گوشی‌های هواوی با کیف پول ارز دیجیتال عرضه می‌شوند

گوشی‌های هواوی با کیف پول ارز دیجیتال عرضه می‌شوند

هواوی برای تمام گوشی‌های خود کیف پول ارز دیجیتال بیت کوین ارائه می‌کند.

شرکت هواوی در همکاری با سایت BTC.com قصد دارد تا اپلیکیشن کیف پول ارز دیجیتال این سایت را در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۱۸ برای تمام گوشی‌های خود و همچنین برند زیر‌مجموعه Honor ارائه کند.

این کیف‌ پول همچنین در فروشگاه اپلیکیشن این شرکت موسوم به AppGalery نیز قرار داده شده و از این پس بر روی تمام گوشی‌های جدید هواوی و آنر عرضه شده به بازار به صورت پیش‌فرض موجود خواهد بود.

سایت BTC.com که همچنین دارای بزرگ‌ترین استخر ماینینگ جهان است در مالکیت شرکت تولید سخت افزار ماینینگ Bitmain Technologies قرار دارد.

گوشی‌های هواوی با کیف پول ارز دیجیتال عرضه می‌شوند

خوره‌های چینی ارزهای دیجیتال در چین جزو اولین کسانی هستند که از این اقدام جدید هواوی سود خواهند برد زیرا هواوی بخش عظیمی از بازار موبایل این کشور را در دست دارد. بسیاری از علاقمندان چینی به ارز دیجیتال بیت‌کوین در ماه‌های اخیر مشکلات فراوانی برای دسترسی به اپلیکیشن‌های کیف پول ارز دیجیتال در این کشور داشته‌اند زیرا حکومت چین دسترسی به این اپلیکیشن‌ها را از طریق پلی‌استور گوگل یا فروشگاه اپل ممنوع کرده است.

در حال حاضر ارزهای دیجیتال به طور کامل در چین ممنوع نشده‌اند اما این کشور محدودیت‌های فراوانی را دراین باره ایجاد کرده است. سال گذشته این کشور عرضه اولیه کوین یا ICO ها را در این کشور ممنوع کرده و بورس‌های ارز دیجیتال را مجبور به ترک چین نمود.

همچنین شنیده‌ها حاکی از آن است که شرکت هواوی به دنبال توسعه و تولید یک گوشی موبایل است که تماماً دارای اپلیکیشن‌های مبتنی بر بلاک چین باشد. در آینده اخبار بیشتری از آن شنیده خواهد شد.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
کامران کمکمی
کامران کمکمی
6 سال قبل

کم کم همه داریم احساس میکنیم که مقابله رجل، دولتیون و حکومت با مسئله ارزهای دیجیتال و بلاکچین ، چیزی شبیه مقابله کلیسا و دادگاه تفتیش عقاید با گالیله هستش
آنها میخواستند گالیله را بسوزانند و اینها آینده مارا . . . . . .

شایان
شایان
5 سال قبل

سلام یه چیزه جالبی می خواستم بگم شایدندونین این مثالی که زدی جهانیه!حتی معذل خوده آمریکام هست حتی سعی کردن نابودش کنن!یاشخصه ساتوشی سازنده بیتکوینوپیداکنن!
من شنیده بودم چین بیتکوینوغیرقانونی کرد!ولی بیشترماینرفعالیتش همون جاست الان می گین هوآوی کیف پول بیتکوین گذاشته!
خب چه سودی داره واسه شرکت!