تحلیل امروز قیمت لایت کوین (LTC) - صفحه 7

  • همه
  • تکنیکال
  • فاندامنتال
  • آموزشی

تحلیل جدید

ازسود جانمونی😉

LTCUSDT 1H سلام ارز لایت کوین درتایم فریم یکساعته داخل کانال نزولی قراردارد اگر قیمت نتواند سقف کانال رو به بالا بشکند میتوانیم پوزیشن شورت بگیریم اما اگر بتواند سقف کانال رو به بالا بشکند وتثبیت کند میتوانیم انتظارروند صعودی داشته باشیم نظرشماچیه؟

روند حرکتی لایت کوین

خنثی

وقت بخیر بررسی روند حرکتی لایت کوین: تایم چهار ساعته تا زمانی که بالای سطح 80 دلاری هست دیدگاه صعودی و مناسب برای استفاده از تریگر های خرید. سطوح مقاومتی بعدی 93 دلار و 102 دلار خواهد بود. در صورت برگشت به پایین سطح 80 دلاری دیدگاه نزولی تا 66 دلاری می تواند شکل بگیرد. پرسود باشید.

تحلیل قیمت لایت کوین: شانس قیمت برای جهش به بالای ۱۰۰ دلار

خنثی

لایت کوین به‌تازگی بازگشتی را از سطح میانگین‌های متحرک روی نمودار تجربه کرده و خود را به بالای مقاومت روانی ۸۰ دلاری رسانده است. هدف بعدی خریداران لایت کوین سطح ۸۵ دلار است و اگر در عبور از این سطح موفق ظاهر شوند، راه برای جهش قیمت این ارز دیجیتال تا ۱۰۶ دلار و سپس ۱۱۵ دلار باز می‌شود. شیب صعودی میانگین‌های متحرک و قرارگرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه مثبت نیز نشان می‌دهد که شرایط کلی بازار به نفع خریداران است.  در مقابل، عدم موفقیت لایت کوین در عبور از ۸۵ دلار می‌تواند به سقوط قیمت

نتیجه سیگنالی که داده شد تا الان.....

نزولی

سلام صبح زیباتون انشاالله پر از سود باشه این فعلا نتیجه پیشنهادی بود که دیشب دادیم اولین نقطه ورودم 74 بود بعد دومین نقطه 74.70 بود که میانگین خورد روی 74.34 و اینکه تا به اینجا خوب بوده امیدوارم شما هم از این سیگنال استفاده کرده باشید راستی سیو سود هم شد روی نقطه 72.40 بعضی از دوستان آمدن پی وی من و میگن که شما حدضرر خورده ای با شدویی که زده در جواب این دوستان می خواستم بگم من از حدضرر غیر فعال استفاده می کنم یعنی تا زمانی که خود کندل بالای حدضرر من بسته نشود من حدضررم را فعال نمی کنم و

روند حرکتی لایت کوین در تایم چهارساعته

خنثی

با سلام خدمت دوستان در این پست .....  تحلیل از تایم چهارساعته لایت کوین ارسال کرده بودم. و در ادامه کار سطح مقاوتی A سطح تصمیم گیری برای طی مسیر بعدی خواهد بود. پایین این سطح منطقه ای برای سلرها و بالای این سطح مناسب برای تریگرهای خرید. باید منتظر باشیم و واکنش قیمت به این ناحیه را ببینیم و تصمیم گیری برای ادامه کار. موفق باشید.

1...5678