حرفه‌ای‌ها روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند

حرفه‌ای‌ها روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند

مطالعات اخیر در انگلیس نشان داده که اکثر متخصصان امور مالی قصد دارند سال آینده بیشتر از امسال در حوزه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

اخیرا از متخصصان امور مالی در انگلیس نظر سنجی شده است، بیش از نیمی از آنها گفته اند که سال آینده سکه‌های دیجیتالی بیشتری خواهند خرید. علی رغم نوسانات بازار، تنها ۸ درصد از کسانی که با آن ها مصاحبه شد، قصد فروش دارند و اکثر کسانی که در این راه سرمایه گذاری کرده‌اند می گویند ارزش قیمتی ارزهای دیجیتال طی ۱۲ ماه آتی بالا خواهد رفت.

این نظر سنجی در اواخر ماه فوریه و توسط واحد هوش مشتری شرکت مخابراتی (citigatedewerogerson) انجام شده بود. ۱۴۶ نفر در آن شرکت کرده بودند، که ۱۰۴ نفر از آن ها در زمان نظرسنجی هنوز ارز دیجیتال داشتند.

مثبت اندیشی، در عین نوسانات بازار

کارشناسان، متخصصان امور مالی، و سرمایه گذارارن صنعت خرده فروشی در انگلیس، نگاه روشنی به آینده ارزهای دیجیتال دارند و قصد دارند جایگاه خود را در آن بهتر کنند. آمار به دست آمده به شرح زیر است:

  • ۵۴ درصد از این سرمایه گذاران انتظار دارند قیمت ها طی ۱۲ ماه آینده افزایش پیدا کند و تنها ۳۲ درصد از آنها می گویند که قیمت ها پایین می آید. همچنین، ۵۶ درصد از شرکت کنندگان قصد خرید بیشتری را دارند.
  • ۳۱ درصد نیز قصد نگه داشتن یا تنها فروش بخشی ارزهای دیجیتالی خود را دارند. تنها ۸ درصد از این افراد مایلند از شر کل سرمایه شان خلاص شده و سکه ها را بفروشند!

حرفه‌ای‌ها روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند

به نقل از گزارشی با عنوان (احساس سرمایه گذاران: ارزهای دیجیتال)؛ ۳۲ درصد از متخصصان باور دارند که قیمت ارزهای دیجیتال تا پیش از سال ۲۰۲۱ به طرز قابل توجهی افزایش پیدا می کند. ۱۸ درصد دیگر نیز یک رشد قیمتی اندک را پیش بینی می کنند. در این حین ۲۸ درصد معتقدند که ارزش قیمتی ارزهای دیجیتال افت می‌کند.

فیل اندرسون، مدیر اجرایی شرکتی است که این نظرسنجی را انجام داده است. او می‌گوید:

بسیاری از ارزهای دیجیتال شاهد یک افت قیمت بوده اند، و بعد قیمتشان به طرز قابل توجهی بالا رفته است.

بعضی از سرمایه گذارارن هستند که از این راه میلیونر شده اند، و در عین حال برخی هم حسابی ضرر کرده و باخته اند! با این حال، علی رغم وجود نوسانات قیمتی و تغییرات بسیاری که در این بازار شاهد آن هستیم، تحقیق ما به روشنی نشان داده است که بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای نسبت به آینده ارزهای دیجیتال خوش بین و امیدوارند.

او در بخشی از صحبت هایش با اشاره به زمانی که ارزش کل بازار به حدود ۸۰۰ میلیارد دلار رسیده بود، از پیشبینی‌های آن زمان گفت :

حدود ۵۹ درصد از متخصصان پیش بینی کرده بودند که این میزان تا پیش از سال ۲۰۲۱ از مرز ۱ تریلیون دلاری عبور می کند، در این میان ۱۵ درصدشان می گویند که ارزش کل بازار حتی از این حد هم بالاتر رفته و به بیش از ۲ تریلیون دلار خواهد رسید.

تنها ۱۹ درصد از پاسخ ها حاکی از سقوط قیمت در بازار و افت ارزش کل به زیر ۸۰۰ میلیارد دلار بوده است.

ارزهای دیجیتال میلیاردی خواهند شد

حرفه‌ای‌ها روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند

متخصصان همچنان تا حد زیادی انتظار برقراری مقررات جدید را دارند. ۶۲ درصد انتظار دارند فشارهای قانون‌گذاران طی دو سال آینده افزایش یابد. بر خلاف این آمار، نظر ۲۲ درصد از متخصصان این است که کاربرد ارزهای دیجیتال در پرداخت ها و انتقال های مالی رشد قابل توجهی پیدا خواهد کرد. ۴۸ درصد در پیش بینی هایشان میانه رو تر هستند، اما یک رشد قیمتی را نیز طی ۵ سال آینده پیش بینی می کنند. فیل اندرسون می گوید:

فقط  یک چیز در مورد آینده ارزهای دیجیتال حتمی است، آن هم این است: بازار ارزهای دیجیتال میلیاردها دلار سرمایه جذب خواهد کرد. آنقدر این رشد ادامه پیدا می کند تا تمام تیترهای خبری به ارزهای دیجیتال اختصاص داده شود، و بحث بر سر اینکه بالاخره چه پیش خواهد آمد، بالا بگیرد.

اکثر شرکت کنندگان باور دارند که شرکت های بزرگ بیشتر از همه سود خواهند برد. بیش از دو سوم می گویند که سرمایه شرکت های بزرگ تر طی سه سال آینده و در قالب ارزهای دیجیتال، رشد پیدا خواهد کرد. در کل نظر ۶۸ درصد این است که شرکت ها به استفاده از ارزهای دیجیتال از طریق قراردادهای هوشمند و سایر کاربردهای بلاک چین رو خواهند آورد.

منبع: news.bitcoin
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
Hosein
Hosein
6 سال قبل

سلام دوستان
من کاری به مطلب مثبت بالا ندارم
شاید توی دراز مدت اره رشد خوبی داشته باشه
اما چه رشدی ؟ و از کجا؟
متاسفانه یا خوشبختانه (BTC & ETH) رو ک تحلیل میکنم روی تحلیل تکنیکال خیلی خوب جواب داده و با تحلیل من احساس میکنم روند میان مدت بیت کوین خیلی بیاد پایین . نظر من از 3000 هست تا بدترین حالت عدد های 1000 و 400 دارم میبینم . چرا 400؟ چون الان تو کانال نزولیه و قبلا 100% موج نزولی قبلیش رو هدف زده که حدود 7000 بود . حالا اگه بخاد دوباره 100 درصد موج قبلیش رو بزنه عددهای 400 میبینم که احتمال میدم رو عدد 1000 برش گردونن البته اینها در میان مدت هس . چندماه اینده . من خودم مقدار کمی که پول دارم توی برگشتی که انجام میده دلار میکنم و منتظر ی فرصت خوب هسم . مثلا اگه روی 9000 خریده باشم اگه برسه به 1000 و برگرده 9000 تازه رسیدم به پول اصلی خودم . ولی اگه همین 9000 رو با حد ضرر بفروشم و منتظر ی فرصت خوب باشم میتونه جبرانش کنه . اولین چیز توی این بازار ازدست ندادن پوله و شاید مهمترینش هم باشه.
این تحلیل خودم بود که تقریبا ی 200 دلاری خرج برام داشت تا بفهمم چجوری حرکت میکنه این بازار :)
اینو نگفتم که دوستان گلم هول کنن برن بفروشن یا هر چیز دیگه. با خونسردی تصمیم بگیرید . بازار هیچ جا نمیره . و همیشه هست قولتون میدم . با اعصاب خوردی و ناراحتی نشینید پای سیستم که جز ضرر هیچی دربر نداره.
متاسفانه تریدر های مبتدی اینجورین که تا ضرر میکنن اعصابشون خورد میشه و زود میفروشن ولی وقتی تو سود هسن مخصوصا توی این بازار خراب میگن صبر کن بره بالاتر ، بالاتر ک نمیره هیچ مجبور به ضرر فروختن میشن :)
به نظر من که برا خودم میگم اینه که : خیلی به تحلیل و حرفهای بقیه نباشین که مثلا تا سال فلان بیت کوین میشه 100 هزار دلار !!! نه خیلی از این خبر ها نیس . اگه شد که شد شما سودتون رو بردید اگه نشد چی . خیلی گوش ندید و توی تحلیلتون قرارش ندید.
اما اگه ی خبر فوق قوی بیاد میتونه بازار رو کلا برگردونه ولی خب احتمال هست که این خبر روی 3000 و 1000گفته بشه که از اونجا برگرده .
ممنون از همه
موفق و پر سود باشید
منتظر نظر دوستان گلم هسم