مدیرعامل و بنیان‌گذاران صرافی بیتمکس کناره‌گیری کردند

مدیرعامل و بنیان‌گذاران صرافی بیتمکس کناره‌گیری کردند

پس از اینکه نهادهای قانون‌گذار آمریکا صرافی بیتمکس، یکی از بزرگترین صرافی‌های بیت کوین جهان را به فعالیت‌های مجرمانه متهم کردند، بنیان‌گذاران این صرافی کناره‌گیری خواهند کرد.

به گزارش کوین دسک، بیتمکس در وبلاگ خود اعلام کرد بر اساس تصمیم هئیت‌مدیره هلدینگ 100x، شرکت گرداننده صرافی بیتمکس، بنیان‌گذاران پلتفرم بیتمکس یعنی آرتور هیس (Arthur Hayes) و ساموئل رید (Samuel Reed) از تمام مسئولیت‌های مدیریتی و اجرایی که در سمت‌های مدیرعاملی و معاونت وجود داشت، کناره‌گیری کرده‌اند.

بر این اساس ویون خو (Vivien Khoo)، یکی از مدیران ارشد گروه 100x، مدیرعامل موقت بیتمکس خواهد شد و بن رادکلیف (Ben Radclyffe)، مدیر تجاری این شرکت، با حفظ سمت وظیفه مدیریت روابط با مشتریان و نظارت بر محصولات مالی را برعهده خواهد گرفت.

آرتور هیس و ساموئل رید، در کنار بن دلو (Ben Delo)، بنیان‌گذار دیگر بیتمکس، دیگر هیچ مسئولیت اجرایی در گروه ۱۰۰x نخواهند داشت. همچنین گرگ وایر (Greg Dwyer)، مدیر توسعه کسب‌وکار بیتمکس به «مرخصی طولانی‌مدت» خواهد رفت.

در اطلاعیه بیتمکس نوشته شده است:

این تغییرات در رهبری اجرایی ما به این معنی است که می‌توانیم ضمن حفظ بالاترین استانداردهای مدیریتی، بر کسب‌وکار اصلی خود یعنی ارائه فرصت‌های معاملاتی برتر به تمام مشتریان در پلتفرم بیتمکس تمرکز کنیم.

در روز ۱ اکتبر (۱۰ مهر) کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) و چند نهاد نظارت بر اجرای قوانین دولت آمریکا بیتمکس را به تسهیل معاملات خارج از چارچوب و دیگر فعالیت‌های مجرمانه متهم کردند.

نهاد CFTC در بیانیه خود با نام‌بردن از آرتور هیس، بن دلو و ساموئل رید اعلام کرد بیتمکس به مشتریان آمریکایی خدمات معاملاتی مشتقه غیرقانونی ارائه کرده است. پس از این اخبار، کاربران بیتمکس هزاران واحد بیت کوین را از این صرافی خارج کردند.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

7 دیدگاه
بهرام
بهرام
3 سال قبل

خب دیگه دیدن از این به بعد زیر ذره بین قرار گرفتند و دیگه نمیتونن راحت پول مفت و دزدی مثل قبل به جیب بزنند دیگه ولش کردن

علی شادیان
علی شادیان
3 سال قبل

شادی

علی
علی
3 سال قبل

با این خبر بیت تقریبا 2.5 درصد رشد کرد

شاهین
شاهین
3 سال قبل
پاسخ  علی

روزانرو میگی حتماD1 :))))) آفرین به تو چقدر بلدی آخه

محمد صدرایی
محمد صدرایی
3 سال قبل
پاسخ  علی

خبر اصلی خرید 50میلیون دلار بیت کوین توسط جک دورسی مدیر توییتر بود

ممد
ممد
3 سال قبل

امریکا یه انگل یه کشور تمام کثافت ک میخواد خودشو تو همه چی نشون بده تو همه چی قدرت مند باشه کور خوندی

Tahamed
Tahamed
3 سال قبل
پاسخ  ممد

مثل این که شبکه خبرو زیاد میبینیا. ?