تعداد آدرس‌های منحصر به فرد اتریوم از مرز ۵۰ میلیون گذشت

تعداد آدرس‌های منحصر به فرد اتریوم از مرز ۵۰ میلیون گذشت

با توجه به داده‌های سایت اتراسکن (Etherscan)، تعداد آدرس‌های منحصر به فرد کیف پول اتریوم (ETH)، روز شنبه از مرز ۵۰ میلیون گذشت.

تعداد آدرس‌های منحصر به فرد اتریوم از مرز 50 میلیون گذشت

شبکه اتریوم، روز شنبه ۲۴ آذر، شاهد افزایش ۱۶۸,۵۰۶ کیف پول منحصر به فرد تنها در یک روز بود. بالاترین میزان رشد کیف پول اتریوم در یک روز به ۴ ژانویه ۲۰۱۸ بازمی‌گردد که ۳۵۲,۸۸۸ آدرس جدید روی این شبکه ساخته شد.

تعداد آدرس‌های منحصر به فرد اتریوم از مرز 50 میلیون گذشت

در حالی که نمودار رشد آدرس‌های منحصر به فرد اتریوم نشان دهنده تعداد کل کیف پول‌های موجود بوده، شاخص دیگری وجود دارد که نشان دهنده تعداد آدرس های فعال این شبکه است که در آن تعداد آدرس‌هایی دارای تراکنش در روز، نشان داده می‌شود.

با استناد به داده‌های وب‌سایت BitInfoCharts، تعداد آدرس‌های فعال اتریوم به طور کلی در سال ۲۰۱۸ روند کاهشی به خود گرفته است.

آدرس‌های فعال روزانه اتریوم از بالاترین میزان خود یعنی ۱.۱ میلیون در چهارم ژانویه ۲۰۱۸ به زیر ۱ میلیون در اواسط ژانویه و با ۷۰ درصد کاهش از بالاترین حد خود روز ۱۶ دسامبر رقم ۳۲۸,۴۰۰ را ثبت کرد.

تعداد آدرس‌های منحصر به فرد اتریوم از مرز 50 میلیون گذشت

بنابر نمودارهای سایت Blockchain.com، تعداد کیف پول‌های منحصر به فرد ساخته شده بیت کوین در روز ۱۵ دسامبر،۳۶۴,۳۸۷ است. بالاترین میزان ساخت کیف پول بیت کوین مربوط به سوم ژانویه ۲۰۱۸ است که حدود ۱ میلیون آدرس بیت کوین ساخته شد. تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین هم که تراکنش انجام داده بودند در روز ۱۶ دسامبر حدود ۴۶۱,۰۰۰ عدد بود. رکورد آدرس های فعال بیت کوین متعلق به روز ۱۴ دسامبر ۲۰۱۷ با بیش از ۱.۱۳ میلیون کیف پول است.

به گزارش کوین تلگراف، تعداد کاربران ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ حدود ۵۰ درصد افزایش یافته‌است.

 

منبع: Cointelegraph
guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

0 دیدگاه
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.