درخواست القسام برای حمایت مالی از مقاومت فلسطین با بیت کوین

درخواست القسام برای حمایت مالی از مقاومت فلسطین با بیت کوین

گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی جنبش حماس فلسطین از حامیان خود در جهان خواست از طریق بیت کوین (ارز دیجیتال) از این گردان‌ها حمایت مالی به عمل آورند.

به نقل از ایسنا، به نقل از روزنامه القدس العربی، ابوعبیده، سخنگوی گردان‌های عزالدین القسام در توییتر اعلام کرد:

ما از تمامی حامیان مقاومت و دوستداران مساله عادلانه فلسطین می‌خواهیم از طریق بیت کوین با استفاده از مکانیزمی که به‌زودی آن را اعلام خواهیم کرد از ما حمایت مالی به عمل آورند.

وی افزود:

دشمن صهیونیستی از طریق تلاش برای قطع حمایت از ما با مقاومت می‌جنگد. دوستداران مقاومت در سرتاسر جهان با تلاش‌های صهیونیست‌ها مقابله و از هر راه ممکنی برای حمایت از ما تلاش می‌کنند.

این اولین باری است که گردان‌های القسام برای حمایت مالی از این گروه از طریق ارز دیجیتالی فراخوان می‌دهد. القسام از طرف‌های متعدد و نامشخصی حمایت دریافت می‌کند.

القسام سامانه موشکی دارد که در جنگ با اسرائیل از آن استفاده می‌کند. حماس تعداد نیروهای خود را اعلام نمی‌کند اما منابع می‌گویند که تعداد اعضای القسام احتمالاً بالغ بر ۲۰ هزار نفر است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

6 دیدگاه
محمود پیراسته
محمود پیراسته
5 سال قبل

برای این کار بیت کوین مناسب نیست

mohamaad reza
mohamaad reza
5 سال قبل

لطفا ادرس کیف پولش رو هم بزارید برای واریز

علی
علی
5 سال قبل

آدرس بیت کوینشون رو هم اعلام کردند برای واریز؟?

eliot
eliot
5 سال قبل

بهترین کار همینه تا . با ورود دنیا به ارز های دیجیتال میشه بانک های سرمایه دار یهودی رو منزوی کرد و اروم اروم قدرت لابی های صهیونیسم و خاندان های قدرتمند رو کم کرد .پیش به سوی رمزپول ها برای انحطاط گروه قدرت جهان

احمد
احمد
5 سال قبل
پاسخ  eliot

امیدوارم همینطور بشه که شما میگی ولی در باب مالی متاسفانه انها بسیار قویتر هستند. البته تکرار میکنم از باب مالی.

احمد
احمد
5 سال قبل
پاسخ  eliot

حزب الله هم بیاد ما کمک می کنیم