یک سوم مردم آلمان در پی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند

یک سوم مردم آلمان در پی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند

به گزارش بخش آلمانی کوین تلگراف، بر اساس آمار بدست آمده حدود یک سوم مردم آلمان (۲۹%) علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال هستند. این نتایج بر اساس تحقیقات صورت گرفته از ماه فبریه تا مارچ سال ۲۰۱۸ بر روی ۳۱۰۰ شهروند آلمانی بدست آمده اند.

علاوه بر این آمار، دلایل تمایل مردم آلمان به ارزهای دیجیتالی نیز مورد بررسی و تحقیق قرار گرفت. در این بررسی ۶۰% از زنان و ۵۰% از مردان گفتند که به دلیل مستقل بودن ارزهای دیجیتال از سیستم‏های مالی متعلق به دولت آلمان، بیش‏تر به سمت سرمایه‌گذاری در این زمینه علاقه مند شده‌اند.

همچنین به دلیل بازخورد مثبت و سودهای احتمالی بزرگ بدست آمده از این سرمایه گذاری، ۵۶% از مردان و ۳۶ % از زنان به سرمایه گذاری در این زمینه علاقه مند هستند.

یک سوم مردم آلمان در پی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند

در بررسی بر اساس شرایط سنی نیز، مشخص شد که سن بیشتر افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری، در بازه‏‌ی ۱۸ تا ۳۴ سال است و در واقع تمامی افراد مورد مطالعه در این تحقیق که در این بازه سنی هستند، در زمینه ارزهای دیجیتال فعال می‏باشند و یا این که قصد دارند در ماه‏های آینده اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

با وچود این نتایج مثبت از تحقیق که نشان گر علاقه و تمایل یک سوم مردم آلمان به ارزهای دیجیتال است، آقای توماس منگل، رئیس بخش پست بانک دیجیتال آلمان اذعان داشت که این ارقام به دلیل عدم آگاهی مردم از ریسک‎های احتمالی در سرمایه گذاری است.

ایشان این عقیده را دارند که مردم از نتایج و ریسک‏ های موجود در سرمایه گذاری آگاه نیستند و رویای کسب سود زیاد باعث شده تا بدون توجه به ریسک‏های احتمالی دست به سرمایه گذاری‏های نامطمئن بزنند که ایشان این نظر را دارند که باید سرمایه گذاری را با مشورت متخصصان در این زمینه انجام داد چرا که بازار ارزهای دیجیتال یک بازار حساس و نامتعادل است و ممکن است در اثر بروز حادثه یا اتفاقی در جایی از دنیا، به شدت تأثیر گرفته و دچار تغییرات قیمت ناگهانی شود که برای جلوگیری از ضرر باید اتفاقات آینده رو به خوبی پیشبینی کرده و با آگاهی سرمایه گذاری نمود.

منبع : cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه