وبینار رایگان ایردراپ های ارز دیجیتال : از همستر تا اسکرول

وبینار رایگان ایردراپ های ارز دیجیتال : از همستر تا اسکرول

همستر کامبت یا نات کوین اولین ایردراپ حوزه ارزهای دیجیتال نبودند و آخرین ایردراپ هم نخواهند بود. حالا که فضای اینترنت ایران با موضوع همستر کامبت و به‌طور کلی ایردراپ‌ها داغ شده است، خوب است که بدانید دنیای ایردراپ‌ها محدود به این چند بازی ساده نیست و با وجود صدها پروژه معتبر و فضای نوین کریپتو، فعالیت در ایردراپ‌ها (یا همان شکار ایردراپ‌ها) می‌تواند بسیار گسترده‌تر باشد و اگر اصولی و با درنظرگرفتن ریسک‌ها انجام شود، بسیار پرسود خواهد بود.

وبینار ایردراپ ارز دیجیتال

در وبینار ایردراپ‌های ارز دیجیتال که پنجشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۹ برگزار می‌شود، من محمد آذرنیوار، سردبیر مجموعه «ارزدیجیتال»، تجریبات چندساله خود در فضای ایردراپ‌ها را به‌طور کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می‌دهم و به شما توضیح می‌دهم که برای تبدیل‌شدن به یک شکارچی ماهر ایردراپ‌ها، چه مسیری را باید طی کنید.

وبینار ایردراپ های ارز دیجیتال

به‌طور کل، در این وبینار به موضوعات زیر پرداخته می‌شود:

  • ایردراپ ارز دیجیتال چیست و چقدر می‌تواند پرسود باشد؟
  • چطور در ایردراپ‌ها شرکت کنیم؟
  • چطور پروژه‌های خوب را پیدا کنیم؟
  • بهترین پروژه‌ها برای ایردراپ‌ها کدام‌ها هستند؟
  • چطور فعالیت در ایردراپ‌ها را نظم بدهیم و برای آن برنامه‌ریزی کنیم؟
  • و پاسخ به سایر سوالات و چالش‌های متداول در این زمینه

در پایان وبینار هم فرصتی برای پرسش و پاسخ وجود خواهد داشت و شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات خود را بپرسند.

وبینار چیست؟

وبینار نوعی رویداد آموزشی است که به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود؛ یعنی همه در یک اتاق مجازی جمع می‌شوند و مدرس به‌صورت لایو و درلحظه توضیحات را ارائه می‌کند. مزیت اصلی وبینار تعاملی‌بودن آن است و شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌راحتی سوال خود را از مدرس بپرسند.

چندوچونِ وبینار ایردراپ ارزدیجیتال

  • زمان: پنج‌شنبه، ۲۱ خرداد، ساعت ۱۹
  • نحوه برگزاری: آنلاین و تعاملی
  • بها: رایگان

سوالات متداول

مدرس وبینار ایردراپ‌های ارز دیجیتال کیست؟

محمد آذرنیوار، سردبیر مجموعه «ارزدیجیتال». او از سال ۲۰۱۷ در حوزه ارزهای دیجیتال فعال است و از سال ۲۰۲۰ در فضای ایردراپ‌ها فعالیت متمرکز دارد.

آیا پرسش‌وپاسخ هم داریم؟

بله. از مزایای اصلی وبینار، تعاملی‌بودن آن است.

آیا ویدیوی وبینار در اختیارمان قرار می‌گیرد؟

تلاش می‌شود ویدیوی وبینار ضبط شود و بعداً در کانال‌های اطلاع‌رسانی منتشر شود؛ اما ممکن است کمی دیرتر انجام شود. همچنین، برای بهره‌مندی از فرصت پرسش و پاسخ و تعامل، بهتر است در لحظه در وبینار حاضر باشید.

برای شرکت در وبینار به چه نرم‌افزار یا دستگاهی نیاز داریم؟

فقط گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر و اینترنت.

فرایند شرکت در وبینار چگونه است؟

پس از ثبت‌نام در وبینار، روز وبینار (پنجشنبه، ۲۴ خرداد) برایتان از طریق پیامک لینکی ارسال می‌شود که با آن می‌توانید وارد وبینار شوید. همچنین، لینک وبینار در کانال تلگرامی @arzdigital_earn درج می‌شود. وبینار پشتیبانی تلفنی هم دارد تا مطمئن شویم همه بتوانند به‌راحتی وارد لینک وبینار شوند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه