یونیسف صندوق خیریه‌ای برای دریافت ارزهای دیجیتال ایجاد کرد

یونیسف صندوق خیریه‌ای برای دریافت ارزهای دیجیتال ایجاد کرد

یونیسف صندوقی برای دریافت ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است؛ این یعنی از این پس افراد می‌توانند مبالغ اهدایی خود را به صورت بیت کوین و اتریوم به این صندوق واریز کنند. هدف از ایجاد این صندوق توسط یونیسف، حمایت از فناوری‌های متن باز برای کودکان در نقاط مختلف جهان اعلام شده است.

به نقل از اف‌اکس استریت، این اقدام منحصر به فرد «صندوق کودکان ملل متحد» (UNICEF) برای دریافت کمک‌ها به صورت دارایی‌های دیجیتال این امکان را به آنها می‌دهد تا سرمایه‌های دریافتی را به صورت وام بلاعوضِ ارزهای دیجیتال اعطا کنند. بر اساس اعلام رسمی یونیسف، پیش‌تر «بنیاد اتریوم» کمک‌های خود را به این نهاد ارسال کرده بود. این کمک‌ها به اعضای صندوق نوآوری یونیسف تعلق خواهد گرفت.

پریس کریپتو (Prescrypto)، اتیکس لبز (Atix Labs) و یتوپیکسار (Utopixar) سه عضوی هستند که کمک‌های نهاد اتریوم به آنها تعلق می‌گیرد. یافتن و تطبیق سرمایه‌گذاران و آن دسته از افرادی که به سرمایه نیاز دارند و همچنین تعاملاتی در خصوص توکن‌های مورد استفاده در جامعه (Community Token)، از جمله حوزه‌های فعالیت این سه شرکت است.

هنریتا فوری (Henrietta Fore) در ارتباط با این صندوق جدید می‌گوید:

ایجاد این صندوق برای یونسیف هیجان انگیز و جدید است. اگر اقتصادها و ارزهای دیجیتال پتانسیلی برای تغییر زندگی نسل‌های آینده دارند، پس ما هم باید فرصت‌های این حوزه را کاوش کنیم.

آیا میاپوشی (Aya Miyaguchi)، مدیر اجرایی بنیاد اتریوم در حاشیه کنفرانس DevCon گفت:

همراه با یونیسف، وارد حوزه صندوق‌های ارزهای دیجیتال می‌شویم تا دسترسی به نیازها، حقوق و منابع اساسی را تسهیل کنیم.

بنیاد اتریوم طی همین کنفرانس ۱۰۰ اتر به این صندوق اهدا کرد.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه