تبلیغات بیت کوین در ایستگاه‌های اتوبوس لندن توسط بایننس؛ بازار اروپا در تیررس ارزهای دیجیتال

تبلیغات بیت کوین در ایستگاه‌های اتوبوس لندن توسط بایننس؛ بازار اروپا در تیررس ارزهای دیجیتال

«پول در حال تکامل است»؛ این شعار تبلیغاتی جدید بایننس در لندن است. گفتنی است روی تابلوهای تبلیغاتی بایننس، چهار نسل از سکه‌های مختلف نقش بسته است که در گذاری تدریجی به بیت کوین می‌رسند.

به گزارش کوین تلگراف، بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، تابلوهای جدیدی را با مضمون تبلیغ بیت کوین در معرض دید شهروندان و مسافران لندنی قرار داده است.

بنابر توییت منتشرشده در روز ۲۸ اوت (۷ شهریور) از سوی شعبه بریتانیای بایننس، این صرافی پرآوازه اقدام به نصب تابلوهای تبلیغاتی در ۱۷ ایستگاه اتوبوس در لندن کرده است. تصویر به‌نمایش‌درآمده در این تابلو، دو نسل پیشین از سکه‌های رایج انگلستان و سکه دوپوندی کنونی این کشور را نشان می‌دهد که در گذاری تدریجی به بیت کوین می‌رسند. در این تابلوها این عبارت به چشم می‌خورد:

پول در حال تکامل است. وقتش رسیده که پذیرای این تغییرات شوی!

پیش‌تر در ماه ژوئن (خرداد)، بایننس از برنامه‌های توسعه‌ای خود برای بریتانیا خبر داده و اعلام کرده بود که درصدد راه‌اندازی یک پلتفرم معاملاتی قانونی در پاییز پیش رو در این کشور است. آن‌طور که پیداست، این صرافی موفق به اخذ موافقت از سوی مرجع راهبرد امور مالی انگلستان، عالی‌ترین نهاد ناظر مالی بریتانیا شده و قرار است امکان دادوستد ۶۵ دارایی دیجیتال را برای شهروندان این کشور فراهم کند.

اما بازوی بریتانیایی بایننس منتظر راه‌اندازی این پلتفرم نمانده و از هم‌اکنون تبلیغات خود را آغاز کرده است. گفتنی است پیش‌تر این صرافی ارزهای دیجیتال از پیوستن خود به انجمن خودانتظام کریپتویوکی‌ (CryptoUK) به‌عنوان یک عضو اجرایی خبر داده بود.

به‌تازگی لندن به کانون شرکت‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال بدل شده است که به‌دنبال سرمایه‌گذار می‌گردند. گفتنی است توکن بحث‌برانگیز هگز (HEX) متعلق به ریچارد هرت (Richard Heart)، در روزنامه‌ها و تابلوهای تبلیغاتی اتوبوس‌های لندن و حتی بازی‌های لیگ برتر فوتبال جزیره نیز خودنمایی می‌کند. شرکت گلکسی دیجیتال نیز در این میان، بیکار ننشسته و یک آگهی تمام‌صفحه را در روزنامه سرشناس فایننشال تایمز به خود اختصاص داده است. گفتنی است در این آگهی، بیت کوین به شکل برجسته‌ای به نمایش گذاشته شده است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
سجاد
سجاد
3 سال قبل

عالی