۱۰۰درصد آدرس‌های چین لینک در سود هستند!

۱۰۰درصد آدرس‌های چین لینک در سود هستند!

جهش صعودی چین لینک باعث شده است تا وضعیت سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال کمی عجیب به نظر برسد؛ درحال‌حاضر تمام آدرس‌های چین لینک در وضعیت سودده قرار دارند!

به گزارش کوین تلگراف، درحال‌حاضر تمام آدرس‌های چین لینک در سود هستند؛ به‌عبارت دیگر نمی‌توان آدرسی را پیدا کرد که از خرید چین لینک ضرر کرده باشد!

شرکت تحقیقاتی اینتودبلاک (IntoTheBlock)، در آمارهای تازه خود اعلام کرده است که درحال‌حاضر تمام آدرس‌های چین لینک در وضعیت سوددهی قرار دارند. برای مقایسه بهتر باید گفت که ۹۰٪ بیت کوین‌ها و ۴۷٪ لایت کوین‌ها در وضعیت سوددهی قرار دارند.

شاید به فکر شما هم رسیده باشد که چطور ممکن است ۱۰۰ درصد آدرس‌ها سودده باشند؟ این امر درباره هر دارایی دیگری عجیب و غیرمعمول است و فقط تا حدی می‌توان آن را با افزایش سهمی‌وار قیمت آن دارایی توضیح داد. هر معامله به یک طرف فروشنده و یک طرف خریدار نیاز دارد؛ بنابراین روی کاغذ برخی از آدرس‌ها باید در وضعیت سربه‌سر قرار داشته باشند.

وضعیت آدرس‌های چین لینک
وضعیت آدرس‌های چین لینک

این احتمال وجود دارد که پیش از گرفتن این تصویر، قیمت روی صرافی‌ها افزایش یافته و هیچ‌کس هم ارزهای خود را به کیف پول منتقل نکرده باشد. به‌علاوه، ممکن است تعدادی از حساب‌هایی که در وضعیت سربه‌سر قرار دارند، اندک بوده و به‌سمت صفر گرد شده باشند. یک تئوری دیگر هم که در شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌شود آن است که خریدارانی که سبب افزایش قیمت توکن لینک (LINK) به اوج تاریخی‌اش بودند، همان افرادی بودند که پیش‌تر نیز اقدام به خرید چین لینک کرده بودند؛ به همین دلیل، میانگین قیمت خرید آنها، از قیمت فعلی کمتر می‌شود و در نتیجه وارد بازه سوددهی می‌شوند. اینتودبلاک هنوز در این رابطه اظهارنظر نکرده است.

چین لینک پس از عقد قراردادهای همکاری و رسیدن به اهداف مدنظرش و صد البته استفاده در پلتفرم‌های مختلف، با جهش قابل‌توجهی همراه بود. این پروژه به‌تازگی اعلام کرده است که برنامه‌ای برای اعطای پاداش به پروژه‌های حوزه قراردادهای هوشمند راه‌اندازی کرده است.

اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
وحید خیری
وحید خیری
5 ماه پیش

عشقه

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال، آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۲,۹۹۸,۰۰۰
۱,۷۹۸,۸۰۰ تومان
شرکت در دوره
off
1
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x