی روشون تحقیق کردم
الکی چرت و پرت نمیگم شایدم بعد از نام بردن این سه ارز شما هم با من موافق باشین ولی اگه پول اضافه داری این سه ارز رو حتما خرید کن بزار تو کیف پول سخت افزاری یه روزی چنان‌تو رو از زمین بلندت کنه که همش منو دعا کنی
شماره ۱ این ارزها بایننس هستش این ارز سال دیگه این موقع حدودا بین ۱۱۸۰دلار تا ۱۳۶۰دلار خواهد بود البته احتمال اینکه قیمت از اینی هم که گفتم بالا بره داره
شماره ۲ این ارزها کاردانو هستش این ارز سال دیگه این موقع حدودا ۳۸الی ۴۴دلار خواهد بود که کاردانو هم مثل بایننس احتمال بالاتر بودن از قیمتی که گفتم باشه
و اما شماره۳ این ارزها که خود بنده هم علاقه ی خاصی بهش دارم شنیدی میگن دیدی شوخی شوخی جدی شد حتما حدس زدین کدوم ارز رو میخوام بهتون بگم بله درست حدس زدین دوج کوین این ارز سال دیگه ۳ال۴دلار خواهد بود البته در مورد قیمت این ارز نمیشه درست حسابی حدس زد ولی اون چیزی که بنده تونستم با توجه به اطلاعات حدس بزنم ۳ال۴دلار هستش که هیچ بعید هم نیست دوج با این شارپهایی که میزنه تا ۶دلار هم نره
من خودم هنوز موفق به خرید کاردانو نشدم ولی در اولین فرصت میخرم چون واقعا این ارز عالیه عالی
دوج و بایننس فعلا تو سبد خریدم بودن
البته ارزهای دیگه هم بودن که میتونستن تو این گزینه ها باشن مثل پولکادات استلار …
ولی به نظر بنده این سه ارزی کع نام بردم تو سال جاری فوقالعاده باشن
نظر شخصی بود ببخشید طولانی شد فقط خواستم این نظرم رو باشما به اشتراک بزارم

محسن
محسن
7 ماه پیش
پاسخ  فرامرز

دوست عزیز ممنون از این پیام و متن خوب .من خودم کاردانو دارم به نظرت کاردانو ۴الی ۵ سال دیگه هر کاردانو به قیمت ۲۰ میلیون تومان می رسه .

BTC
BTC
7 ماه پیش
پاسخ  فرامرز

کاشکی اول تعداد سکه های کاردانو را در ۴۰ دلار ضرب میکردی

ali
ali
7 ماه پیش
پاسخ  BTC

حالا یه چیزی گفت تو ببخش

ali
ali
7 ماه پیش
پاسخ  فرامرز

کاردانو از کجا بخریم و اینکه کدام کیف پول

Rasul b
Rasul b
7 ماه پیش
پاسخ  فرامرز

قیمت 38 دلاری برای کاردانو غیر منطقیه. یعنی باید کاردانو مارکت گپ 1.1 تریلیون دلاری داشته باشه ( به اندازه 85 درصد کل ارزش بازار ارز های دیجیتال ) یعنی باید تسلط 85 درصدی بر بازار داشته باشه. که حداقل برای ۴ سال غیر ممکنه.

رضا حسینی
رضا حسینی
7 ماه پیش
پاسخ  فرامرز

کاردانو اگر بخواد به 38 دلار برسه . با توجه به تعداد کوین هاش(max supply) میشه حدود 1.71 تریلیون دلار یعنی چند صد میلیارد دلار بیشتر از ارزش کنونی کل بازار ارز های دیجیتال و بیشتر از کل شرکت مایکروسافت . تازه ظاهرا کف قیمتی شما 38 دلار بوده و گفتی بین 38 تا 44 . ممنون از راهنماییت همین امشب این سه ارز رو از سبدم حذف میکنم چون حرف های شما نشون میده ظاهرا به سقف قیمت رسیدن چون امثال شما وقتی یه چیزی حسابی رشد میکنه وارد میشن و بدون اطلاع حرف های عجیب میزنن . در ضمن با قیمت 44دلار بزرگترین دارایی جهان یعنی اپل رو هم رد میکنه .فقط اینکه گفتی خیلی تحقیقات کردم ممنون میشم بپرسم این تحقیقاتت رو از کجا کردی. در ضمن دوج کوینت هم با توجه به میزان استخراجش که سالانه چندین میلیارد واحد تولید میشه و تا بی نهایت ادامه داره . با قیمتی که گفتی احتمالا ارزشش بیشتر از تمام دارایی های کل کره زمین میشه.

Yaldaaa
Yaldaaa
7 ماه پیش

آقای حسینی با سلام ببخشید کدام والت رو توصیه می کنید؟ خارجی و ایرانی … یکی تراست والت رو پیشنهاد کرد ولی گفت کارمزدش خیلی بالاست درسته؟ کلا کدام از همه نظر بهتره؟ ایرانی و خارجی هر دو رو بگید ممنون و اینکه صرافی ایرانی که مطمئن باشه چی توصیه دارید؟

Mr.poria
Mr.poria
7 ماه پیش
پاسخ  فرامرز

دوست عزیز ی ارزی هست به نام ریف فایننس که حدودا ۳ سنت قیمتشه دقیقا قیمت سال پیش کاردانو و سکه هاش از کاردانو خیلی پایین تره ارز ریف کلا ۶۰ روزه اومده تو بازار من هیچ وقت دوست ندارم هم وطنم ضرر کنه تو این شرایط اقتصادی ولی ی گوشه از سبدت ی مقدار ریف داشته باش تیم قوی داره و این قیمت ریف در آینده ی رویا میشه براتون 👌🏻

ali R
ali R
7 ماه پیش

دقیقا همین ارز ها عالی بودن این هفته برای نوسان بویژه بایننس و دات البته یونی سواپ هم بد نبود ولی کارمزدش یکم روی اعصابه

  ماتادور
ماتادور
7 ماه پیش

البته دوج کوین هم یه ارز خفتس..هر لحظه احتمال جامپ شدن داره…

رضا
رضا
7 ماه پیش
پاسخ  ماتادور

خفته نیست بیهوش شده یا شاید هم تو کماست احتمال مرگ هم وجود داره

الهه مشرقی
الهه مشرقی
7 ماه پیش

دوستان نظرتون در مورد خرید بایننس چیه؟

  ماتادور
ماتادور
7 ماه پیش

شک نکن در خریدش…

محمد
محمد
7 ماه پیش

حتما داشته باش

Amir hosein
Amir hosein
7 ماه پیش

من ارز باییننس رو ۳هفته پیش ۱۶ میلیون ازش گرفتم الان با اینکه تو اصلاح پولم ۳۰ ملیون شده
واقعا ارزیه که ارزش خریدنش رو داره من که ازش راضیم
خدا راضی باشه😂😂😂

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال،
آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۴,۰۰۰,۰۰۰
off
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
+ ata ATA
off