atlasarzdigital

وزارت دادگستری آمریکا به‌دنبال استخدام مشاور برای جرائم مربوط به ارزهای دیجیتال

وزارت دادگستری آمریکا به‌دنبال استخدام مشاور برای جرائم مربوط به ارزهای دیجیتال

وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا به‌دنبال استخدام یک مشاور حقوقی متخصص در حوزه‌های دارک وب، ارزهای دیجیتال و هک رایانه‌ای است تا بتواند از وی در مقابله با جرایم سایبری بین‌المللی کمک بگیرد.

به گزارش کوین دسک، فهرست موقعیت‌های شغلی موردنیاز که دفتر نظارت برون‌مرزی امور جنایی آن را روز پنجشنبه منتشر کرده است، نشان می‌دهد وزات دادگستری آمریکا قصد دارد قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود را در حوزه‌های ردیابی ارزهای دیجیتال و تجزیه‌وتحلیل بلاک چین، افزایش دهد. فرد یادشده برای یک سال با این نهاد، همکاری خواهد داشت.

بنا بر مفاد اعلامیه منتشرشده، وزارت دادگستری آمریکا گفته است که آسیا-اقیانوسیه، اروپای شرقی و آسیای میانه از جمله مناطقی هستند که با سیلی از جرایم سازمان‌یافته پیچیده برون‌مرزی در حوزه‌های جرایم سایبری و نقض حق مالکیت معنوی روبه‌رو هستند و قرار است مشاور حقوقی یادشده در این حوزه‌ها متمرکز شود.

گفتنی است متقاضیان این موقعیت شغلی باید دارای مجوزهای امنیتی فوق سری بوده یا پیش‌تر موفق به اخذ آن‌ها شده باشند؛ چرا که قرار است همکاری مشترکی با بخش‌های حساسی همچون امور جرایم سایبری و حقوق مالکیت معنوی وزارت دادگستری ایالات متحده و شبکه جهانی اجرای قانون جرایم فراملی و فناوری پیشرفته آمریکا داشته باشند.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه وزارت دادگستری آمریکا به‌دنبال استخدام مشاور برای جرائم مربوط به ارزهای دیجیتال ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x