بیشتر سرمایه گذاران بیت کوین انتظار سود بیشتری در سال ۲۰۱۸ را دارند

بیشتر سرمایه گذاران بیت کوین انتظار سود بیشتری در سال ۲۰۱۸ را دارند

در جدیدترین نظرسنجی انجام گرفته در آمریکا، سرمایه گذاران انتظار سود و برگشت پول بیشتری را در سال آینده میلادی دارند. این افراد معتقدند که این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ به مراتب عملکرد بهتری خواهد داشت و سود بیشتری را برای سرمایه گذاران به همراه خواهد آورد. در ادامه با ارز دیجیتال همراه باشید.

این نظر سنجی که توسط  LendEDU صورت گرفته، شامل چندین سؤال در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتالی است و بین ۹ تا ۱۳ نوامبر ۲۰۱۷ از میان ۵۶۵ نفر از شهروندان آمریکایی صورت پذیرفته است، نشان می‌دهد چیزی در حدود ۷۷ درصد آنها انتظار صعود هر چه بیشتر قیمت بیت کوین را در سال ۲۰۱۸ میلادی دارند.

به نقل از گزارشات «کوین دسک»، بیت کوین سال ۲۰۱۷ را با قیمتی نزدیک به ۱۰۰۰ دلار آغاز کرد و در ۱۴ دسامبر با جهشی باورنکردنی قیمتی بالاتر از ۱۷ هزار دلار را تجربه کرد.

شاید از نتیجه این نظرسنجی بتوان استنباط کرد که نزدیک ۷۵ درصد از سرمایه گذاران تمایل داشته باشند که سرمایه گذاری خود را در بیت کوین افزایش دهند و طبق گفته‌های LendEDU تنها ۱۰ درصد از شرکت کنندگان تمایلی به افزایش سرمایه خود ندارند. ۵۱ درصد آنها اعلام کردند که حداقل یک خرید فیزیکی را با ارزهای دیجیتالی خود خواهند داشت و سی درصد از این افراد نیز اطمینانی از انجام چنین کاری ندارند. 

LendEDU همچنین اعلام کرده که ممکن است قانون گذاری‌ها در مورد بیت کوین باعث ثبات قیمت آن شود و این در حالی است که این کار در تضاد با خواسته عده از طرفداران بیت کوین است. در این نظر سنجی ۵۰ درصد افراد مخالفت قانون گذاری‌های بیشتر در مورد بیت کوین شدند و ۳۰ درصد نیز از این قانون گذاری‌ها ابراز رضایت کردند و خواهان افزایش آنها بودند.

در قسمتی از توضیحات LendEDU آمده است:

طبق یافته‌های ما سهم زیادی از شرکت کنندگان مخالف برقراری قوانین بیشتر در مورد بیت کوین بودند؛ این در حالی است که در نتیجه گیری‌ای جالب، ۲۰ درصد از افراد شرکت کننده در مورد افزایش این قانون گذاری‌ها مطمئن نبودند.

نتایج این نظرسنجی در مقایسه با نظرسنجی‌های مشابه در ماه قبل تفاوت چندان ندارد. در ماه نوامبر این شرکت اعلام کرد که چیزی در حدود یک سوم شرکت کنندگان در یک نظرسنجی بخشی از بیت کوین‌های خود را فروخته‌اند، در حالی که بسیاری از آنها هنوز دست به انجام چنین کاری نزده‌اند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
Ehsan
Ehsan
6 سال قبل

همیشه در بازارهای مالی وقتی که تعدادی زیادی از معامله گر ها روند یه ارز را صعودی یا نزولی شدید می دانند باید دنبال نقطه ی برگشت باشیم این قانون بازار است و متاسفانه من فکر می کنم 2018 سال خوبی برای بیت کوین نخواهد بود