atlasarzdigital

حمایت رهبران گروه 20 از دستورالعمل‌ جدید FATF برای ارزهای دیجیتال

حمایت رهبران گروه 20 از دستورالعمل‌ جدید FATF برای ارزهای دیجیتال

رهبران گروه بیست در نشستی که 29 ژوئن (8 تیر) در شهر اوساکای ژاپن برگزار شد، اعلام کردند که همچنان موضع قبلی خود را در قبال ارزهای دیجیتال حفظ کرده‌اند. به گفته‌ی آن‌ها، ارزهای دیجیتال در حال حاضر تهدیدی برای ثبات مالی به شمار نرفته و نوآوری‌های حاصل از این فناوری می‌توانند برای اقتصاد بسیار سودمند باشند.

گفته می‌شود که موضع اعضای این گروه در قبال ارزهای دیجیتال، مطابق با آخرین نسخه‌ی استانداردهای مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم گروه ویژه اقدام مالی (FATF) خواهد بود. طرفین توافق‌نامه نیز همچنان به تعهدات خود مبنی بر افزایش امنیت فضای مجازی پایبند خواهند بود.

به گزارش کوین‌تلگراف، افراد حاضر در این نشست از پروژه‌های در دست اجرای هیئت ثبات مالی و دیگر سازمان‌های تنظیم استاندارد در خصوص دارایی‌های دیجیتال استقبال کرده و در صورت لزوم، پاسخ‌های همه‌جانبه‌ای به این مسائل خواهند داد.

موضع اعضای گروه بیست،در قبال ارزهای دیجیتال، مطابق با آخرین نسخه‌ی استانداردهای مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم گروه ویژه اقدام مالی (FATF) خواهد بود.

موضع اعضای گروه بیست،در قبال ارزهای دیجیتال، مطابق با آخرین نسخه‌ی استانداردهای مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم گروه ویژه اقدام مالی (FATF) خواهد بود.

بخش غالب محتوای اعلام شده توسط گروه بیست، تاییدی بر موارد توافق‌نامه‌ی مشترکی است که پس از نشست این گروه در فوکوئوکای ژاپن در تاریخ 9 ژوئن، روی وب‌سایت وزارت دارایی منتشر شده بود.

علاوه بر آن، به موضوعات مختلف و مهم جهانی مانند مبارزه با فساد و نابرابری و همچنین عادلانه‌تر کردن شرایط کار نیز پرداخته شد. این گروه در ادامه یادآور شد که با استفاده از نوآوری‌های تأمین مالی عمومی و خصوصی، به حل معضل تغییرات اقلیمی جهانی، خواهد پرداخت.

طبق گزارش‌های قبلی، گروهی از انجمن‌های تجاری ملی و فعال در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات دارایی‌های مجازی، قصد دارند اتحادیه‌ای را به عنوان نماینده‌ی جهانی شرکت‌ها در این صنعت، تشکیل دهند.

اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
ناشناس
ناشناس
1 سال پیش

چرا دو تا از سایت های معروف کلیکی بیت کوین که یکیش یک بازی وابسته به گوگل هست،
امروز badgateway میده سایت هاشون از دو دستگاه مختلف.
یعنی برای ایران بستند؟

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه حمایت رهبران گروه 20 از دستورالعمل‌ جدید FATF برای ارزهای دیجیتال ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
1
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x