تعداد حساب‌های کاربری ترون طی ۶ ماه از مرز ۱ میلیون گذشت !

تعداد حساب‌های کاربری ترون طی ۶ ماه از مرز ۱ میلیون گذشت !

بنا به اطلاعات منتشرشده در روز بیست‌وسوم دسامبر، تعداد حساب‌های کاربری پروتکل بلاک چین ترون (TRX) از مرز یک میلیون گذشت. در همین حال، مدیران این شرکت همچنان به انتقاد از اتریوم که رقیب آنان محسوب می‌شود، ادامه می‌دهند.

آماری که توسط «میشا لدرمن» بنیان‌گذار پروژه جانبی ترون به‌نام IAmDecentralized.org در رسانه اجتماعی وی ارسال شده است، تأیید کرد که این شبکه اکنون میزبان بیش از یک میلیون آدرس است.

تعداد حساب‌های کاربری ترون طی 6 ماه از مرز 1 میلیون گذشت !

ترون که در اوایل سال جاری شبکه اصلی خود را راه‌اندازی نمود، تصمیم دارد به اکوسیستمی تبدیل شود که به‌راحتی در دسترس بوده و توسعه‌دهندگان، برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز به سادگی از آن استفاده کنند.

جاستین سان، مدیرعامل اجرایی ترون که به انتقادات علنی و تندش از رقیب خود یعنی اتریوم مشهور است، در هفته جاری پیش‌بینی کرده بود که انفجار آهسته‌ای برای این آلت‌کوین رخ خواهد داد.

بیشتر بخوانید: کنایه پراکنی دوباره جاستین سان و ویتالیک بوترین به یکدیگر/ آغاز جنگ ترون و اتریوم؟

لدرمن با اظهارنظر در مورد تعداد آدرس‌های ترون، بیان کرد که سرعت افزایش فعالیت در این شبکه، بسیار بالاتر از اتریوم است. او نوشت:

در مقایسه با اتریوم که در بازه ۵۴۲ روزه (۱۸ ماهه) از تاریخ راه‌اندازی شبکه اصلی و در تاریخ ۲۲ ژانویه به ۱ میلیون حساب کاربری دست پیدا کرد، سرعت گسترش فعالیت شبکه ترون بسیار بالاتر است.

تعداد حساب‌های کاربری ترون طی 6 ماه از مرز 1 میلیون گذشت !نظراتی که سایر کاربران در جواب به این نوشته ارسال کردند، حاکی از آن بود که اتریوم زیربنای کاربری خود را زمانی بنا کرد که علاقه به ارزهای دیجیتال بسیار کمتر از شرایط کنونی بود.

برخی از کاربران دیگر افزودند که علیرغم رشد ترون، قیمت ۰.۰۲ دلاری TRX در مقابل جفت معاملاتی ETH/USD بسیار کمتر است و حتی با وجود کاهش ۹۰ درصدی قیمت اتریوم از بالاترین قیمت آن، ارزش خود را تقریباً در محدوده ۷۳ دلاری حفظ کرده است.

ترون در هفته جاری، رشد روزانه مقتدرانه‌ای از خود نشان داده است. البته این رشد به پیش از اصلاحی بازمی‌گردد که این هفته در بازارهای ارز دیجیتال به وقوع پیوست که باعث شد این توکن در طی ۲۴ ساعت (تا زمان نگارش این خبر) ۱۵ درصد از ارزش خود را از دست بدهد. در همین بازه زمانی، اتریوم با کاهش ۱۲.۶ درصدی مواجه شد.

منبع : cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
علی
علی
5 سال قبل

به نظر من آینده کاردانو خیلی بهتر از اتریوم و ترون هست