بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی بریتانیا بیت کوین را می‌پذیرد

بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی بریتانیا بیت کوین را می‌پذیرد

بنا بر بیانیه‌ی مطبوعاتی منتشر شده در تاریخ ۱۵ آوریل (۲۶ فروردین)، کورپوریت ترولر (Corporate Traveller)، بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی بریتانیا، از هم اکنون، بیت کوین (BTC) را برای انجام پرداخت‌ها می‌پذیرد.

این آژانس که ارائه‌دهنده‌ی خدمات مسافرت کاری به شرکت‌های کوچک و متوسط است، با همکاری بیت پی (BitPay)، شرکت پرداختی فعال در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال، از هم اکنون بیت کوین را در پرداخت‌های خود می‌پذیرد. اندی هگلی (Andy Hegley)، مدیر کل آژانس مسافرتی بریتانیا اذعان داشت:

تقاضاهای بسیار زیادی را در خصوص افزودن گزینه‌ی پرداخت با بیت کوین برای رزرو مسافرت کاری توسط مشاوران مسافرتی خود، از سوی مشتریان دریافت کردیم. ما درگاه پرداخت بیت پی را برای مدیریت پردازش معاملات خود انتخاب کردیم زیرا این درگاه، کار را آسان می‌سازد و کل فرایند دریافت بیت کوین و یا بیت کوین کش از مشتری و سپرده‌گذاری پول نقد در حساب‌ها را مدیریت می‌کند.

بنا بر بیانه‌ی مطبوعاتی منتشرشده، کورپوریت ترولر، نسبت به نوسان قیمت بی‌تفاوت است زیرا بیت کوین‌ها مستقیماً به پوند انگلیس تبدیل خواهند شد. گفته می‌شود که بیت پی، برای تبدیل این سرمایه‌ها، ۱ درصد کمیسیون دریافت می‌کند و کورپوریت ترولر ادعا می‌کند که این میزان، از پردازش کارت اعتباری ارزان‌تر است.

بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی بریتانیا بیت کوین را می‌پذیرد

دیگر شرکت‌ها و سازمان‌های صنایع گردشگری و مسافرتی، با توجه به تقاضاهایی که از سوی مشتریان دریافت کردند، پذیرش بیت کوین را شروع کرده‌اند. در ماه مارس ۲۰۱۸، انجمن ملی گردشگری آلمان اعلام کرد که برای ارائه‌ی خدمات خود، بیت کوین و دیگر  ارزهای دیجیتال را می‌پذیرد. در ماه آگوست همان سال نیز، دولت ایالت کوئینزلند استرالیا، با هدف رونق بخشیدن به صنعت توریست در کوئینزلند مرکزی، با ارائه‌ی پیشنهادهای مسافرتی با قابلیت پرداخت با ارزهای دیجیتال، به پلتفرم پرداخت ارزهای دیجیتال ترول‌بیت (TravelbyBit) کمک هزینه اهدا کرد.

بیت پی، به نوبه‌ی خود، سال گذشته، بیش از ۱ میلیارد دلار تراکنش ثبت کرد. بنا بر گزارش مطبوعاتی منتشرشده در ماه ژانویه، این شرکت، رکورد جدیدی را در درامد حاصل از کارمزد تراکنش‌ها به ثبت رساند و خدمات خودش را به مشتریان بزرگی مانند شرکت دیش نتورک (Dish Networks)، هکروان (HackerOne) و ایالت اوهایو آمریکا گسترش داد.

در روز ۳۰ ژانویه، بیت پی، با بنیاد ویکی مدیا (Wikimedia)، سازمان غیر انتفاعی اداره‌کننده‌ی ویکی پدیا، همکاری کرد و در نتیجه‌ی این همکاری، توانست تعداد ارزهای دیجیتال قابل قبول برای اهدا را افزایش دهد.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه