تعداد آدرس‌های ثروتمند بیت کوین به شدت در حال افزایش است

تعداد آدرس‌های ثروتمند بیت کوین به شدت در حال افزایش است

قیمت بیت کوین و افزایش آن در سال‌های گذشته سبب ثروتمند شدن عده زیادی شده است. آمارهای جدید نشان می‌دهد که تعداد آدرس‌هایی که بیش از ۱,۰۰۰ بیت کوین در خود نگه می‌دارند با سرعتی مشابه سال‌های قبل از ۲۰۱۴ در حال افزایش است. لازم به ذکر است که این میزان بیت کوین در حال حاضر قیمتی معادل ۸.۳ میلیون دلار دارد.

به گزارش «کوین تلگراف» و بر اساس آمار ارائه شده توسط «ویلی وو» (Willy Woo)، بازار چرخه‌ای مشابه سال‌های ابتداییش را طی می‌کند. طبق این گزارش که ۱۱ اکتبر (۱۹ مهر) منتشر شد، موجودی آدرس‌های بیت کوین با سرعتی مشابه همان دوران در حال افزایش است.

روند افزایش آدرس‌های ثروتمند بیت کوین مانند سال‌‌های ابتدایی‌اش است

ویلی وو که از متخصصین آمار در حوزه بیت کوین است، ضمن اشاره به داده‌هایی از «گلاس نود» (Glassnode)، در این خصوص می‌نویسد:

نرخ رشد آدرس‌هایی که ۱,۰۰۰ بیت کوین در خود دارند، با رشد این آدرس‌ها در اوایل عمر شبکه بیت کوین یکسان است.

به عقیده وو، با توجه به قیمت فعلی بیت کوین، عطش برای خرید چنین حجم از این ارز دیجیتال نشان می‌دهد که افراد ثروتمندتری در حال ورود به این حوزه هستند.

وو در پایان صحبت‌های خود ضمن اشاره به این مسئله که مشوق فعلی ورود این قبیل افراد ثروتمند به بازار، سود اقتصادی است و پیش‌تر آدرس‌های ۱,۰۰۰ تایی بیت کوین تنها از روی کنجکاوی نسبت به فناوری پشت آن ایجاد می‌شدند، می‌افزاید:

به نظر من، در دوران رنسانس بیت کوین هستیم. آن دسته از افرادی که در روزهای اول به سمت بیت کوین جذب شدند، طرفداران دو آتشه فناوری بودند که هدف‌شان چرخاندن چرخ بیت کوین بود. اما حالا، شاهد رخنه سرمایه‌گذاران با ثروت‌های هنگفت به شبکه هستیم.

طبق داده‌های منتشر شده، حساب‌های ۱,۰۰۰ تایی بیت کوین با آغاز سال ۲۰۱۹ و پس از یک دوره رشد به اوج خود رسید. روندی که از اواخر سال ۲۰۱۳ و درست پیش از رسوایی صرافی Mt. Gox آغاز شده بود.

کوین تلگراف ماه گذشته گزارش کرده بود که تعداد آدرس‌های بیت کوین که سرمایه‌ای بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار در خود جای داده‌اند، به بالاترین میزان خود رسیده است.

در زمان نگارش این خبر و بر اساس جدول «حساب‌های ثروتمند بیت کوین» که توسط«بیت اینفوچارتز» (BitInfoCharts) منتشر شده، ۳,۰۷۰ آدرس با موجودی بیش از ۱,۰۰۰ بیت کوین وجود دارد. نکته جالب اینجاست که این ۳,۰۷۰ آدرس ۴۱.۸۶ درصد از تمام بیت کوین‌های دنیا را شامل می‌شود. چهار آدرس اول در جدول حساب‌های ثروتمند بیت کوین به صرافی‌های ارز دیجیتال مانند بایننس تعلق دارند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

6 دیدگاه
مسعود کرمیان
مسعود کرمیان
4 سال قبل

ممنون بابت پاسختون

یه سوال دیگم اینه که آیا میشه با کارشناسان این سایت که خودتون هم هستیدکانال ارتباطی برقرار کرد؟

نیما ملک پور
نیما ملک پور
4 سال قبل

در صورتی که سوالی دارین، اونو در بخش دیدگاه‌ها و یا استک مطرح کنین :)

مسعود کرمیان
مسعود کرمیان
4 سال قبل

خسته نباشید

کجا میشه این ادرس ها با موجودیشون رو دید؟

نیما ملک پور
نیما ملک پور
4 سال قبل

سلام
در سایت بیت‌اینفوچارتس قابل مشاهده است

جواد
جواد
4 سال قبل

3070 تا آدرس با موجودی هر کدوم بیش از 1000 بیت کوین در مجموع بیش از 3 میلیون بیت کوین میشه
چطور حساب کردین که شد 0.01 درصد ؟؟؟

نیما ملک پور
نیما ملک پور
4 سال قبل
پاسخ  جواد

ممنون از توجهتون، در منبع خبر اشتباه ذکر شده بود که تصحیح شد