تحلیل امروز قیمت لایت کوین (LTC) - صفحه 8

  • همه
  • تکنیکال
  • فاندامنتال
  • آموزشی

تحلیل جدید

تکرار یادآوری لایت کوین در یک هفته گذشته

خنثی

سلام 5 روز پیش گفتم که از لایت کوین غافل نشوید در حالی که قیمت 55 دلار بود اما دوستان کم لطفی کردن. یکی از مشکلات ما در معاملات این است که وقتی که برای ورود خیلی دیر شده وارد معامله میشیم. باید یاد بگیریم که سودی که از دست رفته - از دست رفته. قیمت حال حاضر 68 دلار. اگر هدف قیمتی 72 تا 76 دلار رو با قدرت رد کنه(شاید تا 79 مقاومت هایی ایجاد بشه که بتونه روند رو برعکس کنه) تا 120 دلار مقاومت ویژه ای سر راهش نیست مگه اینکه وسط راه روند کل بازار عوض شه. توصیه معاملاتی نیست.

یادآوری لایت کوین

خنثی

سلام همانطور که گفته بودم لایت کوین از کانال نزولی خارج شده اما دیدیم که سطح 161٪ بخوبی واکنش نشون داد و نتونست این سطح رو با قدرت بشکنه. حالا اگر این سطح شکسته بشه هدف بعدی قیمت72 دلار و بعد از اون 100-120 دلار خواهد بود و در صورت نزولی شدن میتونه تا 40 دلار ریزش داشته باشه. توصیه معاملاتی نیست. پیروز و پرسود باشید.

نواحی حمایتی لایت کوین

نزولی

قیمت لایت کوین هم اکنون در نزدیکی سطوحی قرار داره که در ابتدای سال ۲۰۱۹ و در طول سال ۲۰۲۰ مشاهده شده است. با همین دید کلی میشه ریسک حضور در این بازار رو متوجه شد. قیمت احتمالا در سطح ۴۰ یا ۲۵ دلار بار دیگه حمایت خواهد شد ولی تا بازگشت قیمت و ادامه روند صعودی به احتمال زیاد کلی زمان خواهید داشت. تو این زمان میتونید به آموزش خودتون بپردازید تا وقتی که هنگام برداشت شد حداکثر سود رو از بازار ببرید.

1...678