۷ آلت کوین که برای سه ماهه دوم ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشت

۷ آلت کوین که برای سه ماهه دوم ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشت

بازار دارایی‌های دیجیتال به‌رهبری بیت کوین سال ۲۰۲۴ را طوفانی آغاز کرد و درحالی‌که به پایان ۳ ماهه نخست آن نزدیک می‌شویم، شاهد رکوردشکنی‌های زیادی در بازار صعودی بوده‌ایم. علاوه بر بیت کوین، اتریوم و بسیاری از آلت کوین‌ها در فصل نخست سال جاری میلادی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته‌اند. در چنین شرایطی، بسیاری از تحلیلگران انتظار آغاز «فصل آلت کوین‌ها» در بازار را دارند.

از این رو، در مقاله زیر به شما ۷ آلت کوین برجسته‌ای که بهتر است در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۲۴ آنها را زیر نظر داشته باشید، معرفی می‌کنیم. این آلت کوین‌ها، غالباً توسط پروژه‌های قدرتمند با کاربردهای مختلف پشتیبانی می‌شوند و از نظر زیرساخت بلاک چینی نیز پروژه‌های جذابی هستند. همچنین برخی از آنها پس از رشد اخیر بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، از نظر تحلیل تکنیکال از بازار جا مانده‌اند؛ به همین دلیل، انتظار رشد آنها در فصل آلت کوین‌ها دور از ذهن نیست.

توجه: محتوای این مطلب صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و نباید به عنوان توصیه برای سرمایه‌گذاری تلقی شود. براساس اصول سرمایه‌گذاری، شما موظف هستید قبل از به خطر انداختن سرمایه، خودتان بررسی‌های کامل را داشته باشید و آگاهانه تصمیم بگیرید. اطلاعات ارائه شده در این مطلب از گزارش‌های وب‌سایت دیلی کریپتو و تحلیل‌های محبوب برخی تحلیلگران استخراج شده و صرفاً با هدف آگاهی‌بخشی به مخاطبان منتشر شده است؛ بنابراین، نویسنده و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی شما ندارد.

لایت کوین (LTC)

ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) یکی از پروژه‌هایی است که دوران پرتلاطمی را تجربه کرده و با فضای متخاصمی در بازار دست‌وپنجه نرم کرده است. لایت کوین در سال گذشته نتوانست پس از رویداد هاوینگ خود، عملکردی که از آن انتظار می‌رفت را به نمایش بگذارد و با وجود بهبود نسبی، ناظران بازار و تحلیلگران معتقدند که این ارز دیجیتال موفق نبوده است.

این ارز دیجیتال در سال گذشته با زیان‌های فراوانی مواجه شد که حتی بهبود اخیر بازار هم هنوز نتوانسته تمام زیان‌های آن را جبران کند. با وجود این شرایط چالش‌انگیز، قیمت لایت کوین توانایی بازیابی و رشد ارزش خود از طریق گسترش پذیرش آن و استفاده از شرایط صعودی بازار را دارد.

بیشتر بخوانید: لایت کوین چیست؟

این آلت کوین پس از هاوینگ خود در سال گذشته و کاهش عرضه، همچنان پتانسیل افزایش قیمت را دارد و به‌احتمال‌قوی با گسترش کاربرد این توکن و آغاز احتمالی فصل آلت کوین‌ها روزهای خوبی در آینده نزدیک داشته باشد.

۷ آلت کوین که برای سه ماهه دوم ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشته باشیم

بیشتر بدانید: برای خرید ارز دیجیتال لایت کوین روی این لینک کلیک کنید

پولکادات (DOT)

ارز دیجیتال پولکادات (DOT) شاهد تحولات قابل توجهی در بازار بوده است؛ چراکه قیمت پولکادات مسیر پرفرازونشیبی را طی کرده است. با وجود اعلام پیاده‌سازی پروژه پولکادات ۲.۰ که هدف آن افزایش قابلیت‌های این پلتفرم، رفع مشکلات مقیاس‌پذیری و توسعه امکان همکاری با دیگر پروژه‌ها بود، این ارز دیجیتال در بازار با رکود مواجه شد که باعث تأثیر منفی بر قیمت و موقعیت آن در بازار شد.

بیشتر بخوانید: پولکادات چیست؟

نوسانات قیمت پولکادات که شامل کاهش قابل توجه و پس از آن بهبود چشمگیر بود، منعکس‌کننده ماهیت بی‌ثبات بازار ارزهای دیجیتال است. با این حال، پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که پولکادات ۲.۰ این پتانسیل را دارد که قیمت این دارایی را افزایش دهد و فرصت رشد فوق‌العاده‌ای را ایجاد کند. در واقع، آینده این ارز دیجیتال به این بستگی دارد که آیا پیاده‌سازی پولکادات ۲.۰ می‌تواند باعث جذب توسعه‌دهندگان و پروژه‌های جدید به این اکوسیستم شود یا خیر.

۷ آلت کوین که برای سه ماهه دوم ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشته باشیم

بیشتر بدانید: برای خرید ارز دیجیتال پولکادات روی این لینک کلیک کنید

کاردانو (ADA)

کاردانو (ADA) یک ارز دیجیتال با بلاک چین قدرتمندی است که برای اجرای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند طراحی شده است. این ارز در میان جامعه ارزهای دیجیتال شناخته شده است. کاردانو به‌دلیل افزایش قابل توجه حجم تراکنش‌ها و توسعه فعال شبکه، یکی از قدرتمندترین پروژه‌های صنعت ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود.

قیمت کاردانو به تبعیت از کلیت بازار ارزهای دیجیتال، مسیر پرنوسانی داشته است. به‌رغم این افت‌وخیزهای مقطعی، تحلیل‌های بنیادین درباره ارز دیجیتال ADA و حمایت جامعه کاربران از این پروژه، چشم‌انداز مثبتی برای کاردانو ایجاد کرده است.

بیشتر بخوانید: کاردانو چیست؟

آینده این ارز دیجیتال محبوب با توجه به پیشرفت‌های مداوم اکوسیستم آن و همکاری‌های بسیار زیاد با بازیگران درون و بیرون صنعت ارزهای دیجیتال، امیدوارکننده به‌نظر می‌رسد. هرچند که باید در نظر داشت که این آلت کوین رقابت سختی با دیگر پلتفرم‌های بلاک چین دارد و با برخی از عدم قطعیت‌های نظارتی نیز روبه‌رو است. با این حال، موفقیت بلند کاردانو به توانایی آن در حفظ پیشرفت‌های فناورانه و تقویت پذیرش عمومی آن بستگی دارد.

۷ آلت کوین که برای سه ماهه دوم ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشته باشیم

بیشتر بدانید: برای خرید ارز دیجیتال کاردانو روی این لینک کلیک کنید

آوالانچ (AVAX)

پروژه ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) که خود را به‌عنوان یک بازیگر مهم در فضای ارزهای دیجیتال معرفی کرده، به‌دنبال توسعه تمرکززدایی، امنیت و مقیاس‌پذیری شبکه خود است. آوالانچ می‌خواهد از طریق سازگاری با دارایی‌ها و ابزارهای اتریوم، در کنار توان عملیاتی بالا و هزینه‌های پایین، جایگاه خود را به‌عنوان یک پلتفرم جذاب برای اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های دیفای تثبیت کند.

این ارز دیجیتال در حال حاضر به شکل قابل توجهی از اوج تاریخی خود فاصله و نوسان قیمت زیادی دارد. با این حال، با توجه به پیشرفت فناوری این شبکه و پذیرش آن در بازار، انتظار می‌رود که قیمت ارز دیجیتال آوالانچ در ماه‌های آتی افزایش پیدا کند. وب‌سایت کریپتو دیلی (Crypto Daily) پیش‌بینی می‌کند که بهای این توکن تا پایان سال جاری میلادی به ۶۵ دلار برسد و  انتظار می‌رود که رشد چشمگیرتری در سال‌های بعدی نیز در انتظار این ارز دیجیتال باشد.

بیشتر بخوانید: پروتکل اولنچ و ارز دیجیتال AVAX چیست؟

از دیدگاه سایر تحلیلگران، آوالانچ می‌تواند آینده امیدوارکننده‌ای داشته باشد و پتانسیل قابل توجهی برای رشد دارد؛ هر چند که موفقیت بلندمدت آوالانچ به سازگاری اکوسیستم آن با تقاضاهای بازار و پیشرفت‌های فناوری بستگی دارد.

۷ آلت کوین که برای سه ماهه دوم ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشته باشیم

بیشتر بدانید: برای خرید ارز دیجیتال آوالانچ روی این لینک کلیک کنید

وی چین (VET)

راهکار اختصاصی مبتنی بر بلاک چین وی چین (VET) برای مدیریت زنجیره تأمین و تدارکات استفاده می‌شود و روزانه شاهد ثبت بیش از ۲ میلیون تراکنش است. آماری که نشان‌دهنده پذیرش و کاربرد قوی این اکوسیستم در بخش اپلیکیشن‌های کاربردی در دنیای واقعی (RWA) است.

پذیرش روبه‌رشد وی‌چین و ارزش فناورانه درک‌شده آن در ارائه راهکار برای چالش‌های پیچیده بخش زنجیره تأمین، پشتیبان عملکرد قوی توکن آن در بازار است. این پروژه با حمایتی که از ناحیه همکاری با شرکای برجسته و نقاط عطف فناورانه دریافت کرد، شاهد رشد قابل توجهی در بازار بود.

بیشتر بخوانید: وی چین (VeChain) چیست؟

درحالی‌که قیمت وی چین مدتی است که در یک روند صعودی قرار دارد و همچنان پتانسیل افزایش پذیرش نهادی را نیز با خود به همراه دارد، همچنان رقابت دشواری با بلاک چین‌های مشابه دارد و گسترش حوزه نفوذ آن در جهان، چالش‌انگیز خواهد بود. اگر این پروژه مبتنی بر بلاک چین بتواند به ایجاد همکاری‌های جدید و نوآوری‌های خود ادامه دهد، می‌تواند شاهد موفقیت پایدار و افزایش قیمت توکن خود در بازار باشد.

۷ آلت کوین که برای سه ماهه دوم ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشته باشیم

بیشتر بدانید: برای خرید ارز دیجیتال وی چین روی این لینک کلیک کنید

استلار (XLM)

ویژگی برجسته پروژه استلار (XLM) فراهم‌سازی امکان پرداخت‌های سریع و کم‌هزینه برون‌مرزی است. ارتقاء اخیر این پروژه و مشارکت‌های استراتژیک آن با بازیگران مختلف، موقعیت استلار در میان پلتفرم‌های پیشرو برای انجام تراکنش‌های مالی را تقویت کرده است.

قیمت استلار تحت‌تأثیر نرخ پذیرش این پروژه و روندهای گسترده‌تر بازار دارایی‌های دیجیتال قرار دارد. با وجود دوره‌های نوسان، تمرکز استلار همواره بر گسترش دسترسی مالی در سطح جهان بوده است که این امر چشم‌انداز مثبت این پروژه را بیش از پیش تقویت می‌کند.

بیشتر بخوانید: استلار چیست؟

آینده این ارز دیجیتال با توجه به فرصت‌های ویژه‌ای که در بخش حواله‌ها و پرداخت‌ها وجود دارد، روشن به‌نظر می‌رسد. با این وجود، چالش اصلی استلار، در رقابت سایر ارزهای دیجیتال متمرکز بر پرداخت‌ها است و به همین دلیل، این پروژه به‌طور مداوم برای پاسخگویی به تقاضاهای کاربران به نوآوری نیاز دارد. درصورتی‌که این پروژه بتواند برتری فناورانه خود و روند گسترش پایگاه کاربرانش را حفظ کند، قیمت ارز دیجیتال استلار رشد چشم‌گیری می‌تواند داشته باشد.

۷ آلت کوین که برای سه ماهه دوم ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشته باشیم

بیشتر بخوانید: برای خرید ارز دیجیتال استلار روی این لینک کلیک کنید

اینترنت کامپیوتر (ICP)

پلتفرم غیرمتمرکز پروژه اینترنت کامپیوتر (ICP) در خدمت اپلیکیشن‌ها و سرویس‌هایی است که به‌دنبال بهبود و گسترش عملکرد اینترنت هستند. با وجود مواجه این ارز دیجیتال با چالش‌های نظارتی، توکن اینترنت کامپیوتر توانسته است با افزایش قیمت اخیر خود و پشت سر گذاشتن دوران افت، انعطاف‌پذیری خوبی از خود نشان دهد.

پیش‌بینی‌های کارشناسان و تحلیلگران درباره آینده توکن اینترنت کامپیوتر نشان‌دهنده چشم‌انداز مثبتی است و ممکن است پس از ادغام احتمالی این اکوسیستم با شبکه بیت کوین، شاهد افزایش شدید قیمت اینترنت کامپیوتر باشیم.

درصورتی‌که توکن اینترنت کامپیوتر با پذیرش گسترده همراه شود، احتمالاً شاهد افزایش قابل توجه قیمت این ارز دیجیتال خواهیم بود. درحالی‌که پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه زیادی در رابطه با این ارز دیجیتال وجود دارد؛ اما باید چالش‌های نظارتی، رقابت با غول‌های فناوری و دیگر پروژه‌های بلاک چین را به‌عنوان موانع احتمالی پیش‌روی آن در نظر داشت.

۷ آلت کوین که برای سه ماهه دوم ۲۰۲۴ باید زیر نظر داشت

بیشتر بدانید: برای خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر روی این لینک کلیک کنید

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
Reza Hajiloo
Reza Hajiloo
2 ماه قبل

جالب بود