یکی از تحلیل‌گران مطرح معتقد است ریپل پتانسیل ۱۰۰ درصد رشد را دارد

یکی از تحلیل‌گران مطرح معتقد است ریپل پتانسیل ۱۰۰ درصد رشد را دارد

همزمان با تداوم روند صعودی قیمت بیت کوین، یکی از تحلیل‌گران بازار معتقد است که احتمال جهش ۱۰۰ درصدی قیمت ریپل وجود دارد. او از ورود نهنگ‌ها به فاز انباشت به‌عنوان دلیل ادعای خود یاد کرده است.

به گزارش نیوزبی‌تی‌سی، علیرغم روند صعودی بیت کوین، آلت کوین‌های شاخص بازار نظیر ریپل و اتریوم، روندی نزولی در پیش گرفته‌اند. به‌عقیده بسیاری، معطوف‌شدن توجه سرمایه‌گذاران به‌سمت بیت کوین و جهش آن در روزها و هفته‌های اخیر سبب شده است تا آلت کوین‌ها از بازار جا بمانند.

با این حال، یکی از معامله‌گران معتقد است که احتمال افزایش قیمت ریپل در آینده‌ای نزدیک وجود دارد. این در حالی است که قیمت ریپل در حال حاضر، در کمترین سطح چند سال اخیر خود قرار دارد.

به‌گفته وی، ورود این ارز دیجیتال به فاز تثبیت قیمت، ممکن است باعث انباشت بیشتر آن شود؛ او در ادامه افزود که همین انباشت می‌تواند به یک جهش سهمی در ارتباط با قیمت ریپل منجر شود. داده‌های درون زنجیره‌ای نیز این ادعای وی را تأیید می‌کند.

بر اساس داده‌های یک پلتفرم تحلیلی، تعداد نهنگ‌های ریپل رو به افزایش است و این مسئله نشان می‌دهد که برخی از خریداران بزرگ در حال ورود به بازار ریپل هستند.

با وجود این روند، هنوز تغییرات اساسی در قدرت زیربنایی این ارز دیجیتال صورت نگرفته است و این نشان می‌دهد که هرگونه جهش فوری قیمت زودگذر خواهد بود و احتمالا با افت جدی مواجه خواهد شد. تا زمانی که ریپل بتواند کاربردی بیشتر برای توکن‌های خود پیدا کند، احتمال افزایش فشار فروش با هر جهش قیمت، وجود خواهد داشت.

در حال حاضر، قیمت ریپل در لبه‌های پایینی کانال و در محدوده ۰.۲۴ دلار معامله می‌شود؛ ناحیه‌ای که چند ماهی است روی نمودار این ارز دیجیتال حفظ شده است.

در واقع در حال حاضر، خبری از خریداران بازار نیست و آنها موفق نشده‌اند روند صعودی قدرتمندی را ایجاد کنند؛ چرا که قیمت این ارز دیجیتال مدت‌هاست در کانالی ثابت نوسان می‌کند. نکته جالب اینجاست که این کانال چند سال پیش ایجاد شده و هنوز شکسته نشده است.

بر اساس داده‌های شرکت تحلیل سنتیمنت (Santiment)، نهنگ‌های جدیدی وارد این بازار شده‌اند. این موضوع نشان می‌دهد که گروهی کوچک از خریداران ثروتمند انتظار جهش قیمت را در کوتاه‌مدت دارند.

نهنگ‌های بازار ریپل
نهنگ‌های بازار ریپل

طی ۶ ماه گذشته، نهنگ‌های بازار ریپل بیشتر شده‌اند که توکن‌های زیادی دارند. از ماه آوریل، افرادی که دارایی ریپل آنها بین ۱۰۰,۰۰۰ واحد تا ۱ میلیون واحد است، از ۱۴,۵۲۵ به ۱۷,۳۸۷ رسیده است که جهشی ۱۹.۷ درصدی را نشان می‌دهد. از سوی دیگر، افرادی که دارایی ریپل آنها بین ۱ میلیون تا ۱۰ میلیون واحد است هم از ۱,۳۰۷ به ۱,۳۳۶ نفر رسیده است (جهشی ۲.۲ درصدی). افرادی که بیش از ۱۰ میلیون واحد ریپل در اختیار دارند هم از ۲۸۰ نفر به ۳۰۹ نفر رسیده است (جهشی ۱۰.۴ درصدی).

یکی از تحلیل‌گران بازار ارزهای دیجیتال، ضمن پیش‌بینی جهش قیمت ریپل در آینده، گفت:

انتظار دارم خیلی زود شاهد پامپ‌های قیمتی هیجان‌انگیزی باشیم. قطعا جا برای جهشی بیش از ۱۰۰ درصد وجود دارد.

نمودار قیمت ریپل
نمودار قیمت ریپل

باید به یاد داشت که به‌گفته بسیاری از تحلیل‌گران، روند ارزهای دیجیتال، به‌ویژه ریپل، دنباله‌رو بیت کوین خواهد بود.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
amintabtabaei
amintabtabaei
۳ سال قبل

چقدر عالی و دقیق تحلیل کرد واقعا :))))

مهدی سجاد
مهدی سجاد
۳ سال قبل

واقعا دمش گرم با تحلیل جالبش

hooman
hooman
۳ سال قبل

100%