برایان کلی: بازار ارزهای دیجیتال بسیار جدی است

برایان کلی: بازار ارزهای دیجیتال بسیار جدی است

بیت کوین یک‌بار دیگر خبرساز می‌شود.

بررسی تحولات ارزهای دیجیتال در یکماه اخیر نشان می دهد که با وجود نوسان در ارزهای دیجیتال قیمت ها در مسیر افزایش قرار دارند. با این حال یک سوال مطرح است:

آیا بیت کوین یکبار دیگر در مسیر رشد قرار می گیرد؟

بیت کوین در حال تقویت است و دیگر نمی تواند در مبادلات جهانی نادیده گرفته شود. این را برایان کلی موسس و مدیرعامل یک شرکت سرمایه گذاری که بر روی ارزهای دیجیتال تمرکز دارد می گوید.

او می گوید:

«این بازار بسیار جدی است؛ وقتی می خواهید از رویدادهای سالهای اخیر بگویید بدون شک نمی توانید از تحولات بیت کوین چشم پوشی کنید. این بازار با توجه به حجم کل بالایی که دارد بارها در سخنرانی ها مورد توجه قرار گرفته است، هر چند که اخیرا با یک کاهش رشد مواجه بود. فعالان بازار نیمی از یک تریلیون دلار در اختیار دارند.»

برایان کلی: بازار ارزهای دیجیتال بسیار جدی است

بیت کوین بعداز ظهر روز جمعه در حالی به ۹۷۰۰ دلار رسید که در دسامبر سال گذشته به ۱۹۷۰۰ دلار رسیده بود؛ کاهش قیمت بیت کوین سبب شد تا در اوایل امسال ۶ هزار دلار زیان به دارندگان این پول دیجیتالی وارد شود.

آنطور که کلی می گوید موسسه مالی گلدمن ساکس یک حرکت بزرگ را در پولهای دیجیتالی آغاز کرده که نشان می دهد مدیران موسسات مالی به دنبال استفاده بیشتر از ظرفیت ارزهای دیجیتال هستند.

البته روشن است که وضع قوانین، ارزش سکه های دیجیتالی را بالاتر می برد. کلی در این رابطه می گوید:

« یک نکته درباره بیت کوین جالب است: این ارز به وضوح پذیرفته شده و بیشتر افراد دیگر درباره موجودیت آن به عنوان پول صحبت می کنند و نه سهام.»

ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه