بلاک چین انقلابی‌ترین فناوری از زمان پیدایش اینترنت !

بلاک چین انقلابی‌ترین فناوری از زمان پیدایش اینترنت !

طبق تحقیقات صورت گرفته توسط شورای کسب و کار بلاک چین جهانی (GBBC) که در ۲۴ ژانویه (۴ بهمن) در اختیار کوین تلگراف قرار گرفت، ۴۰ درصد از سرمایه‌گذاران نهادی معتقدند احتمالا پس از ظهور اینترنت، بلاک چین مهم‌ترین نوآوری به شمار می‌آید.

نظرات مربوط به ۷۱ تن از سرمایه‌گذاران در خصوص بلاک چین که در آزمون GBBC در ماه جاری و ماه گذشته برگزار شد، در انجمن اقتصاد جهانی واقع در شهر داووس در سوئیس رونمایی شد.

یافته‌های GBBC حاکی از آن هستند که ۴۰ درصد از سرمایه‌گذاران نهادی که به این پرسش‌نامه پاسخ داده بودند، معتقدند بلاک چین می‌تواند از زمان ظهور اینترنت انقلابی‌ترین فناوری باشد.

علاوه بر این، تنها کمتر از یک سوم از سرمایه‌گذارانی که با آنها مصاحبه شده، معتقد بودند، کسب‌وکارها طی پنج سال آینده به یک سرپرست بلاک چین برای هیئت مدیره‌ی خود نیاز پیدا خواهند کرد. به اعتقاد ۳۸ درصد از سرمایه‌گذاران، کسب و کارها می‌بایست رویکرد خود نسبت به این فناوری را در طی پنج سال آینده به سرمایه‌گذاران نشان دهند.

بلاک چین انقلابی‌ترین فناوری از زمان پیدایش اینترنت !

سندرا رو (Sandra Ro)، مدیرعامل GBBC در انجمن اقتصاد جهانی منتشر شده در بیانیه‌ی مطبوعاتی، چنین نقل کرد:

  تردیدی نیست که بلاک چین پتانسیل بالقوه‌ای برای تاثیر در  بیشتر بخش‌ها در صنعت و حوزه‌های کلیدی زندگی روزمره انسان‌ها دارد. سازمان‌های برنده در آینده، آنهایی خواهند بود که استراتژی روشن و جامعی برای بلاک چین داشته و متعهد به پیاده‌سازی و استفاده از آن برای تغییر سازمان‌هایشان باشند.

نظرسنجی مشابهی که در اوایل این هفته انجام شد نشان داد که سرمایه‌گذاران نهادی تصور می‌کنند، ۶۳ درصد از مدیران ارشد کسب و کارها درک محدودی از این فناوری دارند.

در طول سال ۲۰۱۸ به دلیل رشد آوازه بلاک چین، این فناوری، تحلیل‌ها و بازخوردهای رسانه‌ای مختلفی را به خود اختصاص داده است. علیرغم جدی گرفته شدن آن توسط کسب‌ و کارها، برخی هشدار دادند که در برخی بخش‌ها راجع به این فناوری اغراق شده است.

منبع: cointelegraph 
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
سام
سام
5 سال قبل

با وجود این همه خبر های خوب اگه یه ذره هم قیمت میرفت بالا , ما رنگ کندل سبز رو هم میدیم دیگه عالی میشود