نامزد انتخابات آمریکا از ارزهای دیجیتال حمایت کرد

نامزد انتخابات آمریکا از ارزهای دیجیتال حمایت کرد

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نامزدهای انتخاباتی به دنبال استفاده از روش‌های مختلف برای جلب آرای مردم هستند. به گزارش اف‌اکس‌استریت، اریک سوالول (Eric Swalwell)، نماینده ایالت کالیفرنیا در کنگره آمریکا، در این باره اعلام کرده است که ارزهای دیجیتال را به‌عنوان یک روش پرداخت برای حمایت‌های مالی از کمپین انتخاباتی خود می‌پذیرد.

وی که برای چهارمین دوره در کنگره آمریکا حضور و به‌عنوان «پادشاه اسنپ چت کنگره» شناخته می‌شود، امید دارد تا با این حرکت بتواند طرفداران این حوزه و نسل جدید آمریکا را به‌دست آورد.

وی بنیان‌گذار «انجمن آینده» در حزب دموکرات ایالات‌متحده آمریکاست. این انجمن در راستای فرصت‌ها و مشکلات بر سر راه جوانان فعالیت می‌کند.

سوالول به‌منظور تأمین زیرساخت‌های لازم برای دریافت حمایت‌های مالی به‌صورت ارزهای دیجیتال با یک شرکت فعال در این حوزه با عنوان «وایت کمپانی» (White Company) همکاری می‌کند. سوالول در این باره گفته است:

اگر به بلاک چین اجازه فعالیت آزادانه داده شود، می‌تواند دنیا را تغییر دهد. بخش گسترده‌ای از زندگی اجتماعی ما به‌صورت آنلاین می‌گذرد و هیچ دلیلی وجود ندارد که مانع از ورود آن به دموکراسی و اقتصاد ما شود؛ از اجرای حق رأی ما تا نوع نگرشمان به ارزهای دیجیتال.

وایت کمپانی در راستای اجرای سیاست‌های کمپین سوالول، خدمات مبتنی بر ارزهای باثبات (Stablecoins)، کیف پول، صرافی ارز دیجیتال، سیستم خرید کالاهای تبلیغاتی، دریافت مبالغ به‌وسیله مسترکارت، ویزاکارت یا دسترسی به ارزهای دیجیتال و ارزهای رایج را ارائه می‌کند و قابلیت پشتیبانی از ده نوع ارز مختلف را داراست.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه