تام لی: اتریوم تا پایان سال ۲۰۱۹ به قیمت ۱,۹۰۰ دلار می‌رسد

تام لی: اتریوم تا پایان سال ۲۰۱۹ به قیمت ۱,۹۰۰ دلار می‌رسد

موسس شرکت سرمایه‌گذاری Fundstrat در مصاحبه‌ی خودش با بلومبرگ اعلام کرد که اتریوم به عنوان اصلی‌ترین آلت‌کوین در سال ۲۰۱۹ وارد رالی قیمت می‌شود و قیمت ۱,۹۰۰ دلار را ثبت می‌کند.

لی در یادداشت خود به مشتریان Fundstrat به این نکته اشاره کرد که «احساس بیش از حد منفی» به بازار اتریوم، دلیل بر بازگشت قیمت آن به رکورد سال ۲۰۱۸ می‌باشد.

تام لی در پیش‌بینی خود روند تاریخی اتریوم را منبع قرار داد که وقتی آلت‌کوین‌ها به ازای دو انحراف استاندارد عملکرد ضعیفی را داشتند و روند برگشت معکوس در آن‌‌‌ها مشاهده شد.

لی معتقد است که اتریوم در پایان سال ۲۰۱۹ رکورد ۱,۹۰۰ را ثبت می‌کند؛ این رقم بدین معنی است که اتریوم ۳۰ درصد از بالاترین رکورد خودش در ابتدای سال ۲۰۱۸ بالاتر می‌رود و در زمان نگارش این خبر با توجه به قیمت لحظه‌ای سایت ارزدیجیتال  ۲۳۰ دلار را ثبت رسانده است این پیش‌بینی ۷۲۰ درصد از قیمت فعلی بالاتر است.

تام لی: اتریوم تا پایان سال ۲۰۱۹ به قیمت ۱,۹۰۰ دلار می‌رسد

نمودار قیمت اتریوم به ریال و دلار؛ منبع: قیمت لحظه‌ای سایت ارزدیجیتال

در ژولای امسال تام لی پیش‌بینی خود را برای بیت‌ کوین اولین ارزدیجیتال بازار اعلام کرد؛ وی معتقد است که تا پایان سال قیمت هر واحد بیت کوین ۲۲,۰۰۰ تا ۲۵,۰۰۰ معامله می‌شود. همچنین در آخرین اظهار خود گفت بیت کوین می‌تواند به طور شگفت انگیز وارد روند صعودی شود و این روند می‌تواند دیگر تکنولوژی‌‌‌‌های نوظهور این بازار را تحت تاثیر قرار دهد.

همچنین بخوانید: تام لی: به سه دلیل قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۸ به ۲۵,۰۰۰ دلار می‌رسد

در حال حاضر اتریوم دومین ارزدیجیتال بازار می‌باشد که این ارز در سال ۲۰۱۵ شروع به کار کرده است. اتریوم بر بستر بلاک‌ چین و متن‌باز است؛ همچنین تکنولوژی قرارداد هوشمند آن بر بستر بلاک چین آن می‌باشد.

بعد از رکورد قیمت سال ۲۰۱۸، قیمت اتریوم به شدت کاهش یافت؛ همچنین دو مرتبه رپیل (XRP) جایگاه اتریوم را در بازار ارزهای دیجیتال گرفت که هر دو مرتبه‌ی آن این جایگاه را از دست داد.

منبع:cointelegraph

 

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

6 دیدگاه
امین
امین
5 سال قبل

بازارهای مالی همیشه تقسیم میشن به دو گروه افراد جدی و پیگیر و معامله گران حرفه ای در مقابل بی سواد ها، گوسفندها و متوهم ها. كسانی كه در بازارهای صعودی به جمع حامیان افراطی و در بازارهای نزولی به بدبین ها تبدیل می شوند، جز اثبات بی سوادی خودشون چیز دیگه ای رو نشون نمیدن. همونجور كه بازار كریپتو با قیمت های بالا تمام سرمایه ها رو جذب نمی كنن، با ریزش هم به نابودی نمی رسن. دیدگاه در بازار های مالی جهانی باید در بازه های بلندمدت تر و سطح جهانی تر سنجیده بشود، نه با مساله دلار در این كشور

سمندر
سمندر
5 سال قبل

عجب . تا دیروز صحبت از سال 2018 بود حالا شد پایان 2019 . نگفتم اینها یک مشت کلاهبردار و شارلاتان هستند و دنبال این پولهای موهوم نباید رفت . آدم دلار به این نازنینی رو ول میکنه میره سراغ بیت کوین و اتریوم

قلدر
قلدر
5 سال قبل
پاسخ  سمندر

سمندر دلار وقتی باهاش رفتی ته چاه میفهمی

رضا
رضا
5 سال قبل

تا پایان 2019 کی زنده کی مرده؟ در ضمن بذارید پیش بینی اولشون که گفته 25 هزار دلار اوکی بشه بعد خبر جدید واسش بذارید... الان همه پیش بینی ها زور میزنن که بیت نهایت بشه 10 هزار تا

علی
علی
5 سال قبل
پاسخ  رضا

اقا اون بیت کوین که پیش بینی ۲۵ هزار تا بوده ،اتریوم همون ۱۴۰۰ باشه که ما خریدیم کلاهمون باید بندازیم بالا

صادق امانی
صادق امانی
5 سال قبل

دروغه محض