افشای تصاویری از کیف پول اتریوم در گوشی سامسونگ گلکسی S۱۰ !

افشای تصاویری از کیف پول اتریوم در گوشی سامسونگ گلکسی S۱۰ !

روز ۲۳ ژانویه (سوم بهمن) تصاویری غیر رسمی متعلق به تلفن‌همراه هوشمند پیش‌روی سامسونگ، گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S۱۰) منتشر شد که وجود یک نرم افزار به نام Samsung Blockchain KeyStore را نشان می‌دهند.

این تصاویر توسط بنجامین ژسکین (Benjamin Geskin) شخصی که به گفته‌ی وبسایت خبری مک رومرز (MacRumors) کمپانی اپل، یک فاش‌کننده‌ی موبایل سریالی است، رونمایی شدند. او پیش از این تصاویر مربوط به آیفون Xplus را نیز فاش کرده است. تصاویر فاش‌شده ظاهرا تنها به گزینه‌ی کیف‌پول اتریوم در لیست ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده اشاره می‌کنند.

افشای تصاویری از کیف پول اتریوم در گوشی سامسونگ گلکسی S10 !

اگر این تصاویر نرم‌افزار واقعی‌ای را که در گوشی هوشمند آتی ارائه خواهد شد به تصویر بکشند، از آنجایی که این گوشی هنوز در دست توسعه است، ممکن است تا زمان عرضه نهایی، پشتیبانی از ارزهای دیجیتال دیگر را هم انجام دهد. شرکت سامسونگ تاکنون واکنشی به این موضوع نداشته است.

گزارش‌ها حاکی از آن هسنتند که سامسونگ برای گوشی هوشمند در دست توسعه‌ خود (Galaxy S۱۰) تبلیغات گسترده‌ای کرده است. این شرکت یک کمپین تبلیغاتی برای اینکار در پاریس راه‌اندازی کرده و بنرهایی با یک متن ساده‌ی سیاه رنگ در پس زمینه‌ای سفیدرنگ طراحی کرده است. این اقدام نوعی آماده‌سازی برای رونمایی از گوشی جدید است که در آن یک بیل بورد با متن «۲۰‌ام فوریه» به تاریخ رویداد اشاره می‌کند و بیل بورد دیگری با متن «آینده آشکار می‌شود» نصب شده است.

افشای تصاویری از کیف پول اتریوم در گوشی سامسونگ گلکسی S10 !

تصاویر فاش شده می‌توانند مهر تاییدی بر شایعاتی مبنی بر اینکه سامسونگ قصد داشته یک کیف پول سرد در گوشی هوشمند خود ارائه دهد، باشد. علاوه بر این، چندی پیش اعلام شد که سامسونگ نشان تجاری بریتانیا را برای کیف پول ارز دیجیتال خود درخواست کرده بود.

با این وجود، پس از فاش شدن درخواست نشان تجاری برنامه‌ی فوق‌الذکر، یکی از مدیران ارشد سامسونگ در مصاحبه‌ی خود با مجله‌ی کامپیوتری جکس (JAX) اعلام کرد که غیرمتمرکزسازی پدیده‌ای مهم‌تری از بلاک چین است.

منبع: cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه