مجلس نمایندگان آمریکا دو اصلاحیه مربوط به بلاک چین را به بودجه دفاعی این کشور اضافه کرد

مجلس نمایندگان آمریکا دو اصلاحیه مربوط به بلاک چین را به بودجه دفاعی این کشور اضافه کرد

مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا دو اصلاحیه مرتبط با بلاک چین را به «لایحه اختیارات دفاع ملی» (NDAA) اضافه کرد. این لایحه که میزان بودجه دفاعی دولت آمریکا را تعیین می‌کند، اخیراً و در روز ۲۱ ژوییه (۳۱ تیرماه) به تصویب مجلس نمایندگان و سنای ایالات متحده رسیده بود.

به گزارش «The Block»، دارن سوتو (Darren Soto)، نماینده ایالت فلوریدا هر دوی این اصلاحیه‌ها را به لایحه یادشده اضافه کرده است. در یکی از اصلاحیه‌ها، فناوری دفترکل توزیع‌شده (DLT)، ذیل عنوانی موسوم به «فناوری‌های نوظهور» قرار گرفته است. از این رو، در ارزیابی‌های آتی «کمیته راهبری فناوری‌های نوظهور و الزامات امنیتی» گنجانده خواهد شد.

در اصلاحیه دیگر اضافه‌شده به لایحه اختیارات دفاع ملی، از بخش پژوهش و مهندسی وزارت دفاع ایالات متحده خواسته‌ شده است که مطالعه قابلیت‌های فناوری دفترکل توزیع‌شده برای اهداف دفاعی را در دستور کار خود قرار دهد و یافته‌های کلیدی آن را در اختیار کنگره بگذارد.

سوتو یکی از طرفداران و حامیان فناوری بلاک چین است و ریاست مشترک کارگروه بلاک چین را در کنگره آمریکا برعهده دارد. پیش‌تر این کارگروه از اضافه‌کردن بندهای مرتبط با ارزهای دیجیتال به بودجه سالانه آمریکا و قانون‌گذاری در این حوزه، حمایت کرده است. از جمله قوانین موردحمایت این کارگروه می‌توان به «لایحه طبقه‌بندی توکن‎» و «لایحه طبقه‌بندی دیجیتال» اشاره کرد.

نسخه نهایی لایحه اختیارات دفاع ملی درنهایت با تعامل و مذاکرات میان مجلس نمایندگان و سنای ایالات متحده، تصویب می‌شود و درخاتمه با امضای رئیس جمهور، به قانون تبدیل خواهد شد.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
float
اطلس ارزدیجیتال پلاس
دوره‌ی جامع غیرحضوری صفر تا صد ارزهای دیجیتال، آموزش تریدینگ، تحلیل تکنیکال و آشنایی با ماینینگ
۲,۹۹۸,۰۰۰
۱,۷۹۸,۸۰۰ تومان
شرکت در دوره
off
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x