مهیا شدن شرایط تکنیکال و فاندامنتال توکن بت (BAT) برای روند صعودی

مهیا شدن شرایط تکنیکال و فاندامنتال توکن بت (BAT) برای روند صعودی

برای بررسی تکنیکالی توکن بت (BAT) ابتدا به تایم فریم هفتگی می‌رویم و به بررسی خطوط حمایت و مقاومت می‌پردازیم:

مهیا شدن شرایط تکنیکال و فاندامنتال توکن بت (BAT) برای روند صعودی

نمودار قیمت توکن بت در تایم فریم هفتگی

در نمودار، حرکت قیمت پس از برخورد به خط حمایت بسیار مهم ۰.۰۰۰۰۲۱۰۰ بیت کوین (محدوده سبزرنگ) که معادل ۲۱۰۰ ساتوشی می‌باشد را مشاهده کنید. واکنش قیمت در هر دو دفعه‌ی گذشته که قیمت به این خط برخورد کرده است صعودی بوده است که این امر نشان دهنده‌ی قدرت بسیار بالای این سطح حمایتی است.

با توجه به ماهیت سنگین مکدی و اینکه اندیکاتوری پیرو است، برای استفاده بهتر از آن در تایم فریم هفتگی اعداد آن را به صورتی که در گوشه‌ی سمت چپ دیده می‌شود تغییر داده‌ایم تا نسبت به حرکات قیمت حساس تر شود. با این تفاسیر اگر دو کف اخیر قیمت و دو کف مکدی متناظر آنها را مقایسه کنیم می‌بینیم که اندیکاتور شکل واگرایی مخفی مثبت به خود گرفته است که نشان از استمرار روند مثبت دارد.

مهیا شدن شرایط تکنیکال و فاندامنتال توکن بت (BAT) برای روند صعودی

مقایسه‌ی درصد رشد قیمت بت پس از هربار برخورد به حمایت اصلی

در دو برخورد قبلی به این حمایت مهم، قیمت تقریبا ۲۰۰ درصد رشد قیمتی را طی ۷ الی ۸ هفته تجربه کرده است که این امر می‌تواند دلیل دیگری برای احتمال رشد بت در هفته‌های آینده باشد.

جدای از فاکتورهای تکنیکال، عامل فانتدامنتالی مثبت دیگری هم وجود دارد که توییت اخیر تیم بیسیک اتنشن توکن در تاریخ ۲۶ جولای است. تیم این پروژه اعلام کرد که امکان برداشت و خرج کردن توکن‌های BAT که این پلتفرم به کاربران در ازای مشاهده تبلیغات اهدا می‌کرد را فراهم می‌کند.

در خبری که روز ۲۶ جولای در توییتر رسمی پروژه BAT منتشر شد، تیم این پروژه اعلام کرد که در نسخه جدید این مرورگر که در این هفته عرضه خواهد شد، کاربران قادر خواهند بود توکن‌های BAT خود را به صرافی ها یا کیف پول‌هایی که از این توکن پشتیبانی می‌کنند انتقال داده و در صورت تمایل آن‌ها را مبادله کنند.

در صورتی که این امکان در نسخه جدید با موفقیت عرضه شود، می‌توان گفت این پروژه توانسته به هدف و نقشه راهی که از ابتدا برای خود ترسیم کرده بود، دست یابد.

نتیجه‌گیری

قیمت توکن بت به خط حمایتی قوی برخورد کرده است که در دو برخورد قبلی به این حمایت مهم، قیمت تقریبا ۲۰۰ درصد رشد قیمتی را طی ۷ الی ۸ هفته تجربه کرده است.

با توجه به عوامل تکنیکال و فاندامنتال رشد قیمتی را برای بت می‌توان متصور شد که اهداف و مقاومت های اصلی بعدی قیمت، ۳۱۰۰ الی ۳۴۰۰ ساتوشی، ۴۳۰۰ الی ۴۶۰۰ ساتوشی و در نهایت در میان مدت ۵۰۰۰ ساتوشی می‌تواند باشد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

6 دیدگاه
فرهاد
فرهاد
4 سال قبل

با تشکر از تحلیل خوبتون‌
میخواستم بپرسم چه تارگتی رو برای فروش پیشنهاد میکنید؟ و اینکه ریسک خرید رو چطور ارزیابی میکنید
با سپاس فراوان

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
4 سال قبل
پاسخ  فرهاد

فرهاد جان تارگت ها رو در خود تحلیل به تریتیب مشخص کردیم به این صورت که پس از رد کرد محدوده اول محدوده‌ی بالاتر موردنظر است و حد ضرر را روی حمایت اصلی می‌توان در نظر گرفت. از قیمت فعلی هم تا تارگت 3100 ساتوشی و سپس 4300 ساتوشی ریسک به پاداشی معادل 1:2 و 1:5 داریم که با توجه به هردو عامل رشد تکنیکالی و فاندامنتالی مناسب به نظر میرسد.

فرهاد
فرهاد
4 سال قبل

با سلام
به نظرتون با توجه به سقوط اخیر قیمت بت و نزدیک شدن به سطح حمایت ۲۱۰۰ ساتوشی همچنان امکان صعود وجود داره؟ با سپاس

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
4 سال قبل
پاسخ  فرهاد

بله فرهاد جان این سطح هنوز هم حمایت بسیار مهمی هست و شکسته نشده و در تایم فریم پایینتر شاهد توالی واگرایی های مثبت هستیم.

ممد
ممد
4 سال قبل

حدود 200 بات از روی مرورگر بیر دارم . یعنی امکان انتقالش هست؟

امیرمحمد غلامی
امیرمحمد غلامی
4 سال قبل
پاسخ  ممد

این خبر گویا فعلا در مرحله ‌ی آزمایشی است که این هفته شروع به کار می کند و در صورت استقبال از آن وارد مراحل بعدی و جدی تر می‌شود...اخبار مربوطه بعدی رو می تونید از مراجع خبری تیم بت یا اخبار منتشر شده در ارز دیجیتال دنبال کنید.