۳۲ میلیون دلار از توکن بایننس سوزانده شد

۳۲ میلیون دلار از توکن بایننس سوزانده شد

چانگپنگ ژائو بنیان‌گذار و مدیرعامل صرافی بایننس خلاصه‌ی گزارش فصل چهارم توکن صرافی بایننس را منتشر کرد؛ که در آن دیدگاه شخصی خود را در مورد پیشرفت اخیر سه ماهه‌ اخیر این پلتفرم را بیان می‌کند.

۳۲ میلیون دلار از توکن بایننس سوزانده می‌شود

در روز یکشنبه مدیر عامل بایننس اعلام کرد که تیم بایننس برای سوزاندن این مقدار از توکن که هر ۳ ماه انجام می‌شود آماده شده است.

32 میلیون دلار از توکن بایننس سوزانده شد

صفحه‌ی توئیتر مدیر عامل بایننس

تیم بایننس در حال شمارش نهایی این تعداد است؛ و سوزاندنِ ۳ ماهه‌ی چهارم در روزهای آتی انجام و تا چند روز دیگر تمام می‌شود؛ ممنون از صبوری و حمایت شما.

طبق وایت‌ پیپر پروژه‌ی بایننس‌ کوین، هر ۳ ماه باید ۵۰ درصد از سود خود را که حاصل از این توکن است را بسوزاند؛ این فرآیند تا آنجایی ادامه دارد که ۵۰ درصد از کل توکن‌های بایننس سوزانده شود که حدود ۱۰۰ میلیون تعداد آن برآورد می‌شود.

اما با توجه به آخرین بیانیه‌ای که از طریق سایت بایننس اعلام شد جزئیات بیشتری را در مورد چهارمین توکن سازی بایننس می‌دانیم. طبق این بیانیه بایننس ۲.۵۲۸ میلیون از توکن صرافی خود را که ارزش فعلی آن در زمان نگارش مقاله حدود ۳۲ میلیون دلار است را از چرخه خارج می‌کند.

این ارقام از تعدادی که در ماهه گذشته سوزانده شد بیشتر است با توجه به این که تعداد ۲.۲۲ میلیون از این توکن در سه ماهه‌ی گذشته سوزانده شد؛ و این به معنای افزایش درآمدزایی این صرافی می‌باشد.

چانگپنگ ژائو در مورد افزایش این مقدار نسبت به سه ماه نخست ۲۰۱۸ نوشت:

این مقدار از سوزاندن توکن بیشترین مقداری است که تا حالا سوخته‌ شده است. این نتیجه‌ی حمایت قوی جامعه‌ی بایننس می‌باشد؛ شما و سخت کوشی‌های تیم بایننس که فرشته‌های ما هستند. ممنون از شما.

چرا یک توکن سوزانده می‌شود؟

32 میلیون دلار از توکن بایننس سوزانده شد

خیلی از صرافی‌ها مانند KuCoin و Coss.io از سود توکن خود برای افزایش سهام خود استفاده می‌کنند ولی مدیر عامل بایننس که دوست دارد به عنوان عضوی از جامعه‌ی ارزدیجتال خوانده شود در این باره گفت:

من وقتی فهمیدم تعداد کثیری از مردم مفهوم «سوزاندن» را نمی‌دانند دچار شوک شدم؛ به طور ساده اگر یک نفر ده درصد از یک ارز دیجیتال را نابود کند (بسوزاند)؛ دقیقاً اثر مالیِ ۱۰ درصد در ۹۰ درصد نگهداری شده تاثیر خواهد گذاشت. (معمولاً تقسیم سود نامیده می‌شود).

همچنین وی اضافه کرد سوزاندن یک توکن تعداد تراکنش را کم می‌کند و کارمزد تراکنش را هم کم می‌کند و شانس تراکنش‌هایی را که شبکه را مسدود می‌کند را تقریباً به صفر می‌رساند. همچنین اظهار داشت که تقسیم شدن سود سهام، نیاز به کار بیشتری دارد موضوع مقررات در «برخی از حوزه‌های قضایی»، همچنین نگرانی‌های قانونی و مالیانی وجود دارد.

بایننس سه ماهه دوم سال عملکرد موفقی را داشته است

32 میلیون دلار از توکن بایننس سوزانده شد

در طول سه ماه گذشته، صرافی بایننس پیشرفت‌های جدی‌ای را برای بهبود پلتفرم خود، از جمله ایجاد و توسعه‌‎ی برنامه‌ها و سیستم‌های جدید انجام داده است که منجر به بهبود چشم انداز این صرافی می‌شود.

از جمله این برنامه‌ها می‌توان به بنیاد خیریه‌ بایننس، اطلاعات بایننس (بانک اطلاعات صنعت ارز دیجیتال)، تحقیقات بایننس، آکادمی بایننس، صرافی فیات بایننس و صرافی غیرمتمرکز اشاره نمود.

به هر حال با توجه به همه‌ی این پیشرفت‌ها این شرکت از بهبود صرافی اصلی خود دست برداشته است. آخرین بروزرسانی آن مربوط به ۹۰ روز پیش بوده است.

چانگپنگ ژائو مدیر صرافی اظهار داشت که بروزرسانی‌های پیش رو امید بالایی برای این صرافی و صنعت ارزدیجیتال به ارمغان می‌آورد؛ در اینباره نوشت:

در سه ماهه آتی بسیار اتفاق‌های هیجان انگیز برای وقوع وجود دارد همین من را وسوسه می‌کند قبل از معرفی اصلی پیش معرفی‌هایی داشته باشم ولی من باید قبل از اینکه کار انجام شود از این کار خودداری کنم. مانند همیشه از حمایت ثابت شما تشکر می‌کنم؛ با یکدیگر پیش به سوی ساخت اقتصادِ آزادِ بزرگتر.

منبع:ethereumworldnews
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه