حرکت کیوتوم (Qtum) در کانال صعودی/ حمایت و مقاومت در چه سطحی قرار دارد؟

حرکت کیوتوم (Qtum) در کانال صعودی/ حمایت و مقاومت در چه سطحی قرار دارد؟
تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

 

کانال ترسیم شده‌ زیر را در نمودار یک روزه قیمتی QTUM مشاهده کنید:

حرکت کیوتوم (Qtum) در کانال صعودی/ حمایت و مقاومت در چه سطحی قرار دارد؟

نمودار قیمت توکن QTUM

همانطور که مشاهده می شود قیمت در دو هفته‌ اخیر دوبار به کف این کانال برخورد کرده و به آن واکنش نشان داده است. در قیمت کنونی کندل روزانه با سطحی پر مقاومت درگیر است.

در صورت شکسته شدن این سطح دو هدف برای QTUM می توان در نظر گرفت که یکی قیمت ۳.۲ دلار و دیگری ۳.۶ دلار است. بنابراین با توجه به شکست سطح فعلی یا عدم شکست آن دو سناریو برای قیمت می توان متصور شد.

حرکت کیوتوم (Qtum) در کانال صعودی/ حمایت و مقاومت در چه سطحی قرار دارد؟

دو سناریوی پیش روی قیمت QTUM

سناریوی اول این است که قیمت سطح فعلی را شکانده و بالای آن تثبیت می شود که این امر باعث تکمیل الگوی کف دوقلو می شود و قیمت را به سطح ۳.۲ دلار هدایت می‌کند.

سناریوی دوم نشان دهنده‌ی عدم توانایی شکست این سطح توسط قیمت است که آن را دوباره به کف کانال ارسال می‌کند تا شاید الگوی مثلث در آینده تشکیل بدهد.

نتیجه‌گیری

آینده قیمتی QTUM بستگی به شکست سطع فعلی قیمت (۲.۷ دلار) دارد. اگر این سطح رو به بالا شکسته شود هدف ۳.۲ دلار و سپس هدف ۳.۶ دلار را می توان برای آن در نظر گرفت. در صورت عدم افتادن این اتفاق قیمت برای بار دیگر به کف کانال بازگشت می کند که در آینده ممکن است تشکیل الگوی مثلث بدهد و به بالا پرتاب شود یا کانال صعودی خود را شکانده و به سوی اهداف پایین تر حرکت کند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

3 دیدگاه
امید
امید
5 سال قبل

این که تحلیل نشد. همه میدونن یا پایین میاد یا بالا میره. تحلیل بنده قیمت تا سی دلار میره.

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
5 سال قبل
پاسخ  امید

امید عزیز ما نگفتیم بالا میره یا پایین میاد...برای قیمت سطح مشخص کردیم وگفتیم نسبت به واکنشش به این سطح میشه آیندش رو تشخیص داد
در واقع با بازار نباید جنگ کرد بلکه باید موج سواری کرد و سود کرد چون این بازار بسیار پر نوسان است و رعایت نکردن حد ضرر و حد سود مساویست با از دست دادن کل سرمایه...ممنون از تحلیلت ولی وضعیت فعلی قیمت که از 3 دلار کمتره تارگت 30 دلار خیلی بعید و دور از ذهنه که ممکنه حتی سال ها طول بکشه که کیوتوم به این هدف شاید برسه شایدم نرسه...

اسماعیل
اسماعیل
1 ماه قبل

با سلام دوستمون درست میگفت و اردیبهشت ۱۴۰۰ به بالاتر از ۳۰ دلار رسید