مایک نووگراتز: اگر قیمت بیت کوین تا پایان سال به ۲۰هزار دلار نرسد، اعتقادم را به آن از دست می‌دهم

مایک نووگراتز: اگر قیمت بیت کوین تا پایان سال به ۲۰هزار دلار نرسد، اعتقادم را به آن از دست می‌دهم

با توجه به رشد بازار ارزهای دیجیتال در میان سقوط بازارهای سنتی در طی دو هفته اخیر، دیدگاهِ جامعه ارزهای دیجیتال نسبت به قیمت بزرگ‌ترین ارز دیجیتال، یعنی بیت کوین، صعودی‌تر از قبل شده است. مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، مدیرعامل بانک تجاری ارز دیجیتال «Galaxy Digital» و یکی از افرادی که پیش‌بینی‌های جسورانه‌ و امیدوارکننده‌ای در خصوص آینده بیت کوین ارائه می‌دهد، یکبار دیگر بر روی مواضع صعودی خود درباره پادشاه ارزهای دیجیتال تأکیده کرده است.

به گزارش کوین تلگراف، بر این اساس، وی با قطعیت عنوان کرده ارزش بیت کوین تا پایان سال جاری میلادی به ۲۰هزار دلار خواهد رسید. در مصاحبه‌ای که در تاریخ ۲ آوریل با برنامه تلویزیونی «Closing Bell» شبکه CNBC انجام شد، نووگراتز ابراز اطمینان نمود که قیمت بیت کوین حداقل پیش از ماه اکتبر ۲۰۲۰ باید حداقل دو برابر شود.

در حالی که نووگراتز قبلأ نیز افزایش قیمت بیت کوین را پیش‌بینی کرده بود، اما به نظر می‌رسد این بار وی با قطعیت بیشتری صحبت می‌کند، به طوری که به صراحت اعلام کرده اگر قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به یک رکورد جدید دست پیدا نکند، برای همیشه از اظهار نظر در خصوص بیت کوین و پشتیبانی از آن دست خواهد کشید. وی گفت:

امسال، سال بیت کوین است و اگر قیمتش از همین الان تا پایان سال روند صعودی قابل توجهی نداشته باشد، برای همیشه از آن دست خواهم کشید.

پیش‌بینی نووگراتز در حالی ارائه شده که بازار ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین تا حد مناسبی بهبود یافته است. قیمت بیت کوین پس از سقوط چشمگیر ماه مارس که به ۳,۶۰۰ دلار هم رسیده بود، در روز ۲ آوریل به بیش از ۷,۲۰۰ دلار افزایش پیدا کرد.

این نخستین باری نیست که نووگراتز پیش‌بینی خوش‌بینانه‌ای در خصوص بیت کوین انجام می‌دهد. در واقع، وی به دلیل برخی پیش‌بینی‌های نادرست و جسورانه در مورد قیمت بیت کوین شناخته می‌شود. افراد دیگری نظیر تیم دریپر (Tim Draper) و جان مک‌آفی (John McAfee) نیز از جمله افرادی هستند که پیش‌بینی‌های جنجالی در خصوص بیت کوین انجام می‌دهند.

سال گذشته مایک نووگراتز، مدیر عامل گلکسی دیجیتال اظهار داشت که تمایل سرمایه‌گذاران سازمانی به بیت کوین باعث می‌شود تا قیمت این ارز محبوب تا پایان سال ۲۰۱۹ به ۲۰هزار دلار برسد؛ اتفاقی که رخ نداد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

7 دیدگاه
شاهین
شاهین
4 سال قبل

دارن سعیشونومیکنن بلکه به ۱۰هزاربرسوننش تاخریداشون تو یماهه گذشترو نقدکننو بازم سودی دوبرابری بکنن چون میدونن تاپایان ۲۰۲۰خبری از۲۰هزاری شدن بیت نیست پس اگربه۱۰هزاربرسه خیلیهاشون فروشنده میشن واگراین اتفاقات بیفته بیت بعدش میره توکانال ۲هزاردلار ودست کم‌۶ماهی زمان میبره صعودی بشه تازه اگر آمریکادرماهای پیش روبه کریپتوصدمه ای نزنه خلاصه فکرنکنم امسال جزثروتمندا و صرافیاودرکل کسایی که اشراف کامل به بازاردارن بتونن سودخاصی ببرن چون امسال فرصتهای سودآوری هم کم هم کوتاهن

BEHRANG
BEHRANG
4 سال قبل

به نظر من نباید به بیت کوین یه نگاه احساسی داشت یا رویاپردازی کرد بیت کوین آینده خوبی داره فقط باید صبر و شکیبایی داشت وقتی موقعش بشه دستمزد صبرشون رو میگیرن آینده از آن ماست چون ما باور داریم بیت کوین یعنی آینده...

ارسطو عامل
ارسطو عامل
4 سال قبل

به روح اعتقاد داره
یعنی چیزی که هیچ ارزشی ندارد و وارن بافت اون مرد بزرگ ازش به مرگ موش یاد میکنه

جعفر شلنگ
جعفر شلنگ
4 سال قبل

این آقا اعتقادش را از دست می دهد و خیلی ها پولشون رو

هرمز انسانی
هرمز انسانی
4 سال قبل

هاوینگ امسال که پیش خور شد ،تموم شد و رفت

حالا که دیدند اون جواب نداده
رفتند سراغ اعتقادات خخخخ

حالا با این کرونا و رکود و مرگ و میر،کو تا پایان سال 2020
با این وعده ی سرخرمن دادن ها،فقط می خواند تو پاچه مردم کنند

یاسین
یاسین
4 سال قبل

الکییی میگههه...

محمد
محمد
4 سال قبل

بیاین یکم فراتر از یک سال اینده بریم. چند سال اینده قطعا بیت کوین به اعدادو ارقامی میرسه که شگفت زده میشیم.