نسخه ۲.۰ صرافی بایننس با معاملات مارجین رسما راه‌اندازی شد

نسخه ۲.۰ صرافی بایننس با معاملات مارجین رسما راه‌اندازی شد

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال دنیا، پلتفرم معاملات «مارجین» خود را عرضه کرد. آغاز بکار این پلتفرم با ارسال پستی در وبلاگ رسمی این صرافی، انجام شد. در ادامه با ارزدیجیتال همراه باشید.

به نقل از کوین‌تلگراف و بنا بر گفته‌های «چانگ پنگ ژائو»، مدیرعامل بایننس در ماه می سال جاری، این حرکت صرافی به‌منظور گسترش تبادلات در حوزه ارزهای دیجیتال و جذب مؤسسات مالی بزرگ  انجام‌ گرفته است. نکته جالب اینجاست که خبر عرضه پلتفرم معاملات مارجین بایننس درست در همان ماهی صورت گرفت که صرافی هک شد و ۴۱ میلیون دلار از سرمایه‌های کاربران نیز از دست رفت.

بر اساس گفته‌های رسمی بایننس، عرضه پلتفرم معاملات مارجین می‌تواند سودهای بالقوه بیشتری را نسبت به معاملات عادی، عاید کاربران کند. به‌وسیله معاملات مارجین، کاربران می‌توانند از پول‌های موجود در حساب خود به‌عنوان وجه التزام استفاده کرده و سرمایه‌های بلندمدت یا کوتاه‌مدت در حوزه ارزهای دیجیتال ایجاد کنند.

«یی هی» از بنیان‌گذاران بایننس، در ارتباط با بالاتر رفتن سطح خطرات احتمالی که از معاملات مارجین ناشی می‌شود، گفت:

با وجود این مسئله که بازار ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های پیشین برای تبادلات مارجین خطرات و در عین حال سودهای بیشتری را شامل می‌شوند، این اعتماد به برنامه‌های توسعه‌یافته توسط نیز ما وجود دارد که با بکار گیری یک مدیریت ریسک کارآمد می‌توان در بلندمدت سودهای هنگفتی را عاید خود ساخت.

در بیانیه‌ای آمده است که به عقیده کابران عرضه پلتفرم ویژه معاملات مارجین، یکی از پرطرفدارترین و مورد انتظارترین اقدامات توسط بایننس بوده است.

در بحث‌های زیرساختی نیز، پلتفرم معاملات مارجین بایننس، همگام با پلتفرم اصلی این شرکت فعالیت می‌کند و نسخه دوم پلتفرم نام‌گرفته. بر اساس گفته‌های سازنده، نسخه دوم از یک موتور معاملاتی پیشرفته استفاده می‌کند که در آن تطبیق سفارش ها و انجام محاسبات به‌منظور تسویه‌هایی با مبلغ کمتر، با سهولت بیشتری صورت می‌گیرند.

کیف پول مارجین مخصوصی نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و انتقال سرمایه‌ها از این کیف پول (Margin Wallet) به کیف پول اصلی در صرافی بایننس، به‌صورت رایگان صورت می‌پذیرد. در حال حاضر وجوه التزام را می‌توان از میان شش ارز دیجیتال بیت کوین، اتر، XRP، بایننس کوین، ترون و «تتر» انتخاب کرد.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه