شاید بیت کوین امسال بازنده میدان باشد !

شاید بیت کوین امسال بازنده میدان باشد !

تا به اینجا سال ۲۰۱۸ با بیت کوین مهربان نبوده است. بعد از قانون‌گذاری‌ها و ارائه آئین‌نامه های مختلف در کره جنوبی، دو خبر مختلف باعث شد تا بقای حباب بیت کوین در بلندمدت، حول محور تردید بچرخد. بگذارید یک راست به سر اصل مطلب برویم.

استرایپ در سال ۲۰۱۸ از بیت کوین دست خواهد کشید

یکی از اصلی‌ترین روش‌های پرداخت در جهان را شرکت «استرایپ» برعهده دارد که حالا اعلام کرده که دیگر از بیت کوین و احتمالاً استلار، لایت کوین و بیت کوین کش، پشتیبانی نخواهد کرد.

طبق اعلام استرایپ، کاربران آن میل چندانی از استفاده از بیت کوین به‌عنوان یک روش پرداخت ندارند و از تاریخ ۲۳ آوریل سال جاری میلادی، دیگر بیت کوین را پشتیبانی نخواهد کرد.

بدین ترتیب ایده تبدیل‌شدن بیت کوین به طلای اینترنتی کمی دور از انتظار به نظر می‌رسد.

شاید بیت کوین امسال بازنده میدان باشد !

شرکت weiss نمره +C را به بیت کوین داد

شاید بیت کوین امسال بازنده میدان باشد !

چندی پیش و با اعلام نمره شرکت بزرگ «ویس» در مورد بیت کوین، اعتمادها به بیت کوین بار دیگر سیر نزولی در پیش گرفت. ویس از سال ۱۹۷۱ اقدام به نمره دهی به تمام بخش‌های مربوط به مسائل اقتصادی می‌کرده؛ این شرکت با اعلام نمرات مختلف نسبت به ارزهای دیجیتالی مهم، بیت کوین را ارزی با نمره سی پلاس معرفی نموده است. در این نتایج اتریوم، EOS، کاردانو و NEO همه در جایگاهی بالاتر از بیت کوین استفاده‌اند. 

بیت کوین در چند ماه اخیر با کاهش شدید پنجاه درصدی به قیمت یازده هزار دلار سیده است. این در حالی است که بازار ارزهای دیجیتالی نسبتاً به بیت کوین وابسته است؛ درعین‌حال کوین بیس در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که صرافی‌های ارزهای دیجیتالی تازه در اول راه خود هستند. «رابین‌هود» از اپلیکیشن های سرمایه‌گذاری آنلاین، در نظر دارد تا معاملات بیت کوین را بدون کارمزد به مشتریان خود ارائه کند.

درحالی‌که بسیاری انتظار قیمت پنجاه‌هزار دلاری بیت کوین را در سال ۲۰۱۸ دارند. گروهی بر این عقیده هستند که بیت کوین در سال ۲۰۱۸ بازنده ارزهای دیجیتال خواهد بود. نظر شما در این مورد چیست؟

 

منبع: medium
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

5 دیدگاه
صدرا
صدرا
6 سال قبل

اینده رو د مورد کریپ تو کارنسی نمیشه پیش بینی کرد...ولی دولت ها چه بخواهند چه نخواهند ...اینده از ان ارز یجیتال خواهد بود..و جایگزین پول سنتی خواهد شد!

ممد
ممد
6 سال قبل
پاسخ  صدرا

سیستم های مالی باید در اختیار دولت باشند نه شرکت های خصوصی ، همین الان هم ارز ما (مثلا ریال) مجازی هست وقتی اینترنتی خرید میکنی ، پول جایجا میکنی ، کرایه مترو و اتوبوس میدی و ... فقط کافیه به مرور همه جا مجهز به کارتخوان بشه دیگه ارز خودمون فرقی با ارز دیجیتال نداره. اینکه فکر کنی مثلا واحد ارز یک کشور میشه بیتکوین واقعا دور از ذهن هست... بیتکوین حقه ای بیش نیست مثل گلد کوئست که به زودی تعطیل میشه.

reza
reza
5 سال قبل
پاسخ  ممد

در زمینه ای که تخصص ندارین ؛ دهان به کلام باز نکنین .

مهدی
مهدی
6 سال قبل

از نظر نموداری، رسیدن به 50 هزار در سال 2018 دور از ذهن نیست.
https://www.tradingview.com/chart/7rCjEd8R

reza
reza
4 سال قبل
پاسخ  مهدی

سال ۲۰۲۰ دارم برات مینویسم بیت رو ۹۱۰۰ داره درجا میزنه