تشکیل تیم ECF برای جهش اتریوم/ ویتالیک بوترین در نقش مشاور

تشکیل تیم ECF برای جهش اتریوم/ ویتالیک بوترین در نقش مشاور

به نقل از وب سایت ECF؛ چندین پروژه بزرگ مبتنی بر اتریوم گرد هم آمده اند تا در کنار یکدیگر Ethereum Community Fund – به اختصار ECF را خلق کنند. ای.سی.اف ابزاری است که سرمایه گذاری، تامین مالی و ارتباط لازم برای رشد بیشتر زیر ساخت های اتریوم را فراهم می‌سازد.

سرپرستان این تیم عبارتند از:

  • Global Brain Blockchain Labs
  • Maker
  • Golem
  • Cosmos
  • OmiseGo
  • Raiden

جون هاساگوا بنیان گذار OmiseGO در وب سایت مدیوم اعلام کرده است که ویتالیک بوترین (موسس اتریوم)، آیاکو میاگوچی (مدیر اجرایی بنیاد اتریوم)، و ونسا چتیکوانجی (مدیر عامل OmiseGo) نیز در مقام مشاور با این تیم همکاری خواهند کرد.

طبق آنچه در وب سایت ECF نوشته شده، مبنای اولیه ای.سی.اف برنامه‌ی Infrastructure Grant یا اعطاء کمک هزینه به زیرساخت‌هاست:

هدف این برنامه تامین مالی دائمی، ارائه پشتیبانی و کمک رسانی به پروژه ها در ایجاد زیر ساخت های متن باز مهم، ابزارها و برنامه های کاربردی خواهد بود.

روز گذشته، جون هاساگوا با ابراز خوشحالی در صفحه توییتر خود خطاب به تیم های jaekwon – julianzawist – heikohees و RuneKek  نوشت:

از همکاری با شما خوشحالم. اتفاقات هیجان انگیزی در انتظار جامعه مالی اتریوم خواهد بود. خوشحالم که از توصیه و مشاوره‌ی  VitalikButerin، mi_ayako، vchatBKK نیز بهره‌مند هستیم.

تشکیل تیم ECF برای جهش اتریوم/ ویتالیک بوترین در نقش مشاور

ای.سی.اف اولین بستر اتریوم محوری نیست که در جهان برای توسعه زیر ساخت های اتریوم ترتیب داده شده؛ در فوریه سال ۲۰۱۷ پروژه (Enterprise Ethereum Alliance (EEA راه اندازی شد. این پروژه یکی از بزرگترین نوآوری های متن باز در بستر بلاک چین می‌باشد.

در حال حاضر این پروژه با بیش از ۲۰۰ سازمان، اعم از جی‌پی مورگان، مسترکارت، و اینتل همکاری می‌کند. هدف موسسات غیر انتفاعی این است که توسعه اتر و بلاک چین اتریوم را امن، مقیاس پذیر و خصوصی سازد.

منبع: cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
Napoleon
Napoleon
6 سال قبل

باید دید با تشکیل این تیم و کارگروه جدید
چقدر شاهد رشد قیمت در سال جدید واسه اتریوم باشیم.....

انشالله ک نتیجه بخش و مثمر ثمر باشه و باعث بالا رفتن قیمت و شکستن رکورد 1420 دلاری ک در ماه گذشته داشیم بشه....